Naukę na poziomie czysta matematyka

UK Open College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Naukę na poziomie czysta matematyka

UK Open College

Ten Poziom czystej matematyki kurs jest przeznaczony dla studentów pracujących w domu. Tematy są prezentowane w małych "kawałki" z przepracowanych przykłady następnie zajęć dla studenta. Badania kontrolne są po każdych trzech lub czterech części, a tam jest papier testowy na końcu każdego modułu, który stanowi próbny egzamin, więc należy zmienić zawartość modułu przed wykonaniem papierka testowego.

Trzeba będzie kalkulatora graficznego, ale trzeba także posiadać umiejętność manipulowania numery bez użycia kalkulatora. W szczególności nie wolno Kalkulator na egzaminie dla pierwszego modułu, a praca w tym module jest zbudowany wokół wypracowania odpowiedzi bez kalkulatora.

  • Kwalifikacje: Poziom Matematyka - Czysta
  • Akredytowane: Tak
  • QCF Uznana: Tak
  • Instytucja przyznająca: AQA
  • Data rozpoczęcia: Anytime - Mamy zarejestrowania przez 365 dni w roku
  • Czas trwania: Elastyczne - Około 700 godzin - 2 lata wsparcia
  • UCAS Punkty: W zależności od stopnie

Konspekt

AS Level

MCP1 Unit - Czysta Rdzeń 1 - Algebra - kwadratowe funkcje - Różnicowanie - Integracja Jednostka MCP2 - Czysta Core 2 - Algebra i funkcji - Ciągi i szeregi - Trygonometria - Exponentials i logarytmy - Różnicowanie - Integracja Jednostka MFP1 - Dalsze Czysta 1 - Algebra i wykresy - Liczby zespolone - Korzenie i Współczynniki równania kwadratowego - seria - Rachunek - Metody numeryczne - Trygonometria - matryce i przekształceń

Poziom A2

MCP3 Unit - Czysta Core 3 - Algebra Funkcje - Trygonometria - wykładniczych i logarytmicznych - Różnicowanie - integracja - Metody numeryczne Jednostka MCP4 - Czysta Rdzeń 4 - Algebra i funkcje - Koordynacja Geometria w (x, y) plane - Ciągi i szeregi - Trygonometria - Exponentials i Logarytmy - Zróżnicowanie i integracja - wektor jednostkowy MFP3 - Kolejne Czysta 3 - Seria i Granice - Współrzędne biegunowe - Równania różniczkowe - Równania różniczkowe - pierwsze zamówienie - Równania różniczkowe - drugiego rzędu jest jeden egzamin dla każdego modułu, a brak zajęć.

Każdy egzamin można podjąć każdego roku.

Uczeń, który przechodzi wszystkie trzy postaci modułów poziom osiąga kwalifikację jako czysta matematyka.

Przechodzi modułów poziomu 3 A2 następnie są wymagane do osiągnięcia kwalifikacja poziomie czystej matematyki.

Warunki wstępne

Aby skorzystać z tej poziomie zaleca się, trzeba mieć GCSE klasy B lub wyższym poziomie.

CZAS TRWANIA

Czas trwania kursu będą różnić się w zależności od zaangażowania ucznia, wysiłku i zdolności. Ogółem przewodnikiem godzin uczenia się około 700. To powinno być używane tylko jako wytyczne i zakończenia razy będą się różnić hugely.We by zachęcić uczniów do serioulsy rozważyć, jak zamierzają ukończyć wybrany kurs przed włączeniem do badania. Studenci powinni myśleć o tym, jak idą na studia, gdzie idą na studia i jak często. Bądź realistą!

Porozmawiaj z członkami rodziny i pomóc im zrozumieć, co próbujesz acheive, wyjaśnić można wymagają ciszy i przestrzeni, aby uczyć się w określonych godzinach. Im bardziej zaangażować ich tym bardziej prawdopodobne jest to, aby uzyskać je na swojej stronie. Uczniowie powinni pamiętać, że czas, w którym wypełnienie jest czysto w dół do nich jako osoba prywatna.

Format

Studenci mają możliwość wyboru, jak chcą się uczyć.

  • Papier na podstawie: Odbierz pakiet przedmiotów na stanowisku w formie papierowej i odpowiadają bezpośrednio z Twojego opiekuna za pośrednictwem poczty elektronicznej.

lub

  • Online: dostęp do naszej najwyższej jakości system nauczania oparty cloud online, gdzie jesteś w stanie uzyskać dostęp do wszystkich lekcji kursu, zadań i korespondencji opiekuna w jednym miejscu. Pobierz aplikację i uzyskać dostęp do informacji o kursie na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą sygnału internetowego. Niezależnie od sposobu zdecydujesz się na studia należy do Ciebie!
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
700 godziny
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
- Począwszy od £ 399,00
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą