Read the Official Description

Opis programu

Wyzwanie, w jaki sposób siedem miliardów może dobrze żyć na jednej planecie, może być zrozumiane i skutecznie rozwiązane tylko dzięki wielu perspektywom i licznym dyscyplinom.

Nasze mgr Global Challenges to wielopoziomowy program online, który oferuje różne kwalifikacje po pomyślnym ukończeniu każdego z trzech etapów.

Każdy etap, sam certyfikat podyplomowy, przyjmuje wielodyscyplinarne podejście do globalnych wyzwań z własnej, odmiennej perspektywy.

Studiowanie wszystkich trzech etapów daje kompleksowy wgląd w globalne wyzwania i rozwija się, a także poszerza umiejętności i wiedzę, aby skutecznie im sprostać. W miarę postępów w programie będziesz integrował swoje uczenie się z każdym certyfikowanym badaniem, dodając głębi i bogactwa do swoich doświadczeń.

Trzy etapy Podyplomowego Certyfikatu składającego się na tytuł magistra to:

Wyzwania globalnego rozwoju PgCert

Globalne wyzwania rozwojowe uwzględniają rosnące nierówności gospodarcze, społeczne i polityczne w wielu częściach świata oraz potrzebę nowych sposobów myślenia i rozwiązywania problemów związanych z rozwojem międzynarodowym. Program jest oferowany przez Szkołę Nauk Społecznych i Politycznych.

Wyzwania globalnego środowiska PgCert

Wyzwania związane z globalnym środowiskiem uwzględniają, w jaki sposób działalność człowieka zmienia środowisko naturalne w niespotykanym tempie i jaki wpływ ma to na dobrobyt i rozwój człowieka. Program jest oferowany przez School of Geosciences.

PgCert Global Health Challenges

Globalne wyzwania zdrowotne uwzględniają powiązania między lokalnymi i globalnymi wyzwaniami zdrowotnymi, a także naszą zmieniającą się wiedzą na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, choroby i opieki zdrowotnej. Program jest oferowany przez Edinburgh Medical School (Molecular, Genetic and Population Health Sciences).

Nauka online

Ze względu na wysoce elastyczny charakter tego programu, jest to doskonały sposób dla osób z zawodowymi lub rodzinnymi zobowiązaniami do zdobycia dalszych kwalifikacji przy minimalnej przerwie lub wprowadzenia uczniów w wirtualne środowisko nauczania.

Nasza wielokrotnie nagradzana technologia nauki online jest w pełni interaktywna, umożliwiając komunikację z naszym wysoko wykwalifikowanym personelem dydaktycznym w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.

Nauczysz się poprzez połączenie metod online, w tym wykładów wideo, poradników, samodzielnego czytania z przewodnikiem oraz szeregu interaktywnych refleksji i dyskusji w Internecie. Będziesz częścią dynamicznej i wspierającej wirtualnej społeczności.

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale także stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Struktura programu

Nasz mgr in Global Challenges pozwala Ci elastycznie się uczyć w tempie, które Ci odpowiada. Możesz ukończyć trzy etapy w dowolnej kolejności.

Nie ma elementu dysertacji: każdy certyfikat podyplomowy daje ci możliwość, w rozmowach z pracownikami akademickimi, opracowania innowacyjnych projektów w ramach twojej oceny.

Magister globalnych wyzwań jest zwykle ukończony w ciągu trzech do pięciu lat akademickich i jest przyznawany przez Szkołę Nauk Społecznych i Politycznych.

Możliwości zawodowe

Ten program zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy z rządami, organizacjami pozarządowymi, organizacjami pomocy międzynarodowej, agencjami ONZ, sektorem prywatnym, uniwersytetami, innymi instytucjami badawczymi i innymi instytucjami.

Umiejętności, które można wykorzystać w takich dziedzinach, jak komunikacja i badania, zapewnią przewagę na rynku pracy, niezależnie od kariery.

Wprowadzenie do wideo MSc Global Challenges

Wymagania wstępne

Brytyjski dyplom z wyróżnieniem 2: 1 lub jego międzynarodowy odpowiednik.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

  • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
  • IELTS: łącznie 7,0 (co najmniej 6,0 w każdym module)
  • TOEFL-iBT: łącznie 100 (co najmniej 20 w każdym module)
  • PTE (A): łącznie 67 (co najmniej 56 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne")
  • CAE i CPE: łącznie 185 (co najmniej 169 w każdym module)
  • Trinity ISE: ISE III z przełęczą we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy lata na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Terminy składania wniosków

  • Data rozpoczęcia programu: 9 września 2019 r
  • Termin składania wniosków: 15 sierpnia 2019 r

Zdecydowanie zalecamy złożenie wypełnionego wniosku tak szybko, jak to możliwe, szczególnie jeśli ubiegasz się o dofinansowanie lub będziesz potrzebować wizy. Możemy rozważyć późne wnioski, jeśli mamy wolne miejsca.

Jak złożyć wniosek

Musisz przesłać referencję ze swoją aplikacją.

Program taught in:
Język angielski
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

See 13 more programs offered by The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Last updated October 25, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 9, 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Cena
5,170 GBP
Deadline
Sierp. 15, 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 9, 2019
Application deadline
Sierp. 15, 2019

Wrześ. 9, 2019

Location
Application deadline
Sierp. 15, 2019
Data końcowa