Nanocertyfikat w zakresie zintegrowanej przedsiębiorczości

Informacje ogólne

Opis programu

  • Wydział: dr Chuck Schreiner, MBA
  • Nanokursy - 9 części
  • 3 godziny / tydzień, 9 tygodni

Dzięki temu pojedynczemu zakupowi będziesz mógł wziąć wszystkie dziewięć z naszej dziewięcioczęściowej serii Integralnej Przedsiębiorczości prowadzonej przez dr Chucka Schreinera, MBA. Ta seria zapoznaje Cię z nowym, integralnym sposobem patrzenia na przedsiębiorczość i daje narzędzia do szybkiego tworzenia własnej przyszłości. Hiperkompleksowe, zakłócone środowisko wymaga nowego sposobu myślenia o tym, jak podchodzimy do zakładania małych firm. Musisz skupić się na sercu, a także doskonalić swoje umiejętności biznesowe.

Po zakończeniu otrzymasz nanocertyfikat, który możesz udostępnić innym osobom i współpracownikom oraz opublikować w swoich profilach w mediach społecznościowych. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące serii, daj nam znać. Poniżej znajduje się opis każdego nanokursu zawartego w serii.

Integralna przedsiębiorczość, część pierwsza - wprowadzenie

Opis nanokursu:

Ten nanokurs wprowadza Zintegrowaną Teorię Kena Wilbera, ponieważ odnosi się do udanej przedsiębiorczości w XXI wieku. Ken Wilber jest płodnym pisarzem, którego wpływ na myślicieli wciąż rośnie. Studenci uzyskają przegląd niektórych kluczowych pomysłów Wilbera, wgląd w naturę zbieżnych zagrożeń dla ludzkości stwarzanych przez XXI wiek oraz model tego, w jaki sposób przedsiębiorcy mogą odnosić sukcesy, przyczyniając się jednocześnie do rozwiązania naszego wspólnego dobrobytu.

Integralna przedsiębiorczość Część druga - kluczowe decyzje: misja i strategia

Opis nanokursu:

Zawiera przegląd pierwszych rzeczy, które przedsiębiorca bierze pod uwagę przy zakładaniu firmy w celu zwiększenia prawdopodobieństwa rentowności: misja, ocena rynku, zakres i charakter oferty początkowej, potrzebne kluczowe kompetencje, wymogi kapitałowe i początkowe etapy są pokrywane, a następnie w kontekście imperatywów 21 wieku.

Integralna przedsiębiorczość Część trzecia - Operacje: Pierwsze kroki

Opis nanokursu:

Zapewnia platformę do tworzenia i wykonywania pierwszych kluczowych etapów. Nacisk na koncentrację na rynku jako sposób na zaprojektowanie i oprawienie oferty. Znaczna uwaga poświęcona koncentracji i ustalaniu priorytetów, aby przedsiębiorca skupił się na tym, co najważniejsze w najbliższym czasie.

Integralna przedsiębiorczość Część czwarta - Integralny rozwój przywództwa

Opis nanokursu:

Koncentruje się na przywództwie - optymalna wydajność, rozwijanie zdolności do wywierania wpływu oraz podtrzymywanie energii i optymizmu poprzez nieuniknione zawirowania związane z zakładaniem firmy. Wprowadzenie podstawowych praktyk wzrostu w celu pogłębienia świadomości duchowej i rozwinięcia dojrzałych zachowań psychicznych i moralnych.

Integralna przedsiębiorczość, część piąta - Podstawy ekonomiki biznesu

Opis nanokursu:

Wsparcie oceny potrzeb kapitałowych - ile kapitału potrzebuje firma, aby osiągnąć kluczowe cele? Przedstawia trzy podstawowe sprawozdania finansowe używane do oceny i komunikacji z potencjalnymi inwestorami, z naciskiem na pragmatyczną ocenę wymagań w zakresie przepływów pieniężnych we wczesnej fazie działalności. Przedstawia podstawy poszukiwania inwestycji.

Integralna przedsiębiorczość, część szósta - planowanie biznesowe kapitału i działania

Opis nanokursu:

Wprowadza pisanie biznesplanu, którego można jednocześnie używać do prowadzenia działań i pozyskiwania kapitału. Wyszczególnia wszystkie niezbędne działania, które firma musi podjąć, biorąc pod uwagę zależności, czas i przepływ środków pieniężnych. Celem jest, aby przedsiębiorca mógł opracować spójne, ukierunkowane streszczenie tego planu.

Integralna przedsiębiorczość, część siódma - Rozpoczęcie działalności

Opis nanokursu:

Bada podejmowanie konkretnych działań po wdrożeniu planu - od pozyskiwania kapitału do produkcji po początkowy marketing, sprzedaż i dystrybucję.

Integralna przedsiębiorczość, część ósma - Budowanie kultury organizacyjnej i klimatu w XXI wieku

Opis nanokursu:

Definiuje i różnicuje kulturę i klimat oraz przedstawia klucze do rozwoju zdrowego środowiska. Rozszerza ideę kultury i klimatu poza organizację wewnętrzną i koncentruje się na budowaniu pozytywnej kultury i klimatu wśród wszystkich kluczowych interesariuszy, w których firma integruje zachowania moralne i wyniki finansowe.

Integralna przedsiębiorczość, część dziewiąta - Rozwój duchowy i moralny oraz imperatyw 21 wieku

Opis nanokursu:

Rozszerza się po wprowadzeniu rozwoju przywództwa. Lider biznesu XXI wieku stoi przed niezwykłymi wyzwaniami, które zachęcają do wzrostu naszej zdolności do czerpania radości, działania i przewodzenia. Możliwa jest integracja naszego wewnętrznego, indywidualnego życia z życiem biznesowym, abyśmy mogli żyć, pracować i prowadzić z moralną jasnością, a także z wyczuciem finansowym. Jest to przywództwo potrzebne w 21 wieku.

Wydział: dr Chuck Schreiner, MBA

2002-2016 Dyrektor zarządzający, współzałożyciel KarmYog Education Network, siedziba Pvt Ltd., Kolkata India. KarmYog Education Network wykorzystywała platformy medialne / technologiczne i treści do dostarczania programów edukacyjnych na dużą skalę kilku odbiorcom, głównie w Indiach - od pacjentów z rakiem piersi przez aspirujących śpiewaków, przez taksówkarzy po farmerów. Nasze programy miały trzy podstawowe komponenty: wykorzystanie mediów i technologii do indywidualnego, samodzielnego uczenia się, a także do grupowego uczenia się we współpracy; treści, które włączyły umysł, ciało i ducha do procesu uczenia się, aby uzyskać zaangażowanie niezbędne od tych, których formalne wykształcenie było ograniczone do zmiany zachowania; oraz rozwiązania dystrybucyjne oparte na rynku i odbiorcach (często bez dostępu do Internetu). Moją podstawową rolą było zaprojektowanie i wdrożenie finansowych, strategicznych i marketingowych aspektów działalności, podczas gdy mój partner kierował aspektami kreatywnymi (technologia, pedagogika i treść).

1996-2002 Konsultant ds. Zarządzania. Moja kariera doradcza składała się z dwóch etapów. Pierwsza faza (1995-1998) odbyła się w butikowej firmie konsultingowej behawioralnej, Spencer / Shenk / Capers. Skoncentrowałem się na rozwoju przywództwa i budowaniu kultury organizacyjnej. Drugi etap (1997-2002) odbył się w Deloitte Consulting jako Senior Manager of Change Leadership, współpracując z klientami z listy Fortune 1000 (SC Johnson, ARCO, stan Kalifornia, itp.), Którzy przeprojektowali swoje firmy i wdrożyli rozwiązania ERP. Moja rola polegała na wspieraniu liderów biznesu, którzy przestawili cały biznes i prowadzili duże wysiłki w zakresie przekwalifikowania.

1988-1996 Psycholog w prywatnej praktyce. Moja praktyka koncentrowała się na dzieciach, a zatem na dynamice rodziny. Byłem autorem wczesnego interaktywnego programu szkoleniowego opartego na CD-Romie, który uczył umiejętności rodzicielskich. Integralnym tematem mojego życia zawodowego jest holistyczne podejście, aby pomóc ludziom i organizacjom w dojrzewaniu i rozwoju.

Zainteresowania osobiste:

1975-obecny praktykujący medytację i systematyczne procesy wzrostu dla umysłu, ciała i ducha. Kiedy praktykujesz tego rodzaju rzeczy przez długi czas, dzieją się dobre rzeczy i zyskałem poczucie radości w życiu, za co jestem głęboko wdzięczny. Próbuję dzielić się tym, czego się nauczyłem, kiedy tylko mogę i uważam, że kluczowe jest ponowne włączenie rozwoju moralnego i duchowego do naszych publicznych postaci. Udzieliłem mentora wielu początkującym przedsiębiorcom w Indiach i Stanach Zjednoczonych. Mam niezachwianą pasję do przedsiębiorców i wierzę, że posiadają one jeden z kluczy do tego, jak my, kolektywna ludzkość, rozwiązujemy zbieżne kryzysy XXI wieku. W ostatniej fazie mojego życia publicznego zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc początkującym przedsiębiorcom skutecznie przyczynić się do naszego wspólnego dobrobytu. XXI wiek będzie wyzwaniem w sposób, w jaki ludzkość nigdy się nie spotkała, i chcę pomóc młodym ludziom dojrzeć jako silni przywódcy rozsądku i celu.

Informacje kontaktowe o nanokursie

Nanokursy są całkowicie dostępne na żądanie dla Twojej wygody. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami, a nasze biuro pomocy udzieli Ci możliwie jak najszybciej pomocy.

Pojedyncze nanokursy nie kwalifikują się do zaliczenia akademickiego. Jednak zapisani studenci mogą dodać razem dwanaście nanokursów, wykupić opcję konwersji kredytowej w nanokursie, zapłacić różnicę między kosztem nanokursów a regularnym kursem trymestru na ich poziomie dyplomowym i przesłać ostateczne zadanie twórcze do oceny. Skontaktuj się z naszym rejestratorem, aby uzyskać więcej informacji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... Czytaj więcej

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. Pokaż mniej
USA Online , Chartres + 1 Więcej Mniej