Aby Bóg będzie chwała, Departament powstała we wrześniu 2004/2005 sesji naukowej w Kolegium Nauk i Technologii Uniwersytetu. Program jest dostarczenie rzetelnej wiedzy we wszystkich aspektach Mechanicznym (jak również zapewnienie) zaawansowanej wiedzy, która (ułatwienia) specjalizację w czterech dziedzinach Mechaniczny: Thermo-Fluid Maszyn Projektowanie, produkcja i Metalurgii i Inżynierii Materiałowej. Głównie ze względu na znaczenie technologii informatycznych, zwłaszcza w dziedzinie rysunku, zarządzania danymi i symulacji, program nauczania został niedawno całkowicie zmieniony, a treść programu została zwiększona.

Wizja

Aby uzyskać całkowitą absolwent uprawnionej ze standardami i praktyki inżynierii mechanicznej w zakresie i poza nią, które będą pasowały do ​​afrykańskiego przemysłowych i produkcyjnych sektorów.

Działalność Departamentu

Dział brał udział w niektórych działań, takich jak seminaria i dostarczania prezentacji seminaria podyplomowe.

FILOZOFIA

Filozofia Wydziale Mechanicznym pochodzi z ogólnym celem Covenant University, które można podsumować jako "Wychowywanie nową generację Afrykańczyków, który przemieści kontynent naprzód we wszystkich dziedzinach wysiłku" Filozofia wydziału jest ożenić teorię z praktycznymi skutecznie i dlatego produkują absolwentów, którzy będą upoważnione do wzmocnienia słabego lub praktycznie nieistniejącą bazę produkcyjną z Afryki i zmienić stan naszego przemysłu od "opakowania" na `produkcji".

Cele

W celu realizacji filozofię na Wydziale i zgodne z celami przedsiębiorczości i całkowitej koncepcji człowiek Uniwersytetu Przymierza, nacisk zostanie położony na następujące cele:

  • Aby ułatwić dobre zrozumienie szerokiego spektrum zasadami sztuki budowlanej
  • Aby ułatwić zdobywanie praktycznego doświadczenia zawodowego
  • Zaszczepić przedsiębiorczości, marketingu i zarządzania umiejętności
  • Angażować się w znacznym stopniu mechanicznego badań i rozwoju technicznego.
  • Szkolić i produkować mężczyzn i kobiety, którzy będą wyczuleni na potrzeby inżynierii swoim środowisku i być bardzo chętni i chętny do zaspokojenia tych potrzeb.
  • Szkolić i produkować mężczyzn i kobiet, które są wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia (teoretyczna, duchowych, fizycznych i intelektualnych) zaprojektowanie i produkcja maszyn i komponentów na rzecz swojego środowiska i ludzkości w ogóle.
  • Aby wydobyć najlepsze w studentów poprzez odpowiednią ekspozycję na teorii, obecne tendencje i stan laboratorium sztuki i obiektów przemysłowych.

Misja

Aby nauczyć nowoczesne Mechanika użyciu Trendy zasobami viz-a-mianowicie moc człowieka, maszyn i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). Głównym celem jest wykorzystanie wszystkich dostępnych zasobów w celu osiągnięcia bezpieczeństwa żywnościowego przez budowę / rozwój maszyn do przetwórstwa tropikalnych i rozwój technologii mających na celu zwiększenie energii.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Covenant University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Mar 2020
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa