Read the Official Description

Jesteśmy brytyjskim dostawcą edukacji online, dostępnym na całym świecie w 3 różnych językach.

Dlaczego dyplom magistra projektowania?


W złożonym i konkurencyjnym środowisku, jako że obecnie firmy są zintegrowane, projektowanie stało się ważną przewagą konkurencyjną i strategiczną, ponieważ zapewnia innowacje i zróżnicowanie./>

London School Of Design And Marketing ''s Master in Design to szansa na przekształcenie profesjonalistów w ekspertów z kilku obszarów projektowych, poprzez doskonalenie ich podstawowych, krytycznych i proceduralnych umiejętności, nie tylko w celu zrozumienia korporacyjnej rzeczywistości, ale także przyczynienia się do procesu wartości. kreacja.


London School Of Design And Marketing
/>

Gdzie pasja staje się zawodem


PRZEGLĄD PRZEDMIOTU/>


Wprowadzenie/>

Nasz dyplom magistra projektowania skupia się na intelektualnym wsparciu, które poprawia zrozumienie wzornictwa i jego relacji z firmami i zawodowym przemysłem. Nasz kurs jest wyłącznie w trybie online i koncentruje się na trzech głównych obszarach praktyki: projektowaniu komunikacji, projektowaniu interaktywnym i projektowaniu produktów.


Uczenie się umiejętności/>

Studenci LSDM przyjmą refleksyjne, analityczne i oceniające podejście do projektowania, osiągając lepsze zrozumienie dynamicznych związków między designem, przemysłem i sektorem komercyjnym. Nasz plan badań absorbuje rzeczywistość, dostarczając zaawansowanej, specjalistycznej, artystycznej, akademickiej i przedsiębiorczej wiedzy, która pozwoli uczniom realizować ustaloną karierę w przyszłości.


Kadra nauczycielska/>

Nasza kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i renomowanych nauczycieli. Oprócz poziomu akademickiego doktoratu, prezentują dobrze ugruntowane kariery zawodowe, łącząc komponent akademicki z rynkiem pracy.


Centrum Nauczyciela/>

Uczniowie LSDM są nadzorowani co tydzień za pośrednictwem Centrum Nauczycieli, złożonego z zespołu wyspecjalizowanych nauczycieli w zakresie projektowania, z tytułami magistra i kilkuletnim doświadczeniem. Nasze Centrum Nauczycieli jest również dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.


Cele i specjaliści Outlets/>

Nasz magisterski projekt jest skierowany do studentów, profesjonalistów, artystów i freelancerów z ambicjami lub ugruntowaną karierą w dziedzinie reklamy (dyrektorzy artystyczni, producenci lub projektanci), projektowania wizualnego, projektowania komunikacji, projektowania graficznego i projektowania interaktywnego (projektanci, producenci, liderzy zespołów , dyrektorów artystycznych lub dyrektorów kreatywnych).


WYMAGANIA WSTĘPNE/>


Nasi kandydaci mogą ubiegać się o tytuł magistra w zakresie projektowania poprzez jedną z następujących opcji aplikacji:/>

Przez licencjat: po ukończeniu szkoły wyższej (3 lata) w kraju pochodzenia, poświadczonej prawnie wydanym zaświadczeniem. Ten stopień powinien znajdować się w obszarze, który wybrałeś lub w powiązanym kursie.

Dokumentacja:

 • dowód osobisty
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny
 • Tytuł licencjata
 • Teczka

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku innym niż ich ojczysty język).


Dzięki doświadczeniu zawodowemu: Pertinentne doświadczenie zawodowe, pokazujące zdolność do przechodzenia na stopień magistra projektowania. Jest to uzależnione od zatwierdzenia LSDM na podstawie powinowactwa i trafności podstawowego wykształcenia ucznia, szkolenia i doświadczenia projektowego. Kandydat zostanie poproszony o przedstawienie portfolio przedstawiającego jego doświadczenie zawodowe w projektowaniu./>

Dokumentacja:

 • dowód osobisty
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny
 • Teczka

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku innym niż ich ojczysty język).


Uczniowie ze specjalnymi potrzebami również kwalifikują się do aplikacji. Przeprowadzona zostanie analiza studenta i osoby odpowiedzialnej za dbanie o ucznia na temat konkretnych potrzeb każdego przypadku./>


Studenci wyższego szczebla również kwalifikują się do aplikacji. Przeprowadzona zostanie analiza jego kariery zawodowej, tak jak w przypadku aplikacji poprzez doświadczenie zawodowe./>

* Uczniowie, którzy chcą uczyć się w języku innym niż ojczysty, powinni dołączyć do swojej aplikacji zaświadczenie potwierdzające, że mają średnią 6,0 lub są równoważne z egzaminem IELTS w wybranym języku. Dowiedz się więcej o IELTS.


STRUKTURA/>


Nasz Magister w Projektowaniu jest w 100% online, zaprojektowany do nauki zgodnie z dostępnością naszych uczniów, bez ustalonego harmonogramu. Innymi słowy, uczniowie LSDM mogą określić, kiedy i gdzie mogą uzyskać dostęp do naszych treści i wykonać zadania ewaluacyjne. Tylko ostateczne zadania i konkretne prezentacje zostaną zaplanowane w ustalonym harmonogramie, który zostanie zgłoszony w odpowiednim czasie uczniom LSDM./>

Za około 12 miesięcy ukończysz nasze studia magisterskie w zakresie projektowania, akredytowane przez University for the Creative Arts (UCA), jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, nauczane w twoim języku, bez wychodzenia z domu.


Metody nauczania i uczenia się stosowane w tym kursie:/>

 • Nauczane w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
 • Maksymalnie 3 jednostki w tym samym czasie i końcowy projekt;
 • Zawartość jednostki jest asynchroniczna i uporządkowana według tematów tygodniowych;
 • Nasze Centrum Nauczania działa jako narzędzie wsparcia i interakcji dla naszych uczniów;
 • Zasoby online (takie jak wykłady, seminaria i dyskusje, samouczki i sesje opinii, fora, internetowe grupy dyskusyjne i praktyczne ćwiczenia).
Program taught in:
Język angielski
Język hiszpański
Portugalski

See 3 more programs offered by London School Of Design And Marketing »

Last updated March 29, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Maj 2019
Lipiec 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,750 GBP
Łączna cena za studia magisterskie: 5700 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Maj 2019

Lipiec 2019

Wrześ. 2019

Listop. 2019