Nasz Msc kryminologii i psychologii kryminalnej Magister oferuje zaawansowane kwalifikacje, który jest przeznaczony na wyposażenie absolwentów w wiedzę na najnowocześniejszych i ważnych tematów w kryminologii i psychologii kryminalnej.

Dlaczego warto studiować na ten temat?

Studiowanie na Kryminologii i Psychologii Kryminalnej Masters kwalifikacji daje możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat i budować od umiejętności zostały zdobyte podczas studiów licencjackich ci. Korzyści wykraczają poza poprawę potencjalne zyski.

Jeśli wcześniej nie studiowała na stopień licencjata w kryminologii, prawa karnego lub pokrewnych przedmiotów, nasz mgr Kryminologii i karne kurs Psychologia zapewni uziemienie dla szeregu specjalistycznych kariery w tym setki różnych ról w służbie policji (z analitycznych ról Policja pracowniczego służbie funkcjonariuszy policji), współpracuje z przestępcami z pracowników pomocniczych do probacji i personelu więziennego, pracujący w ramach usług dla ofiar i ról w różnych organów ścigania ze służb bezpieczeństwa do Narodowej Agencji przestępczości.

Absolwenci z non-kryminologii Licencjat zakończy pre-course samokształcenie paczkę przed rozpoczęciem ich moduł pierwszy poziom 7. Materiał czytania i opiekun Wsparcie udzielane pomogą Ci dostosować się do wyzwań związanych z studiów podyplomowych kryminologii i daje narzędzia, aby rozwijać swoje umiejętności w nowym kierunku z ufnością.

Przedmiot nie jest akredytowany przez British Psychological Society (BPS).

Miejsca karierze

Podyplomowe kwalifikacje jest wielkim osiągnięciem i bardzo cenione przez pracodawców. Ostatnie badania pokazują, że absolwenci studiów wyższych są bardziej prawdopodobne do uzyskania zatrudnienia na poziomie zawodowym lub kierowniczym i mniej prawdopodobne, aby być bezrobotnym. Dla niektórych miejsc pracy, podyplomowe kwalifikacje mogą być istotne, dla innych to oferuje przewagę konkurencyjną.

Ponieważ firmy poszukują absolwentów z najbardziej zaawansowanych umiejętności reagowania na najnowsze zmiany w przestępczości i kryminologii, stopień magistra Kryminologii i Psychologii Kryminalnej może dać przewagę konkurencyjną, czego potrzeba, aby przejść do tych stanowisk wyższego poziomu.

Wiedza specjalistyczna i zrozumienia zyskasz może otworzyć nagradzanie karierę w policji (od analitycznych ról Policja pracowniczego służbie funkcjonariuszy policji), współpracuje z przestępcami z pracowników pomocniczych do probacji i personelu więziennego, pracujący w ramach usług dla ofiar i ról w różnych organów ścigania ze służb bezpieczeństwa do Narodowej Agencji przestępczości.

Opcje płatności

Nasze opłaty są takie same dla wszystkich uczniów, a każdy otrzyma 10% zniżkę, jeśli płaci roczne czesne lub opłaty za kurs. Wielu studentów podyplomowych będących obywatelami Wielkiej Brytanii lub Wielkiej Brytanii mieszkających w Anglii również kwalifikuje się do pożyczki studenckiej udzielanej przez rząd.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 37 więcej kursów w University of Essex Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
10,906 GBP
Każdy otrzyma 10% zniżki, jeśli płacą roczną płatność czesnego lub przedmiotów opłaty z góry.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa