Magister uniwersytecki w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wczesnej opieki

Informacje ogólne

Opis programu

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Jako profesjonalista w dziedzinie edukacji musisz mieć wiedzę na temat wczesnej uwagi i specjalnych potrzeb edukacyjnych, aby dzięki twojemu występowi zrekompensować możliwe nierówności w wejściu i trwałość w systemie edukacyjnym uczniów.

Definicja stopnia magistra uniwersytetu w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych

Celem tego stopnia magistra w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wczesnej opieki jest szkolenie specjalistów z neuroedukacji (połączenie nauki z naukami ścisłymi i neuronaukami), dyscypliny, która pozwoli poznać neurokognitywne procesy uczenia się i nauczania, a tym samym być w stanie przeprowadzić zadania uwagi, wzmocnienia, wsparcia i adaptacji materiałów uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzięki temu programowi będziesz w stanie zorganizować środowisko tak, aby uczeń mógł rozwijać się w sposób integralny i koordynować swoje działania z działaniami wszystkich agentów zaangażowanych w edukację nieletnich.

Co sprawia, że ​​jest to magister w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wyjątkowej opieki we wczesnej fazie?

 • Tworzenie programów profilaktycznych i interwencyjnych.
 • Projektowanie zadań wzmacniania, wsparcie i adaptacja materiałów dla studentów.
 • Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych do promowania procesu nauczania i uczenia się ucznia.
 • Globalna wizja, która pozwala na pełny rozwój studenta Nabywanie kompetencji do wykonywania zawodu nauczyciela jako neuroeducador
 • Działając jako agent społeczny, który umożliwia wejście, integrację i trwałość studentów.
 • Praktyki "twarzą w twarz" w ośrodkach edukacyjnych i specjalistycznych.


Profesjonalne wyjazdy

Tytuł magistra w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych i wczesnej opieki umożliwia wykonywanie zadań związanych ze wzmocnieniem, wsparciem i adaptacją materiałów uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, jako uzupełnienie pracy w różnych wyspecjalizowanych ośrodkach, takich jak:

 • Centra edukacyjne dla dzieci i szkół podstawowych
 • SPE (szkolne usługi psychopedagogiczne)
 • Ośrodki kształcenia specjalnego
 • Centra szpitalne
 • Usługi w zakresie włączenia społecznego
 • Warsztaty zawodowe
 • Szafki psychopedagogiczne
 • Instytuty szkolnictwa średniego w Zespole Doradztwa i Doradztwa Psychopedagogicznego


Profil wejściowy

Skierowany do profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat różnorodnych potrzeb edukacyjnych, nauczyć się technik pracy z uczniami o specjalnych potrzebach i znać wkład neurologii w leczenie tego typu potrzeb.

Absolwenci w:

 • Pedagogika
 • Psychopedagogika
 • psychologia
 • Logopedia
 • Psycholodzy specjalizujący się w Neuropsychologii

Wymagania dostępu

Wymagania dotyczące dostępu i przyjęcia na oficjalne studia magisterskie na Universidad Internacional Valenciana są ustalane zgodnie z artykułem 16 Dekretu Królewskiego 1393/2007, który ustanawia organizację oficjalnego uniwersyteckiego wykształcenia i mogą uzyskać dostęp do oficjalnych studiów uniwersyteckich. lub własny Master, który spełnia którykolwiek z poniższych wymagań:

 1. Aby uzyskać dostęp do oficjalnych tytułów magisterskich, konieczne będzie posiadanie oficjalnego dyplomu uniwersyteckiego w Hiszpanii lub innego wydanego przez instytucję szkolnictwa wyższego Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego, który upoważnia emitenta dyplomu do uzyskania stopni magisterskich.
 2. Ponadto absolwenci mogą uzyskać dostęp do systemów edukacyjnych poza Europejskim Obszarem Szkolnictwa Wyższego bez konieczności zatwierdzania ich stopni, po weryfikacji przez Uniwersytet, że akredytują poziom wykształcenia równoważny odpowiednim oficjalnym hiszpańskim tytułom uniwersyteckim i tym upoważniającym. w kraju wydającym dyplom dostępu do kształcenia podyplomowego. Dostęp w ten sposób nie oznacza w żadnym wypadku homologacji poprzedniego tytułu, który jest w posiadaniu zainteresowanej strony, ani uznania jej dla celów innych niż badanie stopnia magistra.

Tytuł może mieć dodatkowe szczegółowe wymagania dostępu, które można znaleźć na stronie informacyjnej każdego z nich.

Dostęp do własnych Master VIU (Hiszpania i UE)

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

La VIU es una universidad presencial tecnológica con una enseñanza online y audiovisual. A través de la pantalla del ordenador y desde cualquier parte del mundo, los/las estudiantes reciben clase en t ... Czytaj więcej

La VIU es una universidad presencial tecnológica con una enseñanza online y audiovisual. A través de la pantalla del ordenador y desde cualquier parte del mundo, los/las estudiantes reciben clase en tiempo real a través de videoconferencias interactivas que imparten los mejores expertos internacionales. Pokaż mniej
Walencja , Barcelona , Madryt , Bogota , Lima , Quito + 5 Więcej Mniej