• 8 podstawowych kursów
  • 7 fakultatywne kursy dotyczyły innowacji społecznych
  • 3 kursy Impact plus Coach Impact
  • 2 samomistrzostwa kursy plus samomistrzostwa Mentor
  • 4 profesjonalne sesje coachingowe
  • Wpływ projektu ze szlaku od myśli do manifestacji

Wymagania MBA: Studia I stopnia EMBA Wymagania: Studia I stopnia plus 5 lat doświadczenia lub 27 lat życia Długość: 20 dania plus wasze projekty panowania nad sobą i oddziaływania.

Cena: 12000 US $

Przeznaczony do Impact

Programy Ubiquity MBA i EMBA są zaprojektowane w celu przyspieszenia rozwoju zawodowego i osobistego z naszych studentów, aby jeszcze bardziej zwiększyć swój pozytywny wpływ na potrójnej dolnej linii ludzi, planety i zysku. Nasza edukacja zwiększy swoje możliwości, aby stać się przedsiębiorczy i innowacyjny menedżer w stanie prowadzić w dowolnym środowisku. Program przeznaczony jest do potrzeb zidentyfikowanych przez przywódców 1700 i 3600 studentów na poziomie międzynarodowym w IBM Global CEO Study dla kreatywności, współpracy i kompleksowego rozwiązywania problemów.

Wyposażony dla Hyper-złożoności

Naszym celem jest rozwój liderów, którzy upoważniają, motywować i inspirować kolegów, podczas budowy i utrzymania sieci wewnątrz i na zewnątrz każdej organizacji. Oprócz nauki fundamentalne umiejętności potrzebuje dobrego lidera biznesu, będzie rozwijać umiejętności, które pozwalają rozpoznawać i rozwiązywać złożone problemy w szybko zmieniających się kontekstów operacyjnych. Zmiany klimatyczne, demograficzne populacji i niestabilności gospodarczej, by wymienić tylko kilka z ryzykiem systemowym, przed którymi stoimy, przyczyniają się do znacznych wyzwań kierowniczych. Kompetencje Ci rozwijać będzie bezpośrednie zastosowanie do danej organizacji, zapewniając, że badania nie opóźnia swoją karierę, ale zwiększa to - pozostawiając w spadku można być dumnym.

Możesz sprawić, że różnica

Coaching dla programów MBA zapewnia wsparcie i wskazówki dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoje kompetencje w ich życiu zawodowym. Poprzez uczestnictwo całego człowieka, proces coachingu ma na celu promowanie i zachęcanie do konkretnych, przeznaczone rezultatów: podwyższona indywidualnej świadomości i zrozumienia, jak cechy osobowości i perspektywy wpływają na czyjeś możliwości, aby pasowały do ​​większej całości. W ramach programu MBA uzyskać dostęp do 4 profesjonalnych sesjach coachingowych. Więcej można kupić na żądanie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich doświadczeń Ubiquity nauka, badania akademickie swoją łączy się z programem samomistrzostwa wspierać Cię w rozwoju wewnętrznych cech potrzebnych będzie wysoce efektywne w coraz bardziej burzliwej i skomplikowanej rzeczywistości operacyjnego.

Unikalne projekty oddziaływania na wszechobecność

Ubiquity jest zobowiązana do wspierania rzeczywistej zmiany w świecie. MBA jest wykonywane poprzez udanego zaangażowania w "Projekcie Impact". Wiąże się to na tworzenie przedsiębiorstwa społecznego od pomysłu generacji aż do generowania dochodów, w zespole od swoich rówieśników. W tym procesie będzie wspierany przez swój własny eksperta Wpływ Coach oraz zestaw środków oddziaływania i kursów, które pozwolą wam rozbić na inwestycje z Funduszu wpływu społecznego Ubiquity - i podjąć nowe przedsięwzięcie na świat.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Ubiquity University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
17 - 20 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin