Przeczytaj oficjalny opis

Master of Arts w Interdyscyplinarnych Studiach

Uniwersytet Sztuk Pięknych Texas Tech University w zakresie studiów interdyscyplinarnych jest oferowany przez Graduate School. Studia interdyscyplinarne na Texas Tech University pozwalają absolwentom na swobodę projektowania stopnia, który integruje obszary i kursy z istniejących szkół wyższych i programów. Cel tej integracji pozwala uczniom stworzyć program, który najlepiej pasuje do ich zainteresowań i aspiracji zawodowych, które mogą nie być zdefiniowane w tradycyjnych granicach dyscyplinarnych.

Omówienie programu

Internetowy Master of Arts w Interdyscyplinarnych Studiów jest programem studiów przeznaczonym dla studentów, którzy chcą kontynuować naukę na poziomie magisterskim, ale nie szukają specjalistycznych szkoleń skoncentrowanych na tradycyjnym, ważnym obszarze. Ten program nie zastępuje tradycyjnego magistra; jest raczej przeznaczony dla studentów o szerszym zakresie zainteresowań w różnych dziedzinach lub dla tych, których cele zawodowe nie są w pełni zgodne z jedną możliwą do zidentyfikowania jednostką lub działem akademickim. Nacisk kładzie się na stały rozwój intelektualny i kulturowy w stale zmieniającym się społeczeństwie, w którym nowe ścieżki kariery mogą rozciągać się na kilka tradycyjnych specjalizacji.

Proces aplikacji

Chociaż nie ma terminu na złożenie wniosku, potencjalni studenci są zachęcani do składania wszystkich materiałów aplikacyjnych co najmniej na trzy miesiące przed planowaną początkową rejestracją.

1. Zgłoś się do Texas Tech University jako student pierwszego roku lub licencjat.

  • Opłata za zgłoszenie wynosi 75 USD dla studentów amerykańskich i 125 USD dla kandydatów międzynarodowych.
  • Oprócz podania, będziesz musiał przesłać wyniki ACT lub SAT oraz oficjalny transkrypt szkół średnich z klasą.

2. Złóż wniosek o pomoc finansową i / lub stypendia.

  • Pomoc finansowa jest rozdzielana na podstawie zapisów w pełnym wymiarze godzin i kilku innych wymogów kwalifikowalności. Wpisane godziny od 12 dnia zajęć w semestrze jesiennym i wiosennym określają twój status rekrutacji na semestr, a pomoc finansowa jest odpowiednio wydatkowana. Udział w niepełnym wymiarze godzin może oznaczać zmniejszenie pomocy.

3. Wypełnij Kwestionariusz Departamentu, wskazując swoje wybory dla trzech obszarów studiów i prześlij kwestionariusz do Graduate School.

  • Po przesłaniu Kwestionariusza Zakładowego studenci powinni skontaktować się z Koordynatorem Badań Interdyscyplinarnych lub Doradcą Akademickim, który będzie z nimi współpracował, aby omówić wybrany przez siebie kierunek i nawigować w procesie aplikacyjnym.

4. Po akceptacji zostanie ci przydzielony doradca, aby zapewnić ci stały postęp w kierunku stopnia. Jeśli otrzymasz list odrzucenia, istnieje możliwość złożenia prośby o ponowną ocenę w przypadku poprawy wydajności.

  • Texas Tech University powiadomi Cię o statusie twojej aplikacji aktualizując kartę Aplikacje w twoim Raiderlink.

Wymagania programowe

Warunek wstępny: licencjat

  • 12 godzin z dowolnego obszaru, w co najmniej dwóch różnych szkołach
  • W przypadku 36-godzinnej opcji nie-tezy studenci mogą wybrać egzamin magisterski, staż, raport z projektu lub portfolio jako ostateczny kompleksowy komponent ich programu.
  • Warunek pracy magisterskiej wymaga 24 godzin zajęć magisterskich plus 6 godzin pracy dyplomowej.
Program prowadzony przez:
Język angielski
Texas Tech University Worldwide eLearning

Zobacz 65 więcej kursów w Texas Tech University Worldwide eLearning »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa