Read the Official Description

Studia magisterskie z zakresu doradztwa zawodowego (MSC) z 60 punktami kredytowymi przygotowują studentów do skorzystania z usług ministerstwa kariery zawodowej na profesjonalnych stanowiskach kierowniczych, które wymagają licencjonowania państwowego. Program MSC kładzie nacisk na biblijny model poradnictwa, jednocześnie wyposażając uczniów w licencjonowanie państwowe lub pracę doktorską w dziedzinie poradnictwa lub psychologii.

Omówienie programu

Master of Science in Counselling degree składa się z 48 punktów z wymaganych zajęć i 12 kredytów z przedmiotów do wyboru, aby realizować obszary zainteresowania w zakresie doradztwa. Studenci rozpoczną program od silnej podstawy biblijnej, która wyznacza ramy i ton dla pozostałej części programu.

Biblia jest fundamentem, celem i filtrem w całym programie MSC, pozwalającym uczniom kompetentnie radzić sobie z świeckimi teoriami, nie zawierając biblijnej prawdy, gdy studenci dążą do uzyskania licencji państwowej.

Ścieżki specjalizacji

 • Uzależnienia
 • Poradnictwo ogólne
 • Duszpasterstwo szpitalne
 • Małżeństwo i rodzina
 • Zaburzenia psychiczne i nastroju
 • Terapeutyczny wypoczynek

Format programu

Master of Science in Counselling degree wymaga ukończenia trzech kursów w kampusie. Kursy te oferowane są w formie tygodniowych modułów w okresie letnim. Wszystkie pozostałe zajęcia oferowane są w formacie całkowicie online w wygodnych ośmiotygodniowych sesjach. Możesz ukończyć pracę w domu, biurze lub gdziekolwiek indziej.

Nadzorowane Praktyki i Praktyki

Wszyscy studenci muszą wypełnić nadzorowane wymagania praktyczne i stażowe. Zapewnia to uczniom praktyczne doświadczenie doradcze pozwalające im zastosować instrukcje w klasie w profesjonalnych ustawieniach.

Wymagania

Aby wziąć udział w internetowym programie Master of Science in Counselling, wymagany jest dyplom licencjata ze skumulowanym GPA w wersji 3.0. Studenci, którzy nie mają co najmniej 9 punktów studiów licencjackich z Biblii / Teologii i Psychologii, będą musieli ukończyć 18 punktów zaliczeniowych, aby uzyskać wstęp do programu.

Wyniki programu

 • Dostarczaj mądrego biblijnego obrońcy w wielu sytuacjach klinicznych.
 • Dążenie do profesjonalnej kariery doradczej.
 • Rozwijanie stanowisk kierowniczych ministerstw.
 • Zdaj egzamin National Certified Counsellor (NCC).
 • Złóż wniosek o licencję jako Licencjonowany doradca zawodowy (LPC).
Program taught in:
Język angielski
Clarks Summit University Online

See 7 more programs offered by Clarks Summit University Online »

Last updated April 12, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
29,000 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline