Read the Official Description

Jesteśmy dostawcą internetowych programów edukacyjnych z biurami w Wielkiej Brytanii. Nasze programy są prowadzone w 3 językach dla wszystkich.

Dlaczego magister marketingu?


Marketing odgrywa istotną rolę w strukturze biznesowej, która jest coraz bardziej wymagająca i konkurencyjna. Rynek pracy poszukuje wysoko wykwalifikowanych, kreatywnych i innowacyjnych profesjonalistów, obdarzonych skutecznymi strategiami w kontekście międzynarodowym. Oczekuje się, że ci specjaliści będą w stanie odpowiedzieć, rozwiązując problemy zarządzania i strategii w różnych obszarach biznesowych./>

Master in Marketing w London School of Design and Marketing będzie poszerzać i rozwijać nową wiedzę, umiejętności i skuteczne metodologie, tak aby specjaliści od marketingu stali się wysokokwalifikowanymi ekspertami i osiągać wysokie cele zawodowe.


Londyńska Szkoła Projektowania i Marketingu/>

Gdzie pasja staje się zawodem


OGÓLNA PERSPEKTYWA KURSU/>


Wprowadzenie/>

Nasz Master in Marketing koncentruje się na rozwoju nowych możliwości, które zwiększają zrozumienie i wdrażanie innowacyjnych i skutecznych strategii marketingowych, a także zrozumienie coraz bardziej wymagającego i konkurencyjnego rynku. Nasz kurs jest wyłącznie w trybie online i został opracowany w celu zachęcenia uczniów do rozwijania umiejętności krytycznych i teoretycznych dzięki różnorodności stosowanych metod oceny, w tym akademickiego i praktycznego komponentu, takiego jak prawdziwe studia przypadków i stosowane projekty.


Umiejętności uczenia się/>

Studenci przyjmą zintegrowaną wizję procesu zarządzania marketingowego i podkreślą możliwości rozwoju zawodowego. Pokażemy Ci, jak ta wizja i odpowiednie podejścia do strategii zarządzania są ważne podczas tworzenia planów dla wielu różnych organizacji i firm. Nasz plan studiów promuje również wykorzystanie istniejącej teorii i praktyki badawczej do rozwijania praktyk strategicznego myślenia i zarządzania marketingowego. To zapewni studentom LSDM zaawansowaną wiedzę, wyspecjalizowaną, akademicką i przedsiębiorczą, co pozwoli im na kontynuowanie skonsolidowanej kariery w przyszłości.


Nauczanie personelu/>

Nasza kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych, renomowanych i doświadczonych nauczycieli. Oprócz poziomu akademickiego doktoratu prezentują one skonsolidowane kariery zawodowe, łącząc komponent akademicki z rynkiem pracy.


Centrum Nauczyciela/>

Uczniom LSDM towarzyszy co tydzień Centrum Nauczania złożone z zespołu nauczycieli specjalizujących się w marketingu, z Masters i kilkuletnim doświadczeniem. Nasze Centrum Nauczycieli jest również dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.


Cele i profesjonalne wyniki/>

Nasz Master in Marketing jest przeznaczony dla studentów, profesjonalistów, przedsiębiorców i menedżerów z ambicjami lub skonsolidowaną karierą w branży marketingowej. Nasz Master in Marketing przygotowuje profesjonalistów w zakresie komunikacji, reklamy, zarządzania, sprzedaży, kontroli produktów i / lub usług, a także kreacji, menadżerów biznesowych i innych.


WYMOGI WSTĘPNE/>


Nasi kandydaci mogą aplikować do naszego Mistrza ds. Marketingu za pomocą jednej z następujących opcji aplikacji:/>


Przez licencjat: po ukończeniu studiów wyższych (3 lata) w kraju pochodzenia, zweryfikowanym przez prawnie wydane zaświadczenie. Ten stopień musi należeć do wybranego obszaru lub do powiązanego kursu./>

Dokumentacja:

 • Karta identyfikacyjna
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny
 • Certyfikat Licensure

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku, który nie jest ich językiem ojczystym).


Dzięki doświadczeniu zawodowemu: odpowiednie doświadczenie zawodowe, które pokazuje Twoją zdolność do ukończenia studiów magisterskich z marketingu. Jest to uzależnione od zatwierdzenia przez LSDM w oparciu o powinowactwo i znaczenie podstawowej edukacji, szkolenia i doświadczenia w projektach studenckich. Kandydat zostanie poproszony o przedstawienie portfolio z jego doświadczeniem zawodowym w marketingu./>

Dokumentacja:

 • Karta identyfikacyjna
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku, który nie jest ich językiem ojczystym).


Mogą mieć również zastosowanie uczniowie o specjalnych potrzebach. Przeprowadzona zostanie analiza między uczniem a osobą odpowiedzialną za wsparcie studenta w odniesieniu do konkretnych potrzeb każdego przypadku./>


Starsi uczniowie mogą również składać wnioski. Analiza kariery zawodowej zostanie przeprowadzona, podobnie jak w przypadku kandydatur dzięki doświadczeniu zawodowemu./>

* Studenci, którzy chcą uczyć się w języku, który nie jest językiem ojczystym, muszą dołączyć do swojej aplikacji certyfikat, który potwierdza średnio 6,0 lub odpowiednik egzaminu IELTS w wybranym języku. Dowiedz się więcej o IELTS.


STRUKTURA/>


Nasz Master in Marketing jest w 100% online, stworzony, aby uczyć się zgodnie z dostępnością i bez ustalonego harmonogramu. Oznacza to, że uczniowie LSDM mogą określić, kiedy i gdzie mogą uzyskać dostęp do naszych treści i wykonywać zadania związane z oceną. Tylko ostateczne zadania i konkretne prezentacje będą zaplanowane na określony czas, który zostanie przekazany studentom w stosownym czasie./>

W ciągu około 12 miesięcy ukończysz nasze studia magisterskie z akredytacją University of the Creative Arts (UCA), jednego z najlepszych uniwersytetów specjalistycznych w Wielkiej Brytanii. Nauczone w Twoim języku ojczystym bez wychodzenia z domu.


Metody nauczania i uczenia się przyjęte w ramach tego kursu:/>

 • Nauczane w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
 • Maksymalnie 3 jednostki w tym samym czasie i końcowy projekt;
 • Zawartość jednostek jest asynchroniczna i jest uporządkowana według cotygodniowych tematów;
 • Nasze Centrum Nauczania działa jako narzędzie wsparcia i interakcji dla naszych uczniów;
 • Zasoby online (takie jak konferencje, seminaria i dyskusje, samouczki i sesje opinii, fora, internetowe grupy dyskusyjne i ćwiczenia praktyczne).
Program taught in:
Język hiszpański
Język angielski
Portugalski

See 3 more programs offered by London School of Design and Marketing (ES) »

Last updated March 29, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Maj 2019
Lipiec 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,750 GBP
Cena całkowita Master: 5 700 funtów szterlingów
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Maj 2019

Lipiec 2019

Wrześ. 2019

Listop. 2019