Read the Official Description

Przegląd

Przygotuj się na praktyki pedagogiczne przyszłości w tym ostatnim etapie naszego programu Master of Education. Opierając się na wiedzy uzyskanej z naszych programów PG Cert i PG Dip, ten kurs Masters in Education zbada, w jaki sposób kluczowe odkrycia kognitywistyki odnoszą się do uczenia się i nauczania w kontekście edukacyjnym oraz w jaki sposób powinno to wpłynąć na twoje własne podejście do uczenia się i nauczania.

W trakcie kursu nauczysz się również opisywać etapy i konwencje badań akademickich, w tym tworzenie pytań badawczych, pisanie propozycji i wybór metod badawczych. Współpracując z innymi specjalistami w dziedzinie edukacji, odkryjesz także, jak w sposób pewny dostosować się do różnych kontekstów edukacyjnych, korzystając z umiejętności i strategii rozwiązywania problemów, monitorując postępy i zmieniając podejście w razie potrzeby.

Na koniec zaprojektujesz, zaplanujesz i przeprowadzisz akademicki projekt badawczy, który wpłynie na nauczanie, uczenie się lub ocenę w określonym środowisku edukacyjnym.

Dzięki praktycznym i zbywalnym umiejętnościom dla praktyków z niemal każdej dziedziny edukacji, w tym dla początkujących i starszych pracowników, kurs ten stanowi doskonałą okazję do refleksji i długoterminowego rozwoju kariery.

Nauka i ocena

Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Nasz kurs Master of Education obejmuje zarówno moduły obowiązkowe, jak i opcjonalne, dzięki czemu możesz dopasować zawartość kursu do swoich zainteresowań i aspiracji.

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Ocena dla Master of Education opiera się na połączeniu pisemnych zajęć, pytań do wspólnego uczenia się, prezentacji, wkładu do elektronicznego portfolio i pracy nad rozprawą lub indywidualnego projektu.

Jesteś w stanie zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy. Wierzymy, że ta przejrzystość daje ci informacje, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać kurs Mistrza. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczenie twoich znaków w twoim dzienniku, który można zobaczyć po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że dziennik jest zawsze aktualny
  • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.
Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły wyższej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Stały rozwój zawodowy jest kamieniem węgielnym tego programu, a kwalifikacje są powiązane z brytyjskimi standardami zawodowymi (UKPSF), umożliwiając uczestnikom udokumentowanie dowodów na uznane programy / afiliacje CPD.

Ocena i informacje zwrotne podejmowane w ramach programu dają także możliwość refleksji nad długoterminowym rozwojem zawodowym. Łącząc się w sieci i komunikując się z innymi profesjonalistami i rówieśnikami, kurs pozwala rozwijać własną rolę i angażować się w rozwój zawodowy.

Wymagania wstępne

Treść tego programu wymaga refleksji nad własnym doświadczeniem edukacyjnym; w związku z tym będziesz musiał być zatrudniony w roli nauczyciela lub mieć doświadczenie w nauczaniu w kontekście edukacji po zakończeniu przymusu lub mieć stały dostęp do nauczania w miejscu pracy lub organizacji edukacyjnej podczas studiów.

Nie ogranicza to jednak wnioskodawców tylko osobom pracującym w szkole, na uczelni lub w uniwersytecie; wnioski będą również rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku od studentów pracujących w organizacjach alternatywnych, w których realizowany jest zorganizowany program edukacyjny, np. galerie, muzea, organizacje pozarządowe lub inne sektory związane z edukacją.

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje akademickie i zawodowe doświadczenie, jak i twoją motywację do prowadzenia kursu. Na nasz program Master of Education są dwie drogi wejścia:

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania Academic entry route dla naszego programu Master of Education, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Studia licencjackie z zatwierdzonej instytucji równoważne dyplomowi brytyjskiego honoru lub odpowiedniej kwalifikacji zawodowej.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.5 lub równoważny. Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z tych krajów.

2. Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. Dlatego jeśli nie spełnisz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do programu Work Experience.

Aby spełnić wymagania dotyczące trasy w ramach programu Work Experience Entry dla naszego programu Master of Education, musisz spełniać co najmniej następujące kryteria:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w nauczaniu w post-przymusowej edukacji.
  • Znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie odpowiadającym IELTS (Academic) 6.5.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z tych krajów.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się w naszym programie Master of Education, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej na liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Program taught in:
Język angielski

See 30 more programs offered by University of Essex Online »

Last updated October 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
10,608 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019