Master of Science in Learning Design & Technology

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Projektuj i wdrażaj doświadczenia edukacyjne, które pomagają ludziom poprawiać wyniki dzięki nowej wiedzy, umiejętnościom i zdolnościom.

W przeciwieństwie do innych programów studiów, podstawa programowa w internetowej MS George'a Masona w zakresie uczenia się projektowania i technologii obejmuje zaawansowane i kierownicze kompetencje Międzynarodowej Rady Standardów Szkoleń, Wydajności i Nauczania (IBSTPI), dzięki czemu absolwent jest gotowy na wyzwania związane z role ról.

W trakcie programu nauczysz się twardych i miękkich umiejętności, które są kluczem do opracowania udanych programów. Obejmuje to odkrywanie najskuteczniejszych sposobów współpracy z liderami biznesu i ekspertami merytorycznymi. Zrozumiesz także, jak używać ram do oceny technologii uczenia się, programów i trendów. Kroki te pozwolą Ci zaprojektować i wdrożyć nowe rozwiązania edukacyjne oraz zarządzać projektami przez cały ich cykl życia

Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do tworzenia materiałów do formalnych ustawień szkolenia, wsparcia wydajności i nie tylko.

Będziesz uczył się online w czasie i w lokalizacjach, które są dla Ciebie najlepsze, pozwalając ci dalej pracować i wdrażać to, czego się uczysz.

Możesz ukończyć szkołę w ciągu zaledwie 2,5 roku i śmiało wkroczyć w nowe role, takie jak projektant nauczania lub instruktażu, programista e-learningu i projektant UX.

Ostatnia aktualizacja Lip 2020

Informacje o uczelni

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Pokaż mniej