Master in Business Administration - MBA Online

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej uczelni

Opis programu

W złożonym scenariuszu, w którym działamy, sukces nie polega już na narzędziach do zarządzania, ale na umiejętności rozwiązywania pojawiających się problemów .

Dlatego ESEUNE Business School Online MBA został zaprojektowany w oparciu o innowacyjną propozycję wartości, aby przygotować profesjonalistów, którzy zapewniają innowacyjne rozwiązania dla firm i społeczeństwa. Rozwija umiejętności (przywództwo, zespoły, kreatywność, wizja itp.) I poszerza wiedzę (strategia, innowacje, planowanie finansowe itp.), Które przyczyniają się do sukcesu w zarządzaniu przedsiębiorstwem i zwiększają karierę zawodową uczestników.

MBA online łączy sesje asynchroniczne, w których student pracuje indywidualnie z jedną klasą miesięcznie na miejscu (przez Zoom), w których uczniowie i nauczyciele wzmacniają naukę.

Jakie są kluczowe czynniki sukcesu Online MBA?

 1. Uczestniczący ludzie
  Osoby z doświadczeniem zawodowym i projekcją, które aspirują do zarządzania organizacjami.
 2. Nauczyciele
  Profesjonaliści (jedni z najlepszych w swoich dziedzinach), którzy wyróżniają się dużym doświadczeniem w dziedzinach, nad którymi pracują.
 3. Metoda
  Całkowicie skoncentrowany na doskonaleniu umiejętności i konsolidacji wiedzy do zarządzania biznesem.
 4. Networking
  Około 3000 menedżerów, którzy ukończyli studia MBA w ESEUNE, pracuje w setkach firm w 30 krajach na całym świecie.
 5. Struktura MBAyourself
  Pozwala pogodzić rozwój Mistrza z aktywnością zawodową i osobistą ucznia.
 6. Globalna wizja
  Opcjonalne okresy nauczania na Uniwersytecie Georgetown, Chinach, Dolinie Krzemowej, Indiach i Afryce.

man, businessman, tablet computer

program

A. Ludzie i sprzęt

Ludzie są kluczowym czynnikiem w dzisiejszej organizacji. Są głównym źródłem przewagi konkurencyjnej, ponieważ tylko dzięki kreatywności i wiedzy generowane są pomysły, których organizacja potrzebuje do ciągłego tworzenia wartości w coraz większym tempie. W tym obszarze programu pokazujemy klucze do pracy z ludźmi, zaczynając od siebie (samowiedza), poprzez zespół (przywództwo), a kończąc na otoczeniu organizacji, aby wypracować nowy styl zarządzania zorientowany na generowanie wartości poprzez energię ludzi.

 1. Przywództwo i inteligencja emocjonalna
 2. Jak pracować z zespołami
 3. Coaching zespołowy
 4. NLP i skuteczna komunikacja
 5. Rozpoznawanie ludzi
 6. Wspieranie zespołów do zmiany

B. Wartość i rynek

Pomysły same w sobie nie generują wartości. Wartość jest ustalana przez klienta i rynek. Innowacja zmienia pomysły w wartość. W tym obszarze programu pokażemy klucze do innowacji, wdrażając narzędzia i metody, które pomagają menedżerom kierować energię generowaną przez ludzi na rozwój produktów, usług i modeli organizacyjnych ukierunkowanych na generowanie wartości.

 1. Wartość, klienci, rynek
 2. Innowacja i kreatywność
 3. Innowacyjne przywództwo
 4. Mapy wartości
 5. Jak opracowywać propozycje zróżnicowanej wartości
 6. Innowacja jako zdolność systemowa
 7. MAP (multidyscyplinarny projekt działania)

C. Transformacja cyfrowa

Nasze firmy stoją przed największym wyzwaniem, jakiego kiedykolwiek doświadczyły: transformacją swoich modeli biznesowych. To nie jest czas zmian; żyjemy w zmianie epoki. Technologia, globalizacja, nowe wartości konsumenckie generują nowe modele biznesowe w coraz większej liczbie sektorów. A kiedy ta transformacja dociera do sektora, ci, którzy nie wiedzieli, jak dostosować się do zmian, zostają wykluczeni z konkurencji. Facylitatorzy wykorzystywani w firmach do pomocy w tych procesach zmian.

 1. Technologie wykładnicze
 2. Strategia cyfrowa
 3. Rozwój nowych modeli biznesowych
 4. Cyfrowe zarządzanie talentami
 5. Przemysł 4.0
 6. marketing cyfrowy
 7. MAP (multidyscyplinarny projekt działania)

D. Wydajność

Zrównoważona firma uczy się optymalizować zasoby i osiąga więcej, mniej (efektywność). W tym obszarze pogłębiamy optymalizację wartości organizacji poprzez planowanie zasobów finansowych, kładąc nacisk na kluczowe obecnie decyzje, takie jak zarządzanie skarbem, finansowanie czy planowanie inwestycji.

 1. Sprawozdania finansowe
 2. Zarządzanie gotówką
 3. Zarządzanie finansami i inwestycje
 4. Finanse międzynarodowe
 5. SOGE (symulacja)

E. Strategia

Prowadzenie organizacji to nie tylko zarządzanie zasobami. Oznacza to wybór przyszłości: przezwyciężenie dominującej wizji krótkoterminowej (rozwiązywanie codziennych problemów) i myślenie w perspektywie średnio- i długoterminowej, aby kierować organizacją ku przyszłości poprzez podejmowanie decyzji w teraźniejszości.

 1. Wizja strategiczna
 2. Chrom orientuje firmę na przyszłość
 3. Projekt, wykonanie i kontrola
 4. Otoczenie kierunkowe i niepewne
 5. MAP (multidyscyplinarny projekt działania)

G. Globalizacja (opcjonalnie)

Żyjemy w zglobalizowanym świecie i menedżer musi rozumieć wpływ różnych kultur tworzących rynek zwany światem na projektowanie strategii biznesowych. MBA Online obejmuje opcjonalne zajęcia w Ameryce, Azji i Afryce, aby poprawić globalną wizję uczestników.

 1. Program wykonawczy Uniwersytetu Georgetown
 2. Akademia CEO Doliny Krzemowej
 3. Biznes w Chinach (Pekin i Szanghaj)
 4. Israel Startup Nation
 5. Indie
 6. Africa Service Learning
Ostatnia aktualizacja Lis 2020

Informacje o uczelni

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene ... Czytaj więcej

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene que estar capacitada para resolver problemas en un mercado llamado mundo. La globalización es una realidad incuestionable y en ESEUNE creemos que la mejor forma para comprender la globalización es vivirla en primera persona. Apostamos por aprender haciendo, compartiendo experiencias, viviendo la realidad. Por eso hemos diseñado una metodología única que convierte nuestros masters en acción: MBAction! De la experiencia práctica hacia la asimilación de contenidos y herramientas; de los problemas en un mundo real a su solución. Una metodología que aumenta la motivación y la comprensión por parte de las personas participantes logrando un aprendizaje más efectivo. Pokaż mniej