Magister w Internecie przedmiotów (IoT / IoE)

Three Points Digital Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister w Internecie przedmiotów (IoT / IoE)

Three Points Digital Business School

Nowe technologie zmieniają świat, jaki znamy.

Internet przedmiotów (IoT) to jeden z nowych trendów technologicznych, który przetrwał z dużym skutkiem w różnych obszarach, zarówno w biznesie, jak iw dziedzinie społecznej. CISCO szacuje, że w 2022 roku rynek związany z Internetem Rzeczy wygeneruje 14,4 miliarda dolarów, a Forbes obliczył, że od 2014 roku wzrost zapotrzebowania na inżynierów produktów związanych z Internetem przedmiotów wynosi 214%.

Przyjęcie rozwiązań IoT umożliwi nowe możliwości biznesowe, poprawi efektywność zarządzania zasobami, obniży koszty operacyjne dla firm, poprawi jakość życia, przekształcenie miast, jakie znamy obecnie. A to dopiero początek ...

Aby móc stawić czoła wszystkim wyzwaniom związanym z IoT, konieczne będzie posiadanie wiedzy o charakterze przekrojowym, obejmującej pozyskiwanie danych za pomocą czujników, cyberbezpieczeństwa, komunikacji urządzeń i protokołów, a także dużych danych. Master of Internet of Things (IoT / IoE) trzech punktów Digital Business School pozwoli uczniowi zdobyć niezbędną wiedzę do wejścia na rynek Internetu Rzeczy i być w stanie zaprojektować, wdrożyć i skutecznie prowadzić projekty w zakresie IoT i nawet stwórz własną firmę usług IoT.

Główna część bloku inicjacji, w której wyjaśniono podstawy koncepcji, aby kontynuować z blokiem implementacji podzielonym na narzędzia, infrastrukturę, bezpieczeństwo i analizę danych. Aby ukończyć, student ukończy pogłębianie bloku, w którym student może wybrać między opracowaniem bardziej technologicznego profilu, eksplorując najbardziej techniczne aspekty Internet Rzeczy lub bardziej przedsiębiorczych technik nabywania profilu zarządzania. Wszystko to połączone z opracowaniem projektu biznesowego i uzupełnione praktycznymi warsztatami.

Cele i korzyści

Master in Internet of Things (IoT / IoE) ma na celu osiągnięcie następujących celów:

 • Pogłębić podstawy i kluczowe koncepcje Internetu Rzeczy, a także modele i technologie wykorzystywane do opracowywania rozwiązań Internetu Rzeczy.
 • Zna główne techniki analizy danych do zarządzania dużą ilością danych generowanych przez urządzenia IoT.
 • Poznaj różne mechanizmy komunikacji między urządzeniami IoT, a także mechanizmy bezpieczeństwa niezbędne do ochrony Twoich danych i infrastruktury.
 • Ułatwianie niezbędnej wiedzy umożliwiającej studentowi identyfikację i wybór optymalnych narzędzi do opracowywania projektów IoT.
 • Zapoznaj się z różnymi aplikacjami, które IoT ma w dziedzinach biznesowych, takich jak marketing, łańcuch dostaw i / lub produkcji.
 • Będąc w stanie prowadzić projekty IoT nie tylko z technicznego punktu widzenia, ale także z zarządzania.

Program jest opracowywany w 9 modułach, począwszy od października każdego roku, z sześcioma obowiązkowymi modułami. Do tego dochodzą trzy przedmioty fakultatywne, 2 praktyczne warsztaty i prawdziwy projekt biznesowy, który rozpocznie się pod koniec pierwszego modułu i który będzie rozszerzony w trakcie trwania Master.

Różne moduły trwające jeden miesiąc są podzielone na tygodnie, w których student ma szereg celów i kamieni milowych do zrealizowania, a także projekt, w którym można zastosować wiedzę zdobytą dzięki doradztwu i nadzorowaniu mentora.

Te wyzwania lub cele koncentrują się na współpracy, materiałach modułowych i wykorzystaniu narzędzi technologicznych.

Struktura programu (* podlega zmianom)

Przed rozpoczęciem roku akademickiego dostępny jest moduł wprowadzający ułatwiający zarządzanie platformą i ustanawiający filmowanie do modelu uczenia się "on-line".

Moduły są pogrupowane w trzy bloki przewodników, na których obraca się cały program, a które są następujące:

 • Blok 1.- Fundamenty, w których definiowane są pojęcia Internetu rzeczy i ich zastosowania w przemyśle i usługach.
 • Blok 2.- Wdrożenie, w którym przedstawione są niezbędne koncepcje i elementy umożliwiające pomyślne przeprowadzenie powiązanych projektów.
 • Blok 3.- Pogłębienie. W tym bloku student może wybierać przedmioty technologiczne, które wchodzą w skład konkretnych technik i koncepcji lub przedmiotów biznesowych, które pozwolą im na uzyskanie wizji menedżerskiej i biznesowej.

Profil uczestników

Master in Internet of Things (IoT / IoE) skierowany jest do profesjonalistów związanych z technologią, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i uzupełnić swoje szkolenie technologiczne w dziedzinie Internetu Rzeczy.

Moduły kursu są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy dążą do przyspieszenia rozwoju kariery zawodowej i rozumieją istotną rolę, jaką IoT nabywa w branży.

 • Menedżerowie i menedżerowie projektów, którzy chcą zwiększyć swoją zdolność zarządzania, aby podejmować projekty związane z IoT.
 • Osoby z doświadczeniem lub powołaniem w tej dziedzinie, które chcą rozwijać swoje przygotowanie akademickie.
 • Konsultanci i specjaliści, którzy chcą przygotować, zaktualizować i uzupełnić swój profil, tym samym budując swoją pozycję konkurencyjną na rynku.

perspektywy kariery

W Three Points Digital Business School stawiamy na szkolenia jako motor zmian, rozwoju i poprawy osobistej i zawodowej. Zastosowanie kompetencji opracowanych przez Mistrza w dziedzinie zawodowej przyczyni się do wzrostu i poprawy organizacji w rękach podstawowych wartości Trzech Punktów Cyfrowa Szkoła Biznesu, CISCO szacuje, że w 2022 r. Rynek związany z Internetem Rzeczy wygeneruje 14,4 miliarda dolarów, a firma Forbes obliczyła, że ​​od 2014 roku wzrost zapotrzebowania na inżynierów produktów związanych z Internetem przedmiotów wynosi 214%.

W tym sensie Magister w Internecie przedmiotów (IoT / IoE) urodził się, aby przewidzieć tę zmianę i wyszkolić specjalistów przygotowanych do podjęcia tego wyzwania.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański


Ostatnia aktualizacja April 25, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Spain Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Spain Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą