Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przygotuj się na przyszłość zarządzania IT

Program studiów magisterskich uniwersytetu w Grand Canyon University jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają wykształcenia technicznego, którzy dążą do zdobycia umiejętności kierowniczych i zarządzania przedsiębiorstwem w dziedzinie technologii informacyjnych. Oferowany w Colangelo College of Business, ten program zarządzania wiedzą IT dostarczy silną podstawę technologii informacyjnych, niezbędną do podjęcia kroku naprzód w kierunku uzyskania tytułu magistra. Będziesz rozwijać szkolenia i uczestniczyć w zajęciach praktycznych, aby zdobyć umiejętności i zrozumienie, które możesz zastosować podczas programu MS w programie IT Management.

Czego nauczysz się

W trakcie tego wymaganego czteropadłowego programu mostowego, odbędą się następujące kursy:

  • CST 111 - wprowadzenie do Informatyki i Informatyki Wykład i Lab
  • ITT 116 - Platformy i technologie sieciowe Wykład i ćwiczenia
  • BIT 310 - Projektowanie i rozwijanie systemów informacyjnych
  • SYM 400 - Wprowadzenie do struktur bazy danych

Program nauczania wprowadza do podstawowych aspektów programowania, sieci i baz danych. Nacisk położony jest na podstawową wiedzę w tych dziedzinach, a także praktyczne działania.

Twój następny stopień

Grand Canyon University Magister Studiów Informatyki Zarządzania Program studiów przygotowuje się do pozycji lidera w technologii informacyjnej. Ten stopień technologii informacyjnej łączy w sobie technologie i kursy zarządzania opracowane w celu zaszufladkowania wiedzy technicznej i biznesowej niezbędnej do prowadzenia i zarządzania działaniami w zakresie technologii informacyjnych w różnych branżach. Zdobędziesz te podstawowe kompetencje:

  • Zarządzanie strategiczne i przywództwo
  • Umiejętność informowania i podejmowania decyzji
  • Etyka w technologii informacyjnej
  • Analiza ilościowa i rozumowanie

Absolwenci studiów magisterskich (Master of Science in Information Technology) posiadają umiejętności i wiedzę w celu rozwijania potencjalnych możliwości rozwoju kariery jako menedżer ds. Zarządzania informacją lub informatyką, kierownik projektu lub menedżer przetwarzania danych. Możesz także rozpocząć karierę w kierunku zostania głównym urzędnikiem ds. Informacji lub dyrektorem ds. Technologii.

Lokalizacje programowe

Online
Prowadzenie edukacji nowej generacji z dyplomem online z Uniwersytetu Wielkiego Kanionu. Zarabiaj swój stopień z wygody i elastyczności z kursów internetowych, które umożliwiają naukę w dowolnym miejscu. GCU oferuje najbardziej doświadczonego lidera w dostarczaniu studia online. członkowie wydziału w pełnym wymiarze godzin oraz w pełni wyszkolonych instruktorów pomocnicze, wyposażone silnych środowisk akademickich i praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach, wspierać Cię na każdym kroku sposób. Zaprojektowany z kariera zawodowa zorientowanych na uwadze, nasze zajęcia on-line zapewniają kameralną atmosferę, która stymuluje wciągające i wymagające dyskusji. Wybierz jedną z naszych programów w całej uczelni, w różnych obszarach zatrudnienia wysokiego popytu. Zajęcia zaczynają się często.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Grand Canyon University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa