Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy brytyjskim dostawcą edukacji online, dostępnym na całym świecie w 3 różnych językach.

Dlaczego tytuł magistra projektowania?


W złożonym i konkurencyjnym środowisku, które obecnie integruje jedna firma, projekt stał się ważną przewagą konkurencyjną i strategiczną, ponieważ zapewnia innowacyjność i zróżnicowanie.

London School Of Design And Marketing ''s Master in Design to szansa na przekształcenie profesjonalistów w ekspertów z kilku obszarów projektowych, poprzez doskonalenie ich podstawowych, krytycznych i proceduralnych umiejętności, nie tylko w celu zrozumienia korporacyjnej rzeczywistości, ale także przyczynienia się do procesu wartości. kreacja.

LSDM's MA Design jest wyłącznie online i jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

London School Of Design And Marketing

Gdzie pasja staje się zawodem


PRZEGLĄD PRZEDMIOTU


Wprowadzenie

Nasz tytuł magistra projektowania koncentruje się na wsparciu intelektualnym, które poprawia zrozumienie projektowania i jego relacji z firmami i branżą profesjonalną. Nasz kurs jest wyłącznie online i koncentruje się na trzech głównych dziedzinach praktyki: projektowanie komunikacji, projektowanie interaktywne i projektowanie produktów.


Uczenie się umiejętności

Studenci LSDM przyjmą refleksyjne, analityczne i ewaluacyjne podejście do projektowania, osiągając lepsze zrozumienie dynamicznych relacji między projektowaniem, przemysłem i sektorem komercyjnym. Nasz plan studiów absorbuje rzeczywistość, zapewniając zaawansowaną, specjalistyczną, artystyczną, akademicką i przedsiębiorczą wiedzę, która pozwoli studentom kontynuować karierę w przyszłości.


Kadra nauczycielska

Nasza kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i renomowanych nauczycieli. Oprócz poziomu akademickiego doktoratu, prezentują dobrze ugruntowane kariery zawodowe, łącząc komponent akademicki z rynkiem pracy.


Centrum Nauczyciela

Studenci LSDM są cotygodniowo nadzorowani przez Centrum Nauczycieli składające się z zespołu wyspecjalizowanych nauczycieli projektowania, z dyplomami magisterskimi i kilkuletnim sprawdzonym doświadczeniem. Nasze Centrum Nauczycieli jest również dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.


Punkty sprzedaży i profesjonaliści

Nasz magisterski projekt jest skierowany do studentów, profesjonalistów, artystów i freelancerów z ambicjami lub ugruntowaną karierą w dziedzinie reklamy (dyrektorzy artystyczni, producenci lub projektanci), projektowania wizualnego, projektowania komunikacji, projektowania graficznego i projektowania interaktywnego (projektanci, producenci, liderzy zespołów , dyrektorów artystycznych lub dyrektorów kreatywnych).


WYMAGANIA WSTĘPNE


Nasi kandydaci mogą ubiegać się o tytuł magistra w zakresie projektowania poprzez jedną z następujących opcji aplikacji:

Przez licencjat: po ukończeniu szkoły wyższej (3 lata) w kraju pochodzenia, poświadczonej prawnie wydanym zaświadczeniem. Ten stopień powinien znajdować się w obszarze, który wybrałeś lub w powiązanym kursie.


Dzięki doświadczeniu zawodowemu: odpowiednie doświadczenie zawodowe, wykazujące zdolność do uzyskania tytułu magistra projektowania. Podlega to zatwierdzeniu przez LSDM na podstawie powinowactwa i adekwatności podstawowego wykształcenia, szkolenia i doświadczenia projektu. Kandydat zostanie poproszony o przedstawienie portfolio ukazującego jego doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania.


Studenci ze specjalnymi potrzebami również mogą ubiegać się o przyjęcie. Przeprowadzona zostanie analiza ucznia i osoby odpowiedzialnej za opiekę nad uczniem na temat konkretnych potrzeb każdego przypadku.

Starsi studenci również mogą ubiegać się o przyjęcie. Przeprowadzona zostanie analiza jego kariery zawodowej, podobnie jak w przypadku aplikacji poprzez doświadczenie zawodowe.


STRUKTURA


Nasz Master in Design jest w 100% online, przeznaczony do nauki zgodnie z dostępnością naszych uczniów, bez ustalonego harmonogramu. Innymi słowy, uczniowie LSDM mogą określić, kiedy i gdzie mogą uzyskać dostęp do naszej zawartości. Tylko ostateczne zadania i konkretne prezentacje zostaną zaplanowane w ustalonym harmonogramie, który zostanie zgłoszony w odpowiednim czasie studentom LSDM.

Za około 12 miesięcy ukończysz nasze studia magisterskie w zakresie projektowania, akredytowane przez University for the Creative Arts (UCA), jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, nauczane w twoim języku, bez wychodzenia z domu.


Metody nauczania i uczenia się stosowane w tym kursie:

  • Nauczane w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
  • 5 jednostek i projekt końcowy;
  • Zawartość jednostki jest asynchroniczna i uporządkowana według tematów tygodniowych;
  • Możesz uzyskać dostęp do treści zawsze i wszędzie, gdzie chcesz;
  • Nasze Centrum Nauczania działa jako narzędzie wsparcia i interakcji dla naszych uczniów;
  • Zasoby online (takie jak wykłady, seminaria i dyskusje, samouczki i sesje opinii, fora, internetowe grupy dyskusyjne i praktyczne ćwiczenia).

Program prowadzony przez:
Język angielski
Język hiszpański
Portugalski

Zobacz 3 więcej kursów w London School Of Design And Marketing »

Ostatnia aktualizacja April 17, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,750 GBP
Całkowita cena za stopień magistra: 4750 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

MA Design Presentation

Partnership with University for the Creative Arts

LSDM Student Testimonials