Master of Professional Studies in Technology Management

Georgetown University Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Professional Studies in Technology Management

Georgetown University Online

Georgetown University online Master of Professional Studies w Technology Management zapewnia specjalistom technologii unikalne doświadczenie edukacyjne - łączenie umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem z wiedzą technologiczną - w celu opracowania następnej generacji dobrze zaokrąglonych starszych technologów, którzy są wyposażeni i gotowi sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoi dzisiejszy stałe firmy i organizacje.

Uczniowie rozwijają swoją karierę informatyczną, ucząc się i rozwijając sprawdzone techniki - w tym umiejętności biznesowe i informatyczne - aby poprowadzić główne inicjatywy technologiczne i stworzyć kulturę innowacji i zaangażowania:

 • Umiejętności krytycznego myślenia niezbędne do analizy kluczowych problemów biznesowych i opracowania kreatywnych rozwiązań dla wyzwań biznesowych i technologicznych.
 • Maksymalizuj rynek, przedsiębiorczość, ekspansję międzynarodową, obsługę klienta i możliwości uzyskania przychodu dzięki innowacjom technologicznym.
 • Doskonal umiejętności przywódcze niezbędne do wpływania na całe organizacje.
 • Zarządzaj zmianami organizacyjnymi w kontekście wdrażania technologii.
 • Unikaj kosztownych naruszeń bezpieczeństwa, utraty danych i wyłączeń danych.
 • Twórz strategiczne korzyści, korzystając z nowych technologii, takich jak media społecznościowe, Big Data i Cloud Computing.

Dzisiejsze organizacje potrzebują wykwalifikowanych i innowacyjnych szefów działów informatycznych (CIO) oraz innych kierowników strategicznych technologii informatycznych (IT), którzy mogą nie tylko opracowywać i wdrażać technologie o znaczeniu krytycznym, ale także zapewniać transformacyjne oddziaływanie na te organizacje, pracowników i klienci.

Master of Professional Studies w programie Technology Management ma na celu dostarczenie uczniom narzędzi i doświadczeń potrzebnych, aby dołączyć do grona "dużych myślących" specjalistów IT, którzy są wiodącymi innowacjami technologicznymi, które pomagają organizacjom zmaksymalizować zyski.


Funkcje programu

 • Praktyczna aplikacja biznesowa.
  Uzyskaj dostęp do praktycznych, sprawdzonych strategii i doświadczeń, w tym umiejętności zarządzania biznesem, których potrzebujesz w kontekście wdrażania udanych innowacji technologicznych dla firm i organizacji.
 • Elastyczność.
  Wybierz przedmioty do wyboru lub skorzystaj z zalecanej koncentracji nauki, w tym nowej ścieżki Health Information Technology, jednego z pierwszych programów w kraju poświęconego rozwojowi liderów IT w branży opieki zdrowotnej.
 • Wygoda.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Georgetown University Online

Ostatnia aktualizacja October 8, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Stany Zjednoczone - Georgetown, District of Columbia
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Georgetown, District of Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą