Wzmocnij swój głos w świecie cyfrowym

Internetowy program studiów magisterskich w zakresie komunikacji strategicznej w American University uczy planowania kampanii strategicznych, tworzenia przekonywujących wiadomości i skutecznego kierowania na różnych odbiorców. Nauczysz się korzystać z najnowszych narzędzi cyfrowych i społecznościowych, aby zapewnić, że Twoje wiadomości mają największy wpływ.

Będziesz współpracować z krajowymi i międzynarodowymi partnerami poprzez pracę grupową, dyskusje przy okrągłym stole i grupy fokusowe. Jest to format dostosowany do dzisiejszego stylu życia, z lekkostrawnymi zajęciami dostępnymi w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

Dzięki internetowemu magisterowi w komunikacji strategicznej, będziesz kwalifikował się do kariery komunikacyjnej, która może obejmować pracę w komunikacji biznesowej, komunikacji marketingowej, komunikacji politycznej, komunikacji organizacyjnej, komunikacji public relations lub każdej firmie, która potrzebuje silnych pisarzy i krytycznych myślicieli. Zostaniesz przygotowany do obsługi szybko zmieniającego się środowiska dzięki solidnym podstawom w opowiadaniu historii i zrozumieniu narzędzi i platform dostępnych dla dzisiejszych mediów.

American Master's Master's w strategicznej komunikacji, oferowane przez American School of Communication, został wybrany do grona pięciu najlepszych programistów PR w Stanach Zjednoczonych przez PRWeek na rok 2017. Również w rankingu nr 3 przez College Magazine jako najlepsza szkoła Public Relations, School of Communication oferuje najdłużej trwający program tego rodzaju w Waszyngtonie

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
American University Online

Zobacz 12 więcej kursów w American University Online »

Ostatnia aktualizacja Październik 8, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
20 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019