Read the Official Description

Uniwersytet Georgetown przedstawia tytuł Master of Professional Studies in Real Estate w formacie online, zapewniając elastyczną ścieżkę dla przyszłych liderów branży, aby pogłębić swoją wiedzę i przyspieszyć karierę. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących Uniwersytetu Georgetown, rozwija kluczowe umiejętności w zakresie nieruchomości na najwyższym poziomie akademickim. Zdobądź kompleksową wiedzę na temat zmieniającego się rynku nieruchomości komercyjnych i wyróżnij się w tej konkurencyjnej branży. Ten w pełni akredytowany program absolwentów prowadzony jest przez wydział wybitnych specjalistów z branży nieruchomości z prestiżowych organizacji. Wykorzystują oni swoje unikalne spostrzeżenia i profesjonalną wiedzę do nauki kursu, oferując studentom angażujący program nauczania oparty na aplikacjach branżowych.

Jako absolwent programu Master's Real Estate w Georgetown University, będziesz rozwijać zaawansowane umiejętności przywódcze i wiedzę w zakresie zarządzania w kontekście branży nieruchomości komercyjnych. Potencjalne pozycje, do których możesz dążyć, obejmują:

  • Deweloper nieruchomości
  • Corporate Real Estate Manager
  • Kredytodawca komercyjny
  • Menedżer funduszu inwestycyjnego
  • Kierownik projektu budowlanego
  • Real Estate Entrepreneur
  • Deweloper społeczności


Online Master of Professional Studies w nieruchomości składa się z 11 kursów w sumie 33 godzin kredytowych. Program ma na celu dostarczenie uczniom zarówno mocnych fundamentów akademickich, jak i wglądu w najbardziej złożone problemy, z którymi boryka się komercyjny rynek nieruchomości.

Licencjat jest wymagany do przyjęcia do tego programu.

Program taught in:
Język angielski
Georgetown University Online

See 3 more programs offered by Georgetown University Online »

Last updated September 1, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline