Uzyskaj strategiczny obraz zasobów ludzkich, aby pomóc ludziom i organizacjom odnieść sukces

Przygotuj się na kluczową rolę organizacyjną jako eksperta w dziedzinie zasobów ludzkich w internetowym dziale zarządzania zasobami ludzkimi w Saint Mary's. Program nauczania dostosowany do Społeczeństwa Zasobów Ludzkich (SHRM), program ten zawiera najnowszą wiedzę i najlepsze praktyki w dzisiejszym szybko rozwijającym się, strategicznie ukierunkowanym miejscu pracy. Ponadto jest on dostarczany za pośrednictwem platformy do nauki na iPada, która umożliwia prowadzenie zajęć z zajęć, profesorów i kolegów z klasy w dowolnym miejscu.

  • Końcowy kurs przygotowawczy przygotowuje Cię do egzaminu certyfikacyjnego Professional in Human Resources (PHR) lub Senior Professional in Human Resources (SPHR).
  • Zdobądź pogłębioną wiedzę w określonych obszarach zasobów ludzkich, a także zasady zarządzania przywództwem.
  • Opracuj kompleksową perspektywę organizacyjną, aby pomóc kierować organizacją w czasie zmian i określić krótko- i długoterminowe cele.
  • Ucz się od członków wydziału z praktycznym doświadczeniem zawodowym, którzy integrują silne przykłady z pola w klasie.

Program obejmuje również obieralnych ogólne zarządzanie, co czyni go bardziej skoncentrowaną na ludziach alternatywę do MBA z koncentracją HR.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu studiów magisterskich online Maryi Panny w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Saint Mary's University of Minnesota Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
535 USD
za godzinę kredytu.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa