Master of Arts w siłę i klimatyzacji (online)

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Arts w siłę i klimatyzacji (Online)

Osiągnąć swoje cele zawodowe.

Lagrange College Magister Siła i klimatyzacji stopni wyposażyć studentów do kariery w rozwoju i przygotowania fizycznego sportowców za pośrednictwem dwóch torów magisterskich: Master of Science oraz Master of Arts. Absolwenci stopnia MS są gotowe do rozpoczęcia prac jak wytrzymałość i klimatyzacji trenerów i specjalistów wyników sportowych w różnych środowiskach-z liceum na poziomie zawodowym. Absolwenci stopnia MA są gotowi kontynuować swoje kariery z rozszerzonych umiejętności i wiedzy niezbędnej dla stanowisk górny poziom w siłę i klimatyzacji.

Studia magisterskie MA

Rozwijać jako trener wytrzymałości Internecie.

Jeden i pół roku, w pełni on-line programu Master of Art koncentruje się na samej treści opartej na badaniach, co program MS, ale jest specjalnie zaprojektowany i dostosowany dla pełnoetatowych trenerów siłowych profesjonalny. Jako wymóg dla programu MA, musisz być zatrudniony jako trener siły i klimatyzacji w pełnym wymiarze godzin, tak, że będziesz w stanie zastosować wiedzę dowiedział się w wykładzie do swoich sportowców. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących kwalifikacji do programu MA, skontaktuj Dr. Chris Bailey.

O LaGrange:

Najstarsza prywatna instytucja Gruzji szkolnictwa wyższego, LaGrange College znajduje się godzinę drogi na południe od Atlanty na Interstate 85 i jest konsekwentnie w rankingach uczelni Południa przez US News & World Report. Związany z Methodist Church Zjednoczonych, LaGrange oferuje ponad 70 kierunków studiów z naciskiem na globalnym zaangażowaniu i usług.

Program wyposażony jest w unikalny LaGrange Centrum PRĘDKOŚCI -Sport Wydajność Enhancement, Centrum Edukacji i Rozwoju. Obiekt łączy w sobie sportową Science Laboratory, w pełni funkcjonuje siłownia i klasie, zapewniając idealne miejsce dla sportowców do pociągu, testy i uczyć się.

Ucz się od praktykujących specjalistów.

Nasz wydział przynosi doświadczenie jak wytrzymałość i klimatyzacji trenerów, naukowców, psychologów sportowych, trenerów sportowych, trenerów sportowych ciężarów, naukowców, osobistych trenerów i doradców żywieniowych. Dowiesz się z profesorami z poświadczeniami akademickich i rzeczywistych.

Korzystać z najnowszych narzędzi

Dowiedz narzędzi monitorowania sportowiec najnowocześniejsze i oprogramowanie do śledzenia postępu swoich sportowców.

Koszty

Program ma być tak opłacalne i cenne, jak to możliwe. Wydatki na stopień obejmuje 675 $ za godzinę kredytowej; koszt szacuje się na $ +22.275 do stopnia magistra. Pomoc finansowa jest dostępna.

Przygotuj się na sukces

Magister uczestników Siła & Conditioning

  • Praca jako entry- i wytrzymałościowych górny poziom i klimatyzacji trenerów i specjalistów wyników sportowych.
  • Zyskać przewagę nad innymi kandydatami pracy poprzez zastosowanie koncepcji nauczyłem się w programie nauczania.
  • Poznaj obszary siły i klimatyzacji, projektowania programu, fizjologii, biomechaniki sportu, metod monitorowania sportowca i żywienia sportowego.
  • Ocenić sportu w celu uzyskania potrzeb lekkoatleta sportowych specyficzne.
  • Analizować ruchy, techniki i monitorowania danych sportowiec do tworzenia programów szkoleniowych i opracowanie zaleceń w celu poprawienia wyników sportowych.
  • Stworzyć fundamenty oparte na badaniach dla przyszłego wzrostu jako siły i klimatyzacji zawodowego lub dodatkowego absolwentów studiów.
  • Nauczyć się umiejętności niezbędne do czytania, interpretacji, zbieranie i produkcji badania.
Ostatnia aktualizacja Kwi 2017

Informacje o uczelni

Transformation is at the heart of a liberal arts education. Studies show, and employers agree, that this well-rounded approach enhances analytical aptitude and adaptability. You’ll find that to be tru ... Czytaj więcej

Transformation is at the heart of a liberal arts education. Studies show, and employers agree, that this well-rounded approach enhances analytical aptitude and adaptability. You’ll find that to be true at LaGrange College, where you’ll gain a broader, deeper knowledge of many subject areas, along with practical skills – providing flexibility in your career choices. Pokaż mniej
LaGrange , USA Online + 1 Więcej Mniej