Opis programu

Ogólnym celem tego internetowego programu nauczania na odległość jest dostarczenie wiedzy i zrozumienie nauk o dobrostanie zwierząt, z naciskiem na międzynarodowe problemy wynikające z wykorzystywania zwierząt we wszystkich jego formach.

Program jest prowadzony przez naukowców i nauczycieli z Międzynarodowego Centrum Edukacji Zwierząt im. Jeanne Marchig (w ramach Królewskiej (Dick) School of Veterinary Studies) oraz Scotland's Rural College (SRUC) z udziałem gościnnych wykładowców z całego świata.

Program oferuje kursy w różnych dziedzinach, w tym:

 • historia, kultura i koncepcje dobrostanu zwierząt
 • zachowanie zwierząt
 • ocena dobrostanu zwierząt
 • etyka zwierzęca
 • rekomendacje i polityka
 • ustawodawstwo, regulacje i egzekwowanie
 • komunikacja naukowa
 • stosowane dobrostan zwierząt - produkcja, towarzysz i dzikie zwierzęta w niewoli

Ten program jest powiązany z University's Global Health Academy. cows

Nauka online

Nasza internetowa technologia uczenia się jest w pełni interaktywna, nagradzana i umożliwia komunikację z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską w zaciszu własnego domu lub w miejscu pracy.

Nasi studenci online nie tylko mają dostęp do doskonałych zasobów Edynburga, ale również stają się częścią wspierającej społeczności internetowej, skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Struktura programu

Wykorzystywane jest połączenie internetowych metod uczenia się, takich jak fora dyskusyjne, podcasty i tutoriale na żywo. Program jest modułowy, co pozwala nam oferować elastyczne podejście skoncentrowane na studentach w zakresie wyboru kursów.

Studenci mogą zdecydować się na studia na poziomie certyfikatu, dyplomu lub magistra.

Aby ukończyć pełny program magisterski, uczniowie mogą mieć nawet 6 lat. Istnieje również możliwość ukończenia studiów podyplomowych lub certyfikatu podyplomowego w zakresie dobrostanu zwierząt, etyki i prawa.

Rok 1: certyfikat

Weźmiesz dwa obowiązkowe kursy - Międzynarodowa Nauka o Zwierzętach i Etyka Zwierząt, Polityka i Prawo - oraz opcjonalny kurs.

Rok 2: dyplom

Możesz wybrać do 60 punktów opcjonalnych kursów, które obejmują:

 • Produkcja zwierząt Dobro zwierząt
 • Dobro kotów i psów
 • Niewoli i dobrowolne dobrostan zwierząt dzikich
 • Zwierzęta w badaniach, testach i edukacji
 • Kliniczne zachowanie zwierząt
 • Equine Behavior and Welfare
 • Equitation Science
 • Anthrozoology

Rok 3: mistrzowie

Kończysz rozprawę pomiędzy 10 000-15 000 słów, co może być projektem badawczym lub rozszerzonym systematycznym przeglądem literatury w temacie Animal Welfare Science, Ethics lub Law.

Podyplomowe Studia Zawodowe

Podyplomowy rozwój zawodowy (PPD) skierowany jest do pracujących profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w ramach studiów podyplomowych, bez czasu i finansowego zaangażowania pełnego Masters, Studiów Podyplomowych lub Podyplomowych Certyfikatów.

Możesz wziąć maksymalnie 50 punktów kredytowych kursów w ciągu dwóch lat w naszym systemie PPD. Prowadzą one do przyznania przez uniwersytet w Edynburgu podyplomowych kredytów akademickich. Ewentualnie, po roku nauki, możesz przekazać swoje kredyty i kontynuować naukę w kierunku wyższej nagrody na Masters, studia podyplomowe lub studia podyplomowe. Chociaż kursy PPD mają różne daty rozpoczęcia w ciągu roku, możesz rozpocząć studia magisterskie, studia podyplomowe lub studia podyplomowe w miesiącu wrześniu. Czas poświęcony na naukę PPD zostanie odjęty od czasu, jaki upłynął do ukończenia studiów magisterskich, studiów podyplomowych lub studiów podyplomowych.

Możliwości zawodowe

Absolwenci mogą wykorzystywać swoje kwalifikacje, aby zwiększyć swoje szanse zawodowe w środowiskach akademickich, badawczych, organizacjach rządowych i pozarządowych oraz firmach konsultingowych.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania: 2: 1 dyplom z wyróżnieniem lub jego międzynarodowy odpowiednik w dziedzinie nauk o zwierzętach, biologii, psychologii, zoologii lub weterynarii.

Możemy również rozpatrzyć Twój wniosek, jeśli masz wykształcenie z zakresu nauk społecznych, etyki lub prawa, lub jeśli jesteś doświadczoną pielęgniarką weterynaryjną; skontaktuj się z nami, aby sprawdzić przed złożeniem wniosku.

Jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe i licencjat w dziedzinie innej niż nauka, prawo, etyka lub nauki społeczne, możemy również rozważyć Twoje podanie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić przed złożeniem wniosku. Możesz być przyjęty na poziomie certyfikatu lub podyplomowego rozwoju zawodowego tylko w pierwszej instancji.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

 • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
 • IELTS Academic: łącznie 6,5 (co najmniej 6,0 w każdym module)
 • TOEFL-iBT: łącznie 92 (co najmniej 20 w każdym module)
 • PTE (A): ogółem 61 (co najmniej 56 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne", sekcja "Umożliwianie umiejętności" nie jest brana pod uwagę)
 • CAE i CPE: łącznie 176 (co najmniej 169 w każdym module)
 • Trinity ISE: ISE II z wyróżnieniem we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż dwa i pół roku na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Stypendia i finansowanie

Obywatele Wielkiej Brytanii, osoby o ustalonym statusie, a także niektórzy obywatele UE, którzy nie są rezydentami w Wielkiej Brytanii, mogą kwalifikować się do otrzymania pożyczki podyplomowej na pokrycie opłat - aw niektórych przypadkach także kosztów utrzymania.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Zobacz 13 więcej kursów w The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Ostatnia aktualizacja Październik 24, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 9, 2019
Duration
1 - 6 lat
Zaoczne
Cena
15,500 GBP
(MSc). 10,335 GBP (PgDip). 5,170 GBP (PgCert).
Deadline
Sie 30, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 9, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2019

Sie 9, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2019
Data końcowa