Read the Official Description

Dostarczając zróżnicowany zestaw umiejętności z globalnej perspektywy, MBA online MBA daje uczniom pewność i zaufanie do podjęcia kluczowych ról przywódczych w biznesie, rządzie i instytucjach publicznych na całym świecie. Mason w pierwszej kolejności w niepełnym wymiarze godzin program MBA przygotowuje kolejne pokolenie liderów myśli poprzez rygorystyczny, stymulujący program nauczania biznesu i zarządzania. Kursy są dostępne całkowicie online i są przeznaczone dla zapracowanych, profesjonalnych studentów.

  • Zarabiaj na swoim MBA online w niecałe trzy lata i natychmiast wykorzystaj to, czego nauczysz się w swojej obecnej roli.
  • Program stosuje się do Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business Accreditation Standards.
  • Program składa się z 48-godzinnej podstawy programowej z różnymi planami zajęć, aby zbadać zakres biznesu i przywództwa.


Absolwent Certificate in Business Analytics

Zrób krok naprzód z certyfikatem Business Analytics (BA). Nasze opcjonalne świadectwo ukończenia studiów licencjackich można włączyć do internetowego programu MBA, który kładzie nacisk na gromadzenie, badanie i dostarczanie danych w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych i przewidywań.


Opcja globalnego pobytu

Poszerz swoją globalną perspektywę biznesową dzięki doświadczeniu z pierwszej ręki. Opcjonalna globalna rezydencja MBA online daje studentom możliwość spędzenia tygodnia za granicą, odwiedzania i studiowania firm w obcym kraju.

Konkurencyjne czesne sprawia, że ​​nasza najwyżej oceniana edukacja jest jeszcze bardziej dostępna, wraz z programami pomocy finansowej i dostępem przez cały okres do karier Mason.

Program taught in:
Język angielski
George Mason University Online

See 4 more programs offered by George Mason University Online »

Last updated October 8, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
33 miesięcy
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment