Przeczytaj oficjalny opis

To zajmuje więcej niż tradycyjne praktyki biznesowe prowadzić skutecznej organizacji, ale ma narzędzia i zdolność do rozpoznawania i zrozumienia trendów, które pomagają przewidzieć przyszłe wyzwania i możliwości.

Przywództwo w czołówce zmian

Chwyć swój możliwość studiowania w przyszłości w ramach organizacyjnych procesu podejmowania decyzji poprzez School of Global Leadership i przedsiębiorczości, Master of Arts w Foresight strategiczne. Zaprojektowany dla konsultantów, jak i menedżerów strategii, HR / szkolenia, badania i rozwój oraz marketing, nasz stopień MSF będzie dostrojenie zdolności przywódcze i pomóc ci odkryć w jaki sposób pozycjonować swoje przywództwo w czołówce zmian.

Ten 33-semestralne godzin stopnia można ukończyć w 18 do 48 miesięcy i obejmuje kluczowe elementy strategii przewidywania teorii kontraktów, przywództwo, kreatywność, wizja, zmiany społeczne, krytycznego myślenia, przewidywania, opracowywanie scenariuszy i planowania strategicznego.

Ponadto, MSF oferuje wygodę i elastyczność online w dydaktyce oraz w autonomicznych metod nauczania, które pomieścić prawie każdego harmonogramu, co pozwala na kontynuowanie pracy w pełnym wymiarze czasu w całym programie. W większości przypadków, nie ma miejsca zamieszkania na terenie kampusu jest wymagane.

Zobacz 2 więcej kursów w Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019