Read the Official Description

Jesteśmy internetową instytucją nauczania dostępną w 3 językach (angielskim, hiszpańskim i portugalskim) z siedzibą w Londynie, ale z kursami online dostępnymi na całym świecie.

Dlaczego Master of Design?

W złożonym i konkurencyjnym środowisku, takim jak dzisiejsze firmy, design stał się ważną strategiczną i konkurencyjną zaletą, ponieważ przynosi innowacje i zróżnicowanie.

Master of Science (MSc) w projektowaniu w London School of Design and Marketing to okazja, aby przekształcić profesjonalistów w specjalistów z różnych dziedzin projektowania, poprawiając podstawowe, krytyczne i proceduralne umiejętności nie tylko zrozumieć rzeczywistość biznesową, ale także przyczynić się do procesu tworzenia wartości.

Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu

Gdzie pasja staje się zawodem

PRZEGLĄD PRZEDMIOTU

Wprowadzenie

Master of Science (MSc) w dziedzinie projektowania koncentruje się na pomocy intelektualnej, która poprawia zrozumienie projektu i jego relacji z biznesem i profesjonalną branżą. Kurs odbywa się wyłącznie w trybie online i uwzględnia trzy główne obszary praktyki: projektowanie komunikacji, projektowanie interaktywne i projektowanie produktu.

Kompetencje szkoleniowe

Uczniowie LSDM będą stosować refleksyjne, analityczne i ewaluacyjne podejście do projektowania, uzyskując lepsze zrozumienie dynamicznych związków między designem, przemysłem i sektorem biznesowym. Program przyswaja rzeczywistość poprzez dostarczanie zaawansowanej i specjalistycznej wiedzy, artystycznej, akademickiej i przedsiębiorczej, która pozwala na kontynuację skonsolidowanej kariery w przyszłości.

Wydział

Wydział składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i renomowanych nauczycieli. Oprócz kształcenia akademickiego na poziomie doktoratu prezentują one skonsolidowane kariery zawodowe, łącząc komponent akademicki z rynkiem pracy.

Centrum Nauczyciela

Uczniów LSDM obserwuje się co tydzień za pośrednictwem Centrum Nauczycieli, składającego się z zespołu nauczycieli specjalizujących się w projektowaniu, z wykształceniem na poziomie magisterskim i sprawdzonym wieloletnim doświadczeniem. Centrum Nauczania jest również dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Profesjonalni odbiorcy i wyjścia

Master in Design przeznaczony jest dla studentów, profesjonalistów, artystów i freelancerów z ambicjami lub skonsolidowaną karierą w reklamie (dyrektorzy artystyczni, producenci lub projektanci), projektowaniem wizualnym - komunikacją, projektowaniem graficznym i interaktywnym (projektanci, producenci, zespół, dyrektorzy artystyczni lub dyrektorzy kreatywni)

WYMOGI WSTĘPNE

Kandydaci mogą ubiegać się o tytuł magistra projektowania poprzez następujące opcje aplikacji:

- Stopień: ukończone studia wyższe (3 lata nauki) w kraju pochodzenia, poświadczone zaświadczeniem wydanym zgodnie z prawem. Ten stopień musi zostać uzyskany w wybranym obszarze lub pokrewnej dyscyplinie.

Dokumenty:

 • CC lub dowód osobisty lub karta identyfikacyjna
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny
 • Tytuł licencjata
 • Portfolio

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku innym niż język ich pochodzenia).

- Poprzez profesjonalne doświadczenie: odpowiednie doświadczenie zawodowe potwierdzające zdolność do studiowania na poziomie Master of Design, z zastrzeżeniem zatwierdzenia LSDM na podstawie powinowactwa i znaczenia podstawowej edukacji, szkoleń i doświadczenia projektanta. Zostaniesz poproszony o posiadanie portfolio, które ujawni twoje doświadczenie zawodowe w dziedzinie projektowania.

Dokumenty:

 • CC lub dowód osobisty lub karta identyfikacyjna
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny
 • Portfolio

* Certyfikat IELTS * (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku innym niż język ich pochodzenia).

Studenci o specjalnych potrzebach mogą również składać wnioski. Przeprowadzona zostanie analiza między uczniem a osobą odpowiedzialną za wsparcie studenta w zakresie konkretnych potrzeb każdego przypadku.

Studenci wyższego szczebla również mogą aplikować. Dokonana zostanie analiza Twojej ścieżki zawodowej, podobnie jak w przypadku kandydatów dokonanych przez Via Professional Experience.

* Studenci, którzy chcą studiować w języku innym niż ich język pochodzenia, muszą dołączyć do wniosku zaświadczenie potwierdzające, że mają średnio 6,0 w wybranym języku lub równoważny egzaminowi IELTS. Dowiedz się więcej o IELTS.

STRUKTURA

Master in Design jest w 100% online, zaprojektowany do nauki w zależności od dostępności studentów, bez ustalonego harmonogramu. Oznacza to, że uczeń LSDM określa, kiedy i gdzie uzyskać dostęp do treści, a także wyniki prac ewaluacyjnych. Tylko finalne referaty i prezentacje jeden na jeden będą planowane w określonych godzinach i przekazywane studentom LSDM w odpowiednim czasie.

W ciągu około 12 miesięcy ukończy studia magisterskie z projektowania, akredytowane przez University for the Creative Arts (UCA), jeden z wiodących uniwersytetów specjalistycznych w Wielkiej Brytanii, uczył w swoim ojczystym języku bez opuszczania swojego miasta.

 • Metody nauczania i uczenia się przyjęte na kursie:
 • Nauczane w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim;
 • Maksymalnie 3 jednostki w tym samym czasie i jeden końcowy projekt;
 • Zawartość jednostki jest asynchroniczna i uporządkowana według tematów tygodniowych;
 • Centrum Nauczyciela działa jako wsparcie i interakcja dla ucznia;
 • Zasoby online (np. Wykłady, seminaria i dyskusje, samouczki i sesje, informacje zwrotne, ułatwienia dla forów i grup dyskusyjnych online, ćwiczenia praktyczne).
Program taught in:
Portugalski
Język angielski
Język hiszpański
Portuguese (Brazil)

See 3 more programs offered by London School of Design and Marketing (PT) »

Last updated March 29, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Maj 2019
Lipiec 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,750 GBP
5 700,00 GBP za poziom. Zastosowanie: 150,00 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Maj 2019

Lipiec 2019

Wrześ. 2019

Listop. 2019