Dzięki specjalnemu kursowi magisterskiemu do specjalności "Święta Maryja" z Saint Mary's opracujesz zintegrowane podejście dydaktyczne, które pomoże uczniom w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Zbadaj sposoby usuwania barier dla uczniów ze specjalnymi potrzebami i dowiedz się, jak opracować Zindywidualizowany program edukacyjny, aby je wspierać. Dowiedz się także, jak efektywniej dostosowywać swoje instrukcje, aby poznać uczniów na ich poziomie umiejętności.

Ten internetowy tytuł magistra w zakresie edukacji specjalnej przygotowuje cię do pracy z uczniami, którzy otrzymują specjalne usługi edukacyjne dla określonych trudności w uczeniu się, dzieci ze spektrum autyzmu i / lub tych z zaburzeniami emocjonalnymi lub behawioralnymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie online Mistrza Maryi w szkołach specjalnych, wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Uwaga: uczniowie, którzy mieszkają i pracują w Minnesocie, mogą zdecydować się na spełnienie dodatkowych wymagań, aby kwalifikować się do ubiegania się o specjalną licencję Minnesota na edukację w zakresie: specyficznej niepełnosprawności intelektualnej (LD), zaburzeń emocjonalnych lub behawioralnych (EBD) i / lub spektrum autyzmu zaburzenie (ASD).

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Saint Mary's University of Minnesota Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa