Master of Science in Education in Curriculum and Instruction

Informacje ogólne

Opis programu

Niech każdy uczeń odniesie sukces

Niezależnie od tego, czy oceniasz, wdrażasz, czy uczysz program nauczania, rozwijasz pasjonujących, odnoszących sukcesy uczniów, gdy zdobędziesz internetowe wykształcenie w zakresie nauczania i nauczania z Purdue. Program wspierany przez badania obejmuje nowe metodologie i sprawdzone teorie dotyczące kwestii sprawiedliwości społecznej i edukacji K-12 STEM, które mają kluczowe znaczenie dla roli, jaką odgrywasz w programie nauczania.

Najwyżej ocenione

Program jest wspierany przez szeroko zakrojone badania, prowadzone przez światowej sławy wykładowców, a za jedyne 329,05 $ za godzinę kredytową za naukę w państwie, można sobie pozwolić na naukę. A uczenie się w trybie online oznacza, że możesz zarobić swój stopień tam, gdzie jest to dla ciebie najwygodniejsze.

# 5: Top Public University - The Wall Street Journal / Times Higher Education

# 21: 2016 Top Public University - US News

# 21: 2018 Najlepsze programy edukacyjne online - US News

# 43: 2019 Najlepsze szkoły edukacyjne - Wiadomości z USA

Pięć koncentracji skoncentrowanych na karierze

Aby pomóc nauczycielom w pełnieniu ról przywódczych i sprostać rosnącej różnorodności klas, oferujemy pięć koncentracji.

  1. Uczniowie języka angielskiego
  2. Utalentowani, twórczy i utalentowani studenci
  3. Edukacja matematyczna
  4. Technologia edukacyjna
  5. Zintegrowana edukacja STEM

Stwórz elastyczną karierę w edukacji

Kiedy przyjrzysz się statystykom zatrudnienia na stanowiskach edukacyjnych, które wymagają dyplomu ukończenia studiów, takich jak studia magisterskie w zakresie programu nauczania i nauczania, zobaczysz silny nacisk na pomoc wszystkim uczniom w rozwoju ich umiejętności akademickich.

  • Przewiduje się, że w latach 2016–20261 powstanie 888,900 nowych miejsc pracy związanych z edukacją lub szkoleniami
  • 63,750 $ średnia pensja projektantów instruktorskich z tytułem magistra1
  • 10–20% wzrost średniej rocznej pensji dla nauczycieli posiadających tytuł magistra2
Ostatnia aktualizacja Kwi 2019

Informacje o uczelni

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning.

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning. Pokaż mniej