3 powody, aby badania służb zarządzania finansowego w Salford

  • Kurs, który wyposaża Cię w niezbędną teorię i umiejętności z powodzeniem pracować w szybko rozwijającej się branży usług finansowych
  • Doskonały potencjał kariery oraz możliwość podjęcia Business Innovation Project, zwiększając swoje praktyczne umiejętności i doświadczenie
  • Wybrać się na jedną do trzech miesięcy ocenionej staż u pracodawcy, wspierane przez Salford Business School

CZAS TRWANIA

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie trzy lata.

Zarys przedmiotu

Kurs ten oferuje ekscytującą możliwość dołączenia do jednej z najbardziej dynamicznych sektorów wzrostowych na świecie, mający znaczenie dla obszarów, w tym nieruchomości, transportu, ubezpieczenia transportowego, karty kredytowe, zarządzanie majątkiem i domem i hipotek komercyjnych.

Dynamicznym przedmiotem zarządzania usług finansowych oferuje również szerokie możliwości w zakresie bankowości i finansów, jak te areny uznały potrzebę ponownego przemyślenia swoich strategii. Szansa rozwijać długie i zyskownych relacji z klientami i klientami jest otwarty dla firm, które są strategicznie myślenia i działania, poprzez przyjęcie nowego podejścia, pracuje twórczo i innowacje efektywnie zarządzać kosztami i poprawić zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta.

Sposób dostawy

Blended learning w większości online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywnym środowisku online learning) z intensywnym klasowej dyskusji i współpracy, a także tygodniowego obowiązkowego zamieszkania. Rezydentury odbędzie się w Salford lub Zurych, Szwajcaria.

Uznanie na całym świecie

Wszystko University of Salford mgr Program stopni oferowane w Internecie są Uznany Worldwide. University of Salford otrzymał Royal Charter w 1967 roku przez Jej Królewskiej Mości. University of Salford jest w pełni uznawane przez rząd brytyjski.

Warunki przyjęcia

Zazwyczaj minimum 2: 2 dyplom z wyróżnieniem lub równoważne.

Szeroki zakres kwalifikacji zawodowych są również akceptowane zarówno w częściowym lub całkowitym spełnieniu wymogów wjazdu.

Czekamy na aplikacje od studentów, którzy nie mogą mieć formalne / Tradycyjny kryteriów wejścia, ale którzy posiadają odpowiednie doświadczenie lub możliwość prowadzenia kursu pomyślnie.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Robert Kennedy College

Zobacz 28 więcej kursów w Robert Kennedy College »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,000 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Robert Kennedy College | Eileen Roddy explains SBS's partnership