Read the Official Description

Jesteśmy brytyjskim dostawcą edukacji online, dostępnym na całym świecie w 3 różnych językach.

Dlaczego magister marketingu?


Marketing odgrywa istotną rolę w strukturze biznesowej, która staje się coraz bardziej wymagająca i konkurencyjna. Rynek pracy poszukuje wysoko wykwalifikowanych, kreatywnych i innowacyjnych profesjonalistów, obdarzonych skutecznymi strategiami w kontekście międzynarodowym. Oczekuje się, że od tych specjalistów uda się skutecznie rozwiązać problemy związane z zarządzaniem i strategią w kilku obszarach biznesowych./>

London School Of Design And Marketing Magister Marketingu poszerzy i rozwinie nową wiedzę, umiejętności i skuteczne metodologie, dzięki którym specjaliści od marketingu staną się wysokokwalifikowanymi ekspertami i osiągną wysokie cele zawodowe.


London School Of Design And Marketing
/>

Gdzie pasja staje się zawodem


PRZEGLĄD PRZEDMIOTU/>


Wprowadzenie/>

Nasz magister marketingu koncentruje się na rozwoju nowych umiejętności, które poprawiają zrozumienie i wdrażanie innowacyjnych i skutecznych strategii marketingowych, a także zrozumienie coraz bardziej wymagającego i konkurencyjnego rynku. Nasz kurs jest wyłącznie w trybie online i został opracowany, aby zachęcić uczniów do rozwijania umiejętności krytycznych i teoretycznych za pomocą kilku metod oceny, które obejmują elementy akademickie i praktyczne, takie jak prawdziwe przypadki badawcze i stosowane projekty.


Uczenie się umiejętności/>

Studenci przyjmą zintegrowaną wizję procesu zarządzania marketingowego i podkreślą możliwości rozwoju zawodowego. Pokażemy, jak ważna jest ta wizja i odpowiednie podejścia do strategii zarządzania, tworząc plany dla szerokiej gamy organizacji i firm. Nasz plan studiów promuje również wykorzystanie teorii i praktyki istniejących badań w celu opracowania strategicznego myślenia i praktyk zarządzania marketingowego. Zapewni to uczniom LSDM zaawansowaną, specjalistyczną, akademicką i przedsiębiorczą wiedzę, która pozwoli im kontynuować karierę w przyszłości.


Kadra nauczycielska/>

Nasza kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i renomowanych nauczycieli. Oprócz poziomu akademickiego doktoratu, prezentują dobrze ugruntowane kariery zawodowe, łącząc komponent akademicki z rynkiem pracy.


Centrum Nauczyciela/>

Uczniowie LSDM są nadzorowani co tydzień za pośrednictwem Centrum Nauczycieli, złożonego z zespołu wyspecjalizowanych nauczycieli w marketingu, z tytułami magistra i kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze Centrum Nauczycieli jest również dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.


Cele i specjaliści Outlets/>

Nasz magister marketingu jest przeznaczony dla studentów, profesjonalistów, przedsiębiorców i menedżerów z ambicjami posiadania stałej kariery w branży marketingowej. Nasz magister marketingu przygotowuje profesjonalistów z dziedziny komunikacji, reklamy, zarządzania, sprzedaży, produktów i / lub usług, a także kreacji, menedżerów biznesowych i innych.


WYMAGANIA WSTĘPNE/>


Nasi kandydaci mogą ubiegać się o tytuł magistra marketingu poprzez jedną z następujących opcji aplikacji:/>


Przez licencjat: po ukończeniu szkoły wyższej (3 lata) w kraju pochodzenia, poświadczonej prawnie wydanym zaświadczeniem. Ten stopień powinien znajdować się w obszarze, który wybrałeś lub w powiązanym kursie./>

Dokumentacja:

 • dowód osobisty
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny
 • Tytuł licencjata

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku innym niż ich ojczysty język).


Dzięki doświadczeniu zawodowemu: odpowiednie doświadczenie zawodowe, wykazujące zdolność do przechodzenia na stopień magistra marketingu. Jest to uzależnione od zatwierdzenia LSDM na podstawie powinowactwa i trafności podstawowego wykształcenia ucznia, szkolenia i doświadczenia projektowego. Kandydat zostanie poproszony o przedstawienie portfolio przedstawiającego jego doświadczenie zawodowe w projektowaniu./>

Dokumentacja:

 • dowód osobisty
 • Paszport
 • CV i list motywacyjny

* Certyfikat IELTS (tylko dla studentów, którzy chcą uczyć się w języku innym niż ich ojczysty język).


Uczniowie ze specjalnymi potrzebami również kwalifikują się do aplikacji. Przeprowadzona zostanie analiza studenta i osoby odpowiedzialnej za dbanie o ucznia na temat konkretnych potrzeb każdego przypadku./>


Studenci wyższego szczebla również kwalifikują się do aplikacji. Przeprowadzona zostanie analiza jego kariery zawodowej, tak jak w przypadku aplikacji poprzez doświadczenie zawodowe./>

* Uczniowie, którzy chcą uczyć się w języku innym niż ojczysty, powinni dołączyć do swojej aplikacji zaświadczenie potwierdzające, że mają średnią 6,0 lub są równoważne z egzaminem IELTS w wybranym języku. Dowiedz się więcej o IELTS.


STRUKTURA/>


Nasz magister marketingu jest w 100% online, zaprojektowany do nauki zgodnie z dostępnością naszych studentów, bez ustalonego harmonogramu. Innymi słowy, uczniowie LSDM mogą określić, kiedy i gdzie mogą uzyskać dostęp do naszych treści i wykonać zadania ewaluacyjne. Tylko ostateczne zadania i konkretne prezentacje zostaną zaplanowane w ustalonym harmonogramie, który zostanie zgłoszony studentom w stosownym czasie./>

Za około 12 miesięcy ukończysz studia magisterskie z marketingu, akredytowane przez University for the Creative Arts (UCA), jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, nauczane w twoim języku, bez wychodzenia z domu.


Metody nauczania i uczenia się stosowane w tym kursie:/>

 • Nauczane w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
 • Maksymalnie 3 jednostki w tym samym czasie i końcowy projekt;
 • Zawartość jednostki jest asynchroniczna i uporządkowana według tematów tygodniowych;
 • Nasze Centrum Nauczania działa jako narzędzie wsparcia i interakcji dla naszych uczniów;
 • Zasoby online (takie jak wykłady, seminaria i dyskusje, samouczki i sesje opinii, fora, internetowe grupy dyskusyjne i praktyczne ćwiczenia).
Program taught in:
Język angielski
Język hiszpański
Portugalski

See 3 more programs offered by London School Of Design And Marketing »

Last updated March 29, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Maj 2019
Lipiec 2019
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,750 GBP
Łączna cena za studia magisterskie: 5700 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Maj 2019

Lipiec 2019

Wrześ. 2019

Listop. 2019