Master of Arts in Teaching (MAT) Online

Informacje ogólne

Opis programu

Kształtować przyszłość. Zmienić świat.

Edukacja ma znaczenie i wiesz o tym. A teraz jesteś gotowy, aby stać się ekspertem w swojej dziedzinie, rozwijać swoją karierę i czerpać korzyści z rygorystycznego programu MAT, który łączy certyfikację nauczyciela z tytułem magistra. To, co robisz teraz, wpłynie na przyszłość. Rozpocznij swoją drogę do zmiany świata.

lub Twój internetowy tytuł magistra w dziedzinie nauczania?

Okręgi szkolne od dawna poszukują nauczycieli kształconych w SPU ze względu na ich kompetencje i charakter. Wielu absolwentów wytyczyło nowe szlaki w dziedzinie edukacji, a nawet zdobyło nagrodę nauczyciela roku stanu Waszyngton, zaszczyt przyznawany tylko jednemu wybitnemu nauczycielowi z Waszyngtonu rocznie. Program Master of Arts in Teaching (MAT) został utworzony w celu połączenia certyfikacji nauczycieli z tytułem magistra w dwuletnim programie dla pracujących profesjonalistów. Oprócz innych korzyści, absolwenci programu zdobywają certyfikat nauczyciela rezydencji w Waszyngtonie, zajmują wyższe miejsca w harmonogramie wynagrodzeń i są przygotowani do prowadzenia uczniów ze wszystkich środowisk i umiejętności w celu osiągnięcia doskonałości. Ponadto SPU School of Education oferuje roczne programy nauczania alternatywnych tras, w tym AMAT i AMTMS.

Zdolny wydział

Eksperci, troskliwi wykładowcy chcą pomóc uczniom odnieść sukces. Wydział znany jest z mentoringu swoich studentów podczas i po programach edukacyjnych. Profesorowie ci modelują uczenie się przez całe życie poprzez własną działalność naukową, często publikując i prezentując na konferencjach zawodowych.

Członkostwo w AACU

Seattle Pacific jest członkiem Association of American Colleges and Universities oraz American Association of Colleges for Teacher Education. Programy certyfikacji SPU są zatwierdzane przez Radę ds. Standardów Nauczycieli Zawodowych stanu Waszyngton. School of Education jest również członkiem Association of Independent Liberal Arts Colleges for Teacher Education i ma oddział, Sigma Phi Upsilon, Chi Sigma Iota, międzynarodowego stowarzyszenia honorowego, które ceni doskonałość akademicką i zawodową w doradztwie.

Głębokie podkreślenie charakteru

Zbudowane na fundamencie edukacji postaci, programy dla absolwentów SPU oferują pierwszorzędną edukację przez pryzmat wiary i wartości chrześcijańskich. Studenci biorą udział w kursach etyki, a kwestie charakteru są zintegrowane z programem nauczania.

Elastyczny format

Ten program, przeznaczony dla pracujących profesjonalistów, jest w pełni online.

Połączeni absolwenci

Absolwenci School of Education przechodzą do celowych karier w szkołach i na szczeblu okręgowym w całym kraju. Po uzyskaniu dyplomu ukończenia Szkoły Edukacji SPU dołączasz do społeczności absolwentów, którzy pozostają w kontakcie.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, n ... Czytaj więcej

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, not just some children? Graduates of the School of Education at Seattle Pacific University are among today’s most sought-after educators, expertly prepared to meet the challenges of their field and serve their communities. Pokaż mniej