Master of Arts in Psychology

Informacje ogólne

Opis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png


Pepperdine University oferuje program Master of Arts w Psychologii online, umożliwiający studentom z całego kraju odbycie wykształcenia z wykształcenia Pepperdine bez udziału w zajęciach na terenie kampusu. Internetowy program magisterski z psychologii zapewnia kompleksowy przegląd psychologii i pozwala uczniom rozwijać umiejętności potrzebne do oceny osobowości i inteligencji oraz leczenia zaburzeń psychicznych i emocjonalnych.

Aby zdobyć stopień naukowy, studenci uczęszczają na cotygodniowe lekcje online prowadzone przez wykładowców Pepperdine z różnorodnymi doświadczeniami klinicznymi, pełne intensywne kursy online dostępne za pośrednictwem kampusu online i zdobywanie osobistego doświadczenia w wolontariacie w agencji blisko swojej społeczności.

Program wprowadza szereg technik psychoterapii i oferuje wgląd w tematy takie jak doradztwo międzykulturowe i rozwój kariery.

Program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat ludzkich zachowań i zasad psychologicznych. Podczas gdy internetowy program magisterski z psychologii nie przygotowuje studentów do żadnej konkretnej licencji, przygotowuje ich do kontynuowania studiów doktoranckich lub kariery w dziedzinie usług dla ludzi.

Pomoc finansowa

Pomoc finansowa, w tym pożyczki i stypendia, jest oferowana, aby pomóc studentom w finansowaniu programów Psychologia @ Pepperdine . Większość kandydatów na studia Grapeate Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology składa wniosek o federalną pomoc dla studentów.

Prywatne pożyczki na edukację są dostępne dla studentów, którzy wymagają dodatkowej pomocy finansowej, a uczniowie są również zachęcani do ubiegania się o dofinansowanie ze stypendium.

Należy pamiętać, że niektóre nagrody wymagają spełnienia określonych kryteriów.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Ostatnia aktualizacja Lut 2019

Informacje o uczelni

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individua ... Czytaj więcej

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individuals who will be catalysts for inspiration and change. Pokaż mniej