Międzynarodowa flex emba

MIP Politecnico di Milano School of Management

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowa flex emba

MIP Politecnico di Milano School of Management

International Flex EMBA (i-Flex) to 20-miesięczny program Executive MBA skierowany do menedżerów, którzy chcą połączyć międzynarodowe studia z obowiązkami służbowymi, wykorzystując jedną z najbardziej zaawansowanych cyfrowych platform edukacyjnych na świecie, opracowaną z wykorzystaniem technologii Microsoft. Program, jeden z najlepszych kursów MBA na odległość, współpracuje z WOBI, World of Business Ideas.

Cyfrowe uczenie się dla menedżerów i kadry kierowniczej

W tych latach edukacja stoi w obliczu ogromnego wyzwania, jakie umożliwia technologie cyfrowe.

Wiele czołowych szkół biznesu na świecie powiększa swoją ofertę programów nauczania cyfrowego, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na elastyczność menedżerów i kadry kierowniczej.

MIP odpowiedziała na rosnącą potrzebę elastyczności menedżerów i kadry zarządzającej dzięki innowacyjnemu, dostarczanemu cyfrowo formatowi Executive MBA - International Flex EMBA (i-Flex). Dzięki jednej z najbardziej innowacyjnych cyfrowych platform szkoleniowych, opracowanych w oparciu o technologię Microsoft, uczniowie mogą uczyć się tych samych umiejętności, robić to samo w sieci, zdobyć ten sam dyplom od Politecnico di Milano, jak ci studiujący w tradycyjnej, w klasie EMBA.

Co więcej, dwa Międzynarodowe Tygodnie na miejscu pomagają uczestnikom stworzyć solidną sieć.

Dzięki współpracy z WOBI (World of Business Ideas), wydział i-Flex obejmuje zarówno profesorów MIP, jak i WOBI Top Thinkers and Doers.

5 powodów, aby wybrać I-FLEX

1 - ELASTYCZNA I DOSTOSOWANA

Uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia, kiedy, gdzie i jak wolą, godząc edukację, życie zawodowe i rodzinę.

2 - CYFROWY I INNOWACYJNY

Dzięki cyfrowej platformie edukacyjnej opracowanej w oparciu o technologię firmy Microsoft uczestnicy mogą uzyskać dostęp do nagranych filmów, aktywnie uczestniczyć w sesjach wideo z profesorem, współpracować z rówieśnikami i pracować z nimi nad projektami i zadaniami, aby uzyskać dostęp do dodatkowych treści multimedialnych i interakcji w jeden do jednego z profesorami. Ponadto dostępne są media społecznościowe, forum i dedykowana aplikacja.

3 - NIEZWYKŁA WYDZIAŁ

Wydział programu składa się z profesorów pochodzących z różnych krajów i najlepszych myślicieli i wykonawców WOBI, aby zagwarantować wysokiej jakości nauczanie na poziomie międzynarodowym. Dla każdego z podstawowych kursów uczniowie będą mieli możliwość uczenia się od najbardziej szanowanych myślicieli, profesorów, menedżerów i przedsiębiorców na świecie.

4 - Utwórz sieć globalną

W miarę jak studenci przyjeżdżają z całego świata, i-Flex stanowi doskonałe ramy do budowy globalnej sieci. Ponadto kandydaci będą mieli możliwość nawiązania kontaktu z firmami z sieci MIP oraz do udziału w World Business Forum w jednym z wybranych miast spośród Bogoty, Meksyku, Mediolanu, Madrytu, Nowego Jorku, Hongkongu i Sydney.

5 - JEST EXECUTIVE MBA

Studenci zdobędą taką samą wiedzę i kompetencje Executive MBA i uzyskają taki sam stopień uwolniony przez tradycyjne klasy Executive MBA.

Partnerstwo z WOBI

WOBI jest światowym centrum koncernu biznesu, miejscem, gdzie zbiegają się doświadczenia i wiedza.

Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy podzielają naszą pasję do biznesu; Niespokojnych i ciekawych umysłów podekscytowanych wyzwaniem przekształcania idei w projekty i projekty w przedsiębiorstwa. Naszą misją jest stworzenie transformacyjnych doświadczeń mających na celu budowanie lepszych ludzi, lepszego biznesu i lepszego świata. Dzięki różnym platformom, takim jak wydarzenia, 24-godzinna sieć telewizyjna, czasopismo i cyfrowe formaty, WOBI dociera do globalnej publiczności, która poszukuje unikalnej i wysokiej jakości treści zarządzania.

Wydarzenia WOBI : Każdego roku ponad 20 000 menedżerów z 7000 firm zbiera się w World Business Forum i innych wydarzeniach na całym świecie, by żyć unikalną mieszanką inspiracji i

uczenie się.

WOBI TV: docierając do ponad 16 milionów domów w 21 krajach Ameryki Latynoskiej, WOBI TV prezentuje filmy dokumentalne, reportaże specjalne, reality show i wywiady z liderami,

przedsiębiorcy i eksperci kształtujący krajobraz biznesowy; firmy, które przekraczają granice i prowadzą innowacje; najgorętsze tematy w agendzie biznesu.

WOBI MAGAZINE : to wiodąca publikacja dotycząca zarządzania w Ameryce Łacińskiej. Publikowany co dwa miesiące przez ostatnie 17 lat, zawiera praktyczne studia przypadków; najnowocześniejsze pomysły wiodących światowych ekspertów; historie "wykonawców" ze wszystkich zakątków planety.

WOBI.COM : jest to platforma cyfrowa oferująca najlepsze zarządzanie przywództwem i myślami poprzez filmy i artykuły.

PROGRAMRekrutacja

IDEALNY KANDYDAT

 • 3 lata minimum doświadczenia zawodowego, najlepiej w międzynarodowych środowiskach i rolach.
 • Motywacja i gotowość do przyjęcia wyzwań związanych z rzeczywistymi sytuacjami biznesowymi
 • Pełny portret, niezależność i pokora

PRZYJMUJE

Liczba przyjęć jest coraz większa, więc im wcześniej otrzymasz zgłoszenie, tym większe masz szanse na zabezpieczenie przyjęć i zwolnień z czesnego w ramach MIP.
Przed złożeniem wniosku o program doradzamy kandydatom, aby wysłali do biura rekrutacji (imbapt@mip.polimi.it) swój program nauczania dotyczący wstępnej oceny swojego profilu. W przypadku pozytywnej opinii, chętnie poprowadzimy wnioskodawców przez kolejne etapy procesu.

Pomoc finansowa

Czesne wynosi 30000 EUR, ale dostępnych jest kilka składek:

 • WKŁAD PŁATNOŚCI W OPARCIU O WCZEŚNIEJSZE PTAKI : Wnioskodawcy ubiegający się o przyjęcie do programu International Flex EMBA w 2018 roku mogą teraz ubiegać się o czesne za pierwsze półtora roku. Aby skorzystać z wkładu, wnioskodawcy muszą złożyć wniosek przed środą, 31 stycznia 2018.
 • WKRÓTCE NA WNIOSEK : częściowe zrzeczenie się w celu promowania międzynarodowej różnorodności w klasie i pomocy utalentowanym osobom z krajów defaworyzowanych.
 • MIP4WOMEN : wkład do 6000 EUR dla kobiet kandydujących na stanowiska kierownicze. Aby wziąć udział w tym konkursie, musisz spełnić warunki przyjęcia i złożyć na etapie składania wniosku mały fragment (nie więcej niż 500 słów) na następujący temat:

"Kobiety zawsze musiały walczyć dwa razy.

Zawsze musieli nosić dwa ciężary: prywatny i społeczny.

Kobiety są kręgosłupem społeczeństwa ".

Rita Levi Montalcini, Nagroda Nobla

Opisz największe wyzwanie, jakie przeżyłeś w życiu zawodowym lub prywatnym jako kobieta (maksymalnie 500 słów).

Kandydaci będą oceniani pod względem jakości ich aplikacji i profilu (wywiad motywacyjny, doświadczenie zawodowe, potrzeby finansowe, historia edukacji) oraz przedłożony esej. Kryteria przyznawania zezwoleń mogą zmieniać się z roku na rok i pozostają do dyspozycji szkoły.

 • 30% WKŁAD KLUBOWY : dwa częściowe stypendia w wysokości 30%, oferowane w ramach współpracy MIP z Klubem 30% - których celem jest osiągnięcie 30% kobiet na tablicach FTSE 100. Aby wziąć udział w tej okazji, będziesz musiał przesłać nam teledysk trwający maksymalnie 3 minuty "pokazujący, w jaki sposób przyczynią się oni do iFlex EMBA i czerpią z niego korzyści, koncentrując się na swoich osiągnięciach jako profesjonalnego menedżera, a także na kwalifikacjach akademickich. Wnioskodawcy powinni również ocenić umiejętności, które muszą rozwijać, aby być skutecznym menedżerem globalnym i jak wspomaga w tym EMBA i-Flex, podając szczegóły dotyczące ich obecnej roli jako kobiet w pozycji lidera ".
 • WOBI SCHOLARSHIP : 5 opartych na zasługach składek w wysokości do 30% opłaty za naukę zarezerwowanych dla kandydatów wykazujących przedsiębiorczość i przywództwo w procesie selekcji. Aby wziąć udział w konkursie, musisz spełnić wymagania dotyczące przyjęć i przedstawić w ramach swojego pakietu krótki esej (od 500 do 700 słów) na następujący temat:

"Klienci nie są pierwsi. Pracownicy są pierwsi. Jeśli dbasz o swoich pracowników, oni zajmą się klientami "- Sir Richard Branson, Mówca na World Business Forum (WBF) w Mediolanie 2015 Dyskutuj.

 • POLITECNICO DI MILANO ALUMNI WAIVER : częściowe zrzeczenie się do 3 000 EUR zarezerwowane dla Politecnico di Milano Alumni.
 • SPONSOROWANIE SPÓŁKI : Opłata za naukę i-Flex dla firm wynosi 34000 EUR. Jeśli jesteś sponsorowany przez Twoją firmę, napisz na adres imbapt@mip.polimi.it, aby uzyskać więcej informacji.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 15, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
20 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
30,000 EUR
Locations
Belgia - Brussels
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Chiny - Beijing, Beijing
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Chiny - Guangzhou, Guangdong
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Francja - Nantes, Pays de la Loire
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Francja - Reims, Grand Est
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Francja - Toulouse-le-Château, Bourgogne-Franche-Comté
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Niemcy - Munich, Bavaria
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Edinburgh, Scotland
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Glasgow, Scotland
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Włochy - Milan, Lombardy
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Włochy - Milan, Lombardy
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Francja - Nantes, Pays de la Loire
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Francja - Reims, Grand Est
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Edinburgh, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Chiny - Guangzhou, Guangdong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Belgia - Brussels
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wielka Brytania - Glasgow, Scotland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Chiny - Beijing, Beijing
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Niemcy - Munich, Bavaria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Francja - Toulouse-le-Château, Bourgogne-Franche-Comté
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą