Master of Business Administration (Finanse)

Przegląd kursu

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych. Niezależnie od tego, czy tworzysz niszowy start-up, czy działasz w uznanej na całym świecie korporacji, program MBA firmy Arden daje Ci możliwość wprowadzenia w życie swojej nauki, zapewniając natychmiastową wartość dla siebie i swojej organizacji.

Elastyczny tryb badania Arden ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Program ten został opracowany w porozumieniu z naszymi absolwentami na całym świecie, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości zarządczej.

116284_bi8X5OGg.jpeg

Moduły kursu

Osobisty

Zostań skutecznym liderem, rozwijając swoją samoświadomość i określając swój styl przywództwa. Poznasz, w jaki sposób wpływa to na otoczenie i jak przyczynia się do kultury organizacyjnej, motywacji i ogólnego sukcesu w przyszłości.

Przywództwo etyczne:

Odkryj znaczenie etyki i jak ustawić moralny i kulturowy ton organizacji. Ocenisz swoją własną praktykę i będziesz miał okazję zbadać dylematy etyczne, odzwierciedlając własne doświadczenia konfliktu etycznego w sytuacjach przywódczych.

Zarządzanie finansami:

Będziesz rozwijać umiejętności dostępu i przetwarzania danych, które stanowią podstawę podejmowania decyzji, strategii i propozycji biznesowych, przy jednoczesnym uwzględnieniu roli rachunkowości zarządczej w rozwoju firmy. Będziesz oceniać, w jaki sposób budżetowanie i absorpcja kosztują wpływ na decyzje budżetowe i cenowe, i uczyć się taktyki odzyskiwania, gdy coś pójdzie nie tak.

Raportowanie wydajności korporacyjnej:

Będziesz badać i oceniać źródła finansowania, nauczyć się dostępu do rynków kapitałowych i redukować koszty poprzez efektywne strukturyzowanie. Poznaj wiele dyscyplin nakładanych na firmy przez rynki finansowe i odkryj znaczenie analizy informacji finansowych w procesie fuzji i przejęć.

Strategia wdrażania:

Nauka kształtowania wizji, wartości, celu i misji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. W kontekście podejmowania decyzji rozważysz zrównoważony rozwój i praktykę etyczną. Nauczysz się stosować te teorie do szeregu problemów biznesowych.

Utrzymanie biznesu:

Rozwijać zdolność do planowania długoterminowych strategii wzrostu przeciwko burzliwym czynnikom zewnętrznym. Wykorzystując modele zarządzania jako ramy dla zrozumienia, zapoznasz się z szerokim zakresem studiów przypadków i przedstawisz swoje ustalenia dotyczące własnej organizacji.

Projekt badawczy:

Ten ważny projekt daje możliwość zbadania wybranego obszaru, związanego z tematem programu, i rozwijania umiejętności krytycznych. Stworzysz propozycję badań, wybierzesz między tradycyjną dysertacją lub artykułem akademickim i prezentacją, a następnie zastosujesz całą swoją wiedzę z programu, z możliwością powiązania swoich badań z rzeczywistymi potrzebami pracy.

Co mówią nasi uczniowie:

116286_wIEGepqk.png

Po przeanalizowaniu różnych opcji wybrałem Arden University ze względu na metodę dostarczania online i elastyczność w dopasowywaniu MBA do pracy w pełnym wymiarze godzin. Główną korzyścią jest to, że MBA jest mechanizmem otwierającym drzwi. umiejętności, których się nauczyłem, które znalazłem, mogą być wykorzystane bezpośrednio w moim miejscu pracy.

Scott Nicholson,

Master of Business Administration (CMI)

Wymagania kwalifikacyjne

Aby wziąć udział w tym kursie, musisz zwykle:

  • Dyplom z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii w co najmniej drugiej klasie (2,2) lub równorzędnej.
  • Dla studentów, których wcześniejsze nauczanie nie było prowadzone w języku angielskim: IELTS 6.5 lub równoważny (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie).

Co jeśli nie mam kwalifikacji akademickich?

Zachęcamy i rozważamy aplikacje od osób z dużym doświadczeniem w zarządzaniu (zazwyczaj 5 lat), które są w stanie wykazać motywację do studiowania programu. Poprosimy o Twoje CV i referencje na poparcie Twojej aplikacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 48 więcej kursów w Arden University »

Ostatnia aktualizacja June 11, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Lipiec 2019
Paź 2019
Duration
18 - 50 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,855 GBP
9 955 £ (UK
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa