Read the Official Description

f

Informacje o programie

Magister online Edukacji (M.Ed.) dyplom z nauczania i dydaktyki jest zaprojektowany w celu ułatwienia najwyższy poziom wydajności nauczycieli. Kursy podstawowe skupić się na opanowaniu efektywność nauczania dla nauczycieli w klasach Prek do 12. Nauczyciel jako agent zmiany to koncepcyjne ramy M.Ed. i jest tematem jednoczącym wszystkich kursów. Dialog znaczna miało miejsce w ostatnich latach o potrzebie pozytywnych zmian w amerykańskiej edukacji. Gannon Master of Education w programie nauczania i dydaktyki umożliwia uczącemu absolwent wykorzystać nadarzającą się okazję do prowadzenia profesjonalnego procesu odnowy. uczący Graduate są uprawnione do przetłumaczenia ich wiedzy i umiejętności w klasie.

Program

M.Ed. w programie nauczania i dydaktyki jest tytuł magistra 30-kredytowej. Studenci uczestniczą 8 klas podstawowych i sześć punktów z obieralnych. Studenci mogą zakończyć fakultatywnymi w Gannon University lub mieć możliwość przenoszenia punktów z innego akredytowanego instytucji. Nie jest wymagana praca. Portfel zostanie zakończona pod koniec programu.

Harmonogram / Format

 • Studenci mogą rozpocząć w każdym semestrze - jesień, wiosna lub lato.
 • Kursy podstawowe oferowane są dwa-per-semestru w 7-tygodniowej sesji. Ten wyjątkowy format pozwala uczący absolwentem skupić się na jednej klasy na raz.
 • Zajęcia do wyboru mogą być podjęte, gdy jest najbardziej wygodne dla studenta.
 • Program może być zakończona w zaledwie 4 semestry, w tym latami.
 • Harmonogram próbki:
  • Wiosna: Wiosna 1-GEDU 623; Wiosna 2-GEDU 612
  • Lato: Lato 1-GEDU 637; GEDU 505
  • Spadek: Spadek 1-GEDU 601; Spadek 2-GEDU 609
  • Wiosna: Wiosna 1-GEDU 604; Wiosna 2-GEDU 621 + Portfolio Składanie
  • Lato: Fakultety (w razie potrzeby)

Będziesz doświadczenie

 • 100% Program Online. Dorośli, których zadaniem jest wiele obowiązków mają możliwość uzupełnienia swoich zajęć ze znacznie większą elastyczność niż w tradycyjnym programie twarzą w twarz.
 • Czesne wynosi $ 485 / kredytowej. Gannon University nie pobiera opłat klasy oprócz kosztów czesnego.
 • Program jest 30 kredytów.
 • Nie wymaga teza. Portfel został opracowany przez program i zakończone na końcu zajęć rdzenia.
 • Pomocnicze wykładowców są także praktycy edukacyjne. Zapewnia to pragmatyczne powiązanie aplikacji teoretycznych i praktyki instruktażowe współczesności i przepisów. adiunkt wydziału Gannon jest złożony z kierowników, dyrektorów, psychologów szkolnych, nauczycieli w klasie, jak i zaawansowanych dyrektorów certyfikacyjnych. Przedstawiają one realistyczne i widok z pierwszej ręki modeli teoretycznych, które są ważne i mają zastosowanie w dzisiejszych klasach.

Można osiągnąć

Misją Masters edukacji w instrukcji programu (M.Ed.) i programowej jest dostarczenie kandydatom wyjątkową edukację zawodową poprzez integrację teorii i pedagogii, aby przygotować ich do agentami zmian w dyscyplinach nauczania, nauczania i oceny.

Po pomyślnym zakończeniu tego programu internetowego stopnia, absolwenci zostaną przyznane Masters of Education w programie nauczania i dydaktyki z Gannon University. Gannon ma ceremonii rozpoczęcia, że ​​wszyscy absolwenci forum zapraszamy do udziału w co naszym kampusie w Erie, PA, w maju i grudniu każdego roku.

Będziesz uczyć

GEDU 601 Działanie Badania

Kurs ten zapewnia studentom możliwość zbadania standardowych metod prowadzenia i raportowania badań edukacyjnych. Ma ona na celu dostarczenie wiedzy i praktyki konieczne do zastosowania recenzje literatury i gromadzenie danych w celu rozwiązywania problemów i podejmowania świadomych decyzji.

GEDU 621 Szkoła Curriculum

Poprzez tego kursu, uczestnicy zbadania nauczania jako zasób wiedzy i procesu poprzez badanie teorii, historii, celach oraz ewolucję nauczania. Czynniki, które kształtują nauczania są dokładnie omówione, a obecne tendencje są weryfikowane. Silny starań, aby dostarczyć praktycznych informacji ze szczególnym trafności dla każdego uczestnika.

GEDU 623 Technologia: Literacy i integracja

Technologia Literacy i integracja pozwala na badania, identyfikacji, projektowania, oceny i wdrażanie aplikacji opartych na odpowiedniej technologii i narzędzi obrońców ćwiczeń, przypisanych projektów i korzystanie z aplikacji internetowych uczenia się, aby zapewnić syntezę wymagań portfelowych.

GEDU 637 Teoria uczenia się

Kurs analizuje procesy uczenia się przez ludzi, charakter i rodzaje uczenia się i główne teorie uczenia się.

Sukces uczeń

Gannon jest online Zaręczyny Koordynator ułatwia naszym internetowym nowe kierunki dla studentów, wdraża strategie, aby upewnić się, że uczniowie online są aktywne w swoich kursów internetowych i zapewnia ogólne wsparcie studentów on-line za pomocą różnych metod wysokiej dotykowych zaangażować uczniów i wspierać wysiłki przechowywania studentem. Gannon studentów online można dotrzeć ogólnych pytań dotyczących nauki online lub jak zdalny dostęp do kompleksowych usług studenckich w Gannon.

Warunki przyjęcia

 • licencjat z regionalnym akredytowanych uczelni lub uniwersytetu i spełnienia wymogów dopuszczenia do programu absolwent Gannon University
 • Ostateczne, oficjalne stenogramy ze wszystkich szkół uczestniczyli w minimalnej skumulowaną średnią ocen z 3,0 na skali 4,0; tymczasowe przyjęcie może być przyznane w niektórych przypadkach
 • Wypełniony wniosek o dopuszczenie w tym trzy listy polecające
 • Dowody od poprzedniego rekordu akademickiego, że wnioskodawca dysponuje ogólną zdolność i przygotowanie niezbędnej do prowadzenia studiów podyplomowych z powodzeniem

Prześlij kredyty

Gannon University akceptuje przeniesienie zajęć związanych z edukacją podjętych w ciągu ostatnich 6 lat w ramach realizacji sześciu kredytową planowym wymogu. Studenci nie mogą przenosić zajęć jako podstawienie za 8 rdzenia M.Ed. kursy.

Perspektyw zatrudnienia

Gannon za M. Ed. w programie nauczania i dydaktyki jest programem, który zwiększa wartość CV klasie nauczyciela. Choć studia licencjackie dają przyszłych nauczycieli podstawy w teorii i umiejętności, M. Ed. w programie nauczania i instrukcji rozwija nauczyciela głębiej na specjalistę edukacyjnego. Tytuł magistra sygnalizuje poświęcenie i zdolność do podejmowania większej odpowiedzialności. Posiadanie M. Ed. Stopień w Curriculum i instrukcja może pomóc odróżnić tego kandydata z innymi kandydatami.

Większość nauczycieli korzystania z kredytów w programie magisterskim jako kredyt na ich świadectwie instruktażowe II. Większość okręgów szkolnych profesjonalne kontrakty zawierały klauzulę wspieranie nauczycieli ze zwrotu kosztów kredytu, jak również przyrosty wynagrodzeń, gdy kandydat uzyskuje stopień naukowy magistra.

Możliwości zatrudnienia dla nauczycieli liderów nadal rosnąć dla absolwentów magisterskich. dyrektorów szkół Poszukujemy nauczycieli, którzy wzbogaciły swój podstawowy stopień o rozszerzonych stopni edukacyjnych prowadzić komitety programowe oraz poziom budynku oraz do uczestniczenia w kulturze i mieć swój wkład w districtwide inicjatyw szkolnych. Wiele okręgów szkolnych oferują dodatkową rekompensatę płac dla nauczycieli, którzy biorą udział w tych czynnościach zawodowych. Daje to dodatkowy dochód edukacji zawodowej który liczy nie tylko na dzisiaj, ale także przyczynia się do całkowitej emerytalnego.

Na Gannon University, M. Ed. w Curriculum i instrukcji programu jest prowadzone przez czołowych praktyków, którzy są uznanymi liderami nauczycieli. Program ten prowadzi silną reputację dla rozwoju przyszłych nauczycieli mistrzowskie. M. Ed. w programie nauczania i dydaktyki jest cennym dokumentem referencyjnym w zawodzie edukacyjnego, a często niezbędne dla pozycji lidera nauczycielem.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 semestry
Zaoczne
Cena
485 USD
za kredyt
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019