Magister Zarządzania Telekomunikacją

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd kursu

Rozwiń umiejętności niezbędne do poprawy możliwości telekomunikacyjnych w biznesie oraz zarządzania projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych. Program MSc Telecommunications Management firmy Arden przyniesie korzyści tym, którzy mają nadzieję na postęp lub przejście do strategicznej lub operacyjnej roli zarządzania telekomunikacją.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności i wiedzy w zakresie zarządzania telekomunikacją, a także istniejących zobowiązań i obowiązków. Ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, a jednocześnie ulepszy sposoby i środki, dzięki którym Twoja organizacja będzie mogła skutecznie komunikować się.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w swojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury telekomunikacyjnej.

117477_Telecommunications.jpg

Moduły kursu:

Opracowanie planu biznesowego

Dowiedz się, jak podejść do strategicznego planowania biznesowego IT i poruszaj się w złożoności, jakie nowe produkty i usługi informatyczne wnoszą do firmy. Obejmujesz elementy konstrukcyjne planowania, w tym określanie, ocenę i ustalanie priorytetów w zakresie opracowywania rozwiązań informatycznych, a także generujesz biznesplan odpowiadający Twojemu kontekstowi pracy.

Zarządzanie projektami i portfelami

Poznaj różne dostępne techniki skutecznego zarządzania portfelami i projektami w środowisku IT. Dowiedz się, jak skutecznie wdrażać projekty w ramach dowolnego planu strategicznego poprzez odpowiednie zarządzanie i buduj swoje doświadczenie dzięki zastosowaniu narzędzi do zarządzania projektami.

Monitorowanie technologii i trendów

Bądź na bieżąco z szybko zmieniającym się środowiskiem technologicznym w tej strategicznej roli IT. Będziesz miał okazję ocenić nowe technologie i zbadać, w jaki sposób są one stosowane w bieżącej praktyce biznesowej. Korzystając z podejścia analitycznego, ocenisz możliwość wdrożenia pojawiających się trendów IT w obecnych praktykach biznesowych.

Technologia bezprzewodowa i sieci

Szybki rozwój technologii mobilnych i bezprzewodowych spowodował, że infrastruktura prawie całkowicie zależy od szybkich i niezawodnych połączeń bezprzewodowych. Moduł ten ocenia rolę technologii bezprzewodowych i ich rozwój w krótkim i średnim okresie. Będziesz identyfikować szanse i zagrożenia dla obecnej praktyki, analizując implikacje nowych rozwiązań i wprowadzając swoją naukę w życie, badając trendy bezpiecznych sieci w organizacjach.

Sieć podstawowa i infrastruktura internetowa

Moduł ten pozwoli lepiej zrozumieć infrastrukturę i sieci niezbędne do uruchomienia telekomunikacji. Przyjrzysz się głównym zasadom, aby uzyskać strategiczne zrozumienie systemów przewodowych, tych, które leżą u podstaw internetu, i przejrzeć istniejące systemy, aby zasugerować rozwiązania obecnych problemów.

Środowisko telekomunikacyjne i operacje

Postęp technologiczny umieścił telekomunikację w sercu nowoczesnego społeczeństwa. Moduł ten uwzględnia ewolucję środowiska telekomunikacyjnego oraz wpływ dynamiki rynku na strategiczne wdrożenia. Przeprowadzisz audyt środowiskowy we własnej organizacji i zbadasz czynniki wpływające na zarządzanie strategiczne.

Projekt badawczy:

Ten ważny projekt daje możliwość zbadania wybranego obszaru, związanego z tematem programu, i rozwijania umiejętności krytycznych. Stworzysz propozycję badań i wybierzesz między konwencjonalną rozprawą, artykułem akademickim a prezentacją. Następnie wykorzystasz całą swoją wiedzę z programu, z możliwością powiązania swoich badań z rzeczywistymi potrzebami pracy.

Partnerstwa branżowe

Po zapisaniu się na kurs magistra zarządzania telekomunikacją będziesz mieć możliwość uczestniczenia w następujących programach rozwoju umiejętności biznesowych:

Cisco Networking Academy
Zdobądź realne podstawy w dzisiejszych najbardziej wartościowych umiejętnościach technicznych. Użyj prawdziwego sprzętu, oprogramowania i symulatorów, aby zdobyć wiedzę techniczną w co najmniej 1 lub 2 obszarach o wysokim zapotrzebowaniu.

Saleshead Trailheads
Do wyboru jest 140 Szlaków i 520 odznak, obejmujących wiele aspektów biznesowych, obliczeniowych i korzystania z Salesforce jako narzędzia zarządzania.

Amazon Web Services
Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na pracowników w chmurze, AWS Educate stanowi bramę akademicką dla następnej generacji specjalistów IT i chmur.

Jak to działa?
Udział z naszymi partnerami branżowymi jest całkowicie dobrowolny - to od Ciebie zależy, czy ukończysz jeden, 10, czy wcale! Twój udział lub decyzja o rezygnacji z studiowania tych dodatkowych dodatków nie będzie miała żadnego wpływu na twój stopień naukowy ani uzyskane oceny.

XD0KbdLqdiSnBEYy-ZZRIq4gCnjY3bA6aA-GdciBbVKPTMcruPF82N23ubjyvI2-8joOTKZBfjOMcCPjgiZeAwKcYlhCjjy1VVUYIp1mNvUM83a_v8SgI3_ZP9RdLA FobRnBRcZNSOj2dSJVM5qDRyP4KaPSjRsWw8TQgUwnpA_3aSdFYgiYa74e0sQl5A2bOZZOeBvYwNG2PdgptDpXSicvD1R17aeRCktaHYeOjt1qLnlou0guTd6t-Xag 9S2SzwTWklgUnDaO8Xf4zg4Qd2DomAyZwNOmxzGi6eiqlgSaDzOCP7m93IaOwbd9699HAorZPxig9lZueRsceZxWAStrfWZULfgEm-2j1M_atbn39urgBALFiIdFkQ

Co mówią nasi uczniowie

117421_d0yCGJoQ.png

„Powrót do edukacji w pełnym wymiarze godzin stał się prawie niemożliwy, ponieważ miałem rodzinę, kredyt hipoteczny i wszystkie inne czynniki rozpraszające współczesne życie rodzinne. Czy poleciłbym Ardenowi? Tak, chciałbym. i potencjał do pracy w mojej wybranej dziedzinie. ”

Martin Lithgow,

Arden University

Wymagania kwalifikacyjne

Aby wziąć udział w tym kursie, musisz zwykle:

  • Dyplom z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii w co najmniej drugiej klasie (2,2) lub równorzędnej.
  • Dla studentów, których wcześniejsze nauczanie nie było prowadzone w języku angielskim: IELTS 6.5 lub równoważny (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie).
Co jeśli nie mam kwalifikacji akademickich?

Zachęcamy i rozważamy aplikacje od osób z dużym doświadczeniem w zarządzaniu (zazwyczaj 5 lat), które są w stanie wykazać motywację do studiowania programu. Poprosimy o Twoje CV i referencje na poparcie Twojej aplikacji.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Czytaj więcej

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Pokaż mniej