Zrozum, ewaluacja, wdrożenie i prowadzenie wokół filarów zarządzania bezpieczeństwem informacji

TWÓJ NAJLEPSZY CENY

Test MBA W Zarządzaniu Bezpieczeństwem Informacji Został zaprojektowany z myślą o ochronie istotnych zasobów informacji korporacyjnych, a także podstawowych zasobów systemowych i technologii. Ten dyplom online SMCU umożliwia absolwentom skuteczne kierowanie zespołami obok frontów współczesnej cyber-wojny.

Podstawowa sekcja biznesowa stopnia zapewnia solidne zrozumienie organizacji biznesowej i jej różnych funkcji, dostarczając narzędzi do krytycznego oceniania priorytetów, zasobów i procesów biznesowych. W oparciu o bogate materiały naukowe i praktyczne zastosowanie, etap początkowy programu pomaga sprzyjać interdyscyplinarnemu zrozumieniu niezbędnemu do oceny zagrożeń i ochrony integralności danych i poufności danych. Studenci otrzymają umiejętności menedżerskie niezbędne do rozwoju w kierunku skutecznych i innowacyjnych liderów.

PILARY ZARZąDZANIA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

SMCU poprowadzi studenta do zrozumienia, oceny, wdrożenia i prowadzenia wokół filarów zarządzania bezpieczeństwem informacji: opracowywania i wdrażania strategicznych polityk i systemu zarządzania na szczeblu rządowym i korporacyjnym, zarządzania ryzykiem oraz planowania ciągłości i planowania ciągłości działania i klęsk żywiołowych , Oceniać i wpływać na decyzje związane z zarządzaniem w złożonym kontekście zabezpieczeń - wszystkie powyższe kwestie są zawijane w bardzo wymagający i wymagający program nauczania, który stawia mu wyzwanie, dzięki któremu student stanie się skutecznym menedżerem informacji.

Ten program jest idealny dla menedżerów, którzy muszą prowadzić, nadzorować działania związane z bezpieczeństwem informacji, a także osobami, które prowadzą własną działalność w danej dziedzinie i muszą dokładnie zrozumieć podstawową technologię, a także mechanizmy korporacyjne. Ponadto MBA w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji może być atrakcyjne dla osób pracujących obecnie w agencjach wojskowych lub organów ścigania.

100% BEZPIECZEŃSTWO RYZYKA

Rejestracja jest absolutnie bezrozpuszczalna. Jesteśmy tak przekonani, że jesteśmy Twoim idealnym partnerem, aby rozpocząć naukę bezpłatnie. Opłaty za naukę przysługuje dopiero po pierwszym tygodniu próbnym, jeśli zdecydujesz się na pobyt. Nie ma zastosowania kary. To jest unikalne, na całym świecie.

AKREDYTACJA

Program jest w pełni akredytowany przez Akredytowaną Radę Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP), uznaną przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA).

Projekt programu

Program SMC online MBA jest intelektualnie wymagający i został zaprojektowany przez najlepszych liderów biznesu akademików. Silnie wspiera samodzielną naukę i zapewnia niezrównaną elastyczność. Dobra opinia jest sprawdzona. Stanowi podstawę do zarządzania wydajnością programu i trenuje Twoje opinie, odpowiedzialność, terminowość i umiejętność pracy zespołowej.

SEMINARZE FACE TO TO TWOJE

Specjalne pakiety naukowe wraz z seminariami twarzą w twarz oraz dalsze usługi akademickie dostępne dla pełnych kohortów studentów w wysokości 7 500 EUR / student.

WSTECZ PROGRAMU

Ze względu na elastyczną strukturę programu, rejestracja jest na bieżąco. Wspierane przez asynchroniczną metodę uczenia się, przyznaje się, że studenci mogą rozpocząć naukę w dowolnym czasie w zgodzie z osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w SMC University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,920 EUR
Opłata za czesne jest płatna co kwartał, a na okres dwóch lat wynosi 990 EUR za kwartał. Alternatywnie możesz również zdecydować o uregulowaniu całego czesnego w jednorazowej zapłacie w wysokości 6 800 EUR (bez dodatkowych kosztów).
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa