W wieku elektromechanicznego, Elektrotechnika jako dyscyplina była monolitem. Wydział Elektrotechniki nazwa została przyjęta przez uniwersytetów oferujących program. Potem przyszła era mikroelektroniki, która rozszerzyła dyscypliny elektryczny i elektroniczny inżynierii; i Zakład Elektrotechniki i Elektroniki stały porządek dnia. Wiek i komputera, a następnie stało się modne mieć Department of Electrical and Computer Engineering. Nowa dziedzina teraz jest to wiek informacji oraz w celu skutecznego radzenia sobie z popytem na pracę przemysłu, konieczne jest opracowanie programów nauczania, aby sprostać tym wymaganiom. Stąd nowa nomenklatura Wydziału Elektrotechniki i Informatyki; oraz programy oferowane w tym dziale.

Wizja

Aby wzmocnić Covenant University drodze do osiągnięcia swojego celu pozyskania nowego pokolenia liderów poprzez oprzyrządowania Promowanie Mental produktywność w kontekście Inżynierii Informatycznej.

Misja

Aby utworzyć uniwersalne zastosowanie i jest właściwe technologicznie wiedzę w dziedzinie Inżynierii Informatycznej, w celu promowania zintegrowanego i powszechnej edukacji z prawdziwego życia, czasu rzeczywistego zastosowania vis-à-vis, nauka, technologia i Human Capacity Building.

FILOZOFIA

Filozofia programów na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki jest pobierana z Vision przymierza University, który zwięźle zatytułowane "Podniesienie nowej generacji liderów". Elektrotechnika i Informacji jako podstawę gospodarki opartej na wiedzy jest bardzo dynamiczny i wszechstronny. Dlatego programy Departamentu są takie, aby skutecznie i wystarczająco przyczynić się do gospodarki opartej na wiedzy poprzez wprowadzenie programów, które spełniają te wyzwania w dziedzinie inżynierii komputerowej; Elektrotechnika oraz elektroniczna; i Informacji i Komunikacji Inżynieria.

Szkolenie jest produkcja absolwentów, którzy są producentami, a nie zwykli konsumenci gospodarki opartej na wiedzy, będąc, po ukończeniu studiów, konfekcja inżynierów funkcjonalnych w przemyśle, asystentów naukowych, uczonych w akademiach, czy sukcesy przedsiębiorców w sektorach Elektrycznych i Inżynierii Informatycznej.

Cele

W celu aktualizacji filozofię na Wydziale nacisk zostanie położony na następujące cele:

  • Aby ułatwić dobre zrozumienie przez studentów szerokiego spektrum zasadami sztuki budowlanej.
  • Aby ułatwić zdobywanie praktycznego doświadczenia zawodowego.
  • Zaszczepić przedsiębiorczości, marketingu, zarządzania i umiejętności przez uczniów.
  • Aby umożliwić studentom do prowadzenia szeroko w badaniach i rozwoju elektrotechniki i informacji.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Covenant University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Mar 2020
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa