Worden School of Social Service naszej Matki Bożej z Jeziora, jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół pracy socjalnej w kraju, oferuje uznany program studiów magisterskich z zakresu pracy społecznej (MSW) w całości online, dając pracującym dorosłym możliwość pracy w tej karierze - poświadczenie budowy i usług bez względu na to, gdzie mieszkają.

Online MSW z Our Lady of the Lake University jest jednym z trzech programów studiów magisterskich w Stanach Zjednoczonych, które kładą nacisk na usługi dla latynoskich dzieci i rodzin, najszybciej rozwijającej się społeczności demograficznej w kraju. Ponadto Szkoła Worden była dumna z otrzymania Prezydenckiej Nagrody za Doskonałość z 2009 r. Od Rady ds. Edukacji o Pracy Socjalnej, corocznego honoru zarezerwowanego tylko dla jednego z blisko 500 programów pracy socjalnej w Ameryce.

Koncentrując się na pracy socjalnej w ciągu całego życia, internetowe MSW z Uniwersytetu Matki Bożej z Jezior przygotowuje studentów do przywództwa w zakresie usług społecznych i zaawansowanej praktyki bezpośredniej w różnych warunkach i dla różnych klientów, od małych dzieci po osoby starsze (już jedna największa grupa odbiorców usług społecznych i szybko się rozwija). Wszechstronność online Master of Social Work w OLLU to tylko jeden z powodów, dla których 100% ostatnich studentów MSW było zatrudnionych i pracowało w terenie po ukończeniu studiów.

Niezależnie od tego, czy masz tytuł licencjata w dziedzinie pracy socjalnej, czy masz powołanie do pracy w tej ważnej dziedzinie, ale ukończyłeś studia licencjackie na innym przedmiocie, online Master of Social Work OLLU ma program dostosowany do Twoich potrzeb:

  • Zaawansowany program stojący: Ten program jest przeznaczony dla osób posiadających tytuł licencjata z pracy socjalnej i może zostać ukończony w niecałe dwa lata.
  • Program Fundacji: Dla osób posiadających tytuł licencjata w dziedzinie innej niż praca socjalna, program ten zapewnia niezbędną wiedzę podstawową i może zostać ukończony w ciągu nieco ponad trzech lat.

O OLLU

Założona w 1895 r. Uniwersytet Matki Bożej z Jeziora jest prywatnym, katolickim uniwersytetem z głęboką tradycją służby dla słabiej rozwiniętych i upośledzonych populacji. Akredytowana od momentu powstania przez Radę ds. Edukacji Pracy Socjalnej, Worden School of Social Service kultywuje liderów pracy socjalnej od 1942 roku w troskliwym, zróżnicowanym i wspierającym środowisku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat internetowego programu studiów magisterskich na Uniwersytecie w Lake Mary, wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.


CSWE Accredited - Rada ds. Edukacji w zakresie pracy socjalnej

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Our Lady of the Lake University Online »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 15, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
2 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa