Dostarczając zróżnicowany zestaw umiejętności z globalnej perspektywy, MBA online MBA daje uczniom pewność i zaufanie do podjęcia kluczowych ról przywódczych w biznesie, rządzie i instytucjach publicznych na całym świecie. Mason w pierwszej kolejności w niepełnym wymiarze godzin program MBA przygotowuje kolejne pokolenie liderów myśli poprzez rygorystyczny, stymulujący program nauczania biznesu i zarządzania. Kursy są dostępne całkowicie online i są przeznaczone dla zapracowanych, profesjonalnych studentów.

  • Zarabiaj na swoim MBA online w niecałe trzy lata i natychmiast wykorzystaj to, czego nauczysz się w swojej obecnej roli.
  • Program stosuje się do Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business Accreditation Standards.
  • Program składa się z 48-godzinnej podstawy programowej z różnymi planami zajęć, aby zbadać zakres biznesu i przywództwa.


Absolwent Certificate in Business Analytics

Zrób krok naprzód z certyfikatem Business Analytics (BA). Nasze opcjonalne świadectwo ukończenia studiów licencjackich można włączyć do internetowego programu MBA, który kładzie nacisk na gromadzenie, badanie i dostarczanie danych w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych i przewidywań.


Opcja globalnego pobytu

Poszerz swoją globalną perspektywę biznesową dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Opcjonalna globalna rezydencja MBA online daje studentom możliwość spędzenia tygodnia za granicą, odwiedzania i studiowania firm w obcym kraju.

Konkurencyjne czesne sprawia, że ​​nasza najwyżej oceniana edukacja jest jeszcze bardziej dostępna, wraz z programami pomocy finansowej i dostępem przez cały okres do karier Mason.

Program prowadzony przez:
Język angielski
George Mason University Online

Zobacz 7 więcej kursów w George Mason University Online »

Ostatnia aktualizacja October 8, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
33 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa