Master of Science in Data Science: Financial Crime

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Online Master of Science w Data Science - przestępstwa finansowe z Utica College uczy studentów, jak analizować i wykorzystać dużych danych, aby uzyskać cenne informacje, które mogą prowadzić do innowacyjnych pomysłów i rozwiązań w różnych dziedzinach. Kursy podstawowe kładą nacisk na projektowanie badań i krytyczną ocenę danych za pomocą modeli teoretycznych, a także społeczny proces podejmowania decyzji i wdrażania rozwiązań opartych na danych.

Ten 30-godzinny program online do nauki danych wymaga od studenta ukończenia 15 godzin kredytowych w centrum danych, zanim zakończą program z 12 godzinami kredytowymi w wybranym przez siebie obszarze i zakończą go trzema (3) tytułami magistra projekt typu capstone. Program został zaprojektowany tak, aby można go było ukończyć w zaledwie pięciu ciągłych semestrach studiów (około 2 lat).


Specjalizacje obejmują:

  • Analityka Społeczna: specjalizacja ta koncentruje się na zastosowaniu wiedzy o danych w badaniach naukowych i rozwoju polityki społecznej. Rozwiniesz zrozumienie złożonych organizacji i biurokracji, trendów społecznych, danych sondażowych i informacji o wyborcach oraz projektowania badań w tej dziedzinie.

  • Analityka biznesowa: poznaj, w jaki sposób nauka o danych jest stosowana do zarządzania firmą i podejmowania decyzji. Dowiedz się, jak korzystać z trendów demograficznych, danych spisowych i innych baz danych, aby przewidzieć rozwój rynku i pracowników oraz zarządzać ryzykiem.

  • Cyberbezpieczeństwo: Zaprojektowany z myślą o studentach, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie danych w najnowocześniejszych praktykach cyberbezpieczeństwa i kryminalistyki komputerowej, prowadząc zajęcia z przywództwa i planowania dostosowane specjalnie do sfery cyberprzestrzeni. Ta specjalizacja umożliwia uczniom naukę w programie MS Cyberbezpieczeństwo.

  • Przestępczość finansowa: Przeznaczony dla studentów, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie danych, aby rozwinąć swoje kompetencje w zarządzaniu korporacyjnymi i zaawansowanymi zasobami technologicznymi poświęconymi walce z przestępczością gospodarczą. Ta specjalizacja umożliwia studentom wzięcie udziału w zajęciach z programu zarządzania przestępczością finansową i zarządzaniem zgodnością.

  • Ogólne: Studenci mają również możliwość budowania własnego specjalizacji, wybierając cztery dowolne 3-kredytowe kursy na poziomie magisterskim dostępne za zgodą dyrektora programu.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Czytaj więcej

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Pokaż mniej