Przeczytaj oficjalny opis

MA w Organizational Leadership uczy kluczowych elementów przywództwa organizacyjnych, takich jak etyka, motywacja, kreatywność, wizja, planowania strategicznego, pracy zespołowej, rozwoju grupy, technologii, obsługi klienta i rozwoju organizacyjnego. W szkole Global Leadership i przedsiębiorczość, dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na specjalizację przywództwa w różnych branżach na przyszłość rozwoju organizacji. Dlatego też oferujemy wiele różnych stężeniach, z którego uczniowie mogą zdecydować o skierowaniu ich rozwoju przywództwa.

Najlepszy program nauczania Leadership

MA Przywództwo w Organizational zapewnia studentom podstawowy program nauczania pogłębionej przywództwa i organizacyjne zagadnienia rozwoju w połączeniu z koncentruje koncentracji w jednym z kilku obszarów, a następnie projekt zakończony podczas których studenci prowadzą badania lub wykonanie organizacyjnych interwencji, który zawiera wszystkie treści trakcie programu.

Elastyczne Online Format

kursy ľmol dostępne są w 100% online. Jeśli chodzi o szkolnictwo wyższe, obecnie zajęty zawodowo, wymaga nie tylko wysokiej jakości kształcenia, ale również elastyczne harmonogramy oczywiście dostosowane do ich życia. Master of Arts w Organizational Leadership został zaprojektowany, aby spełnić te wymagania za pomocą autonomicznego uczenia się metod i technologii komunikacyjnych. Program jest online format pozwala na elastyczność i dostosowanie do pomieścić prawie każdego programu i nie wymaga pobytu na uczelni. Podczas pobytu nie jest wymagane dla programu MOL, program oferuje studentom możliwość uczestniczenia w opcjonalnej dwudniowego pobytu.

Studia Wymagania


Podczas realizacji wszystkich studentów MA organizacyjnych Przywództwo (MOL) musi wypełnić 33 godzin kredytowych, jest to demonstracja możliwości niezależnych naukowych na magisterskich, a nie jedynie akumulacji punktów, co jest wymagane do pomyślnego zakończenia programu. Program jest skonstruowany w następujący sposób:

  • 21 godzin kredytowych wymaganych coures core
  • 9 godzin kredytowych electives koncentracji
  • Kredyt 3 godzin culimating doświadczenie

W pełnym wymiarze czasu studenci mogą ukończyć magisterskie na przewodnictwo organizacyjne w zaledwie 12 miesięcy. Regent University uważa, 9 godzin kredytowych na pełny etat. W niepełnym wymiarze czasu studenci mogą ukończyć w około 16-36 program miesięcy. Maksymalny dozwolony czas, aby zakończyć M. A. w Organizational Leadership pięciu (5) lat. Rok akademicki składa się z trzech semestrów: jesienią, wiosną i latem. Każdy semestr jest około 13 tygodni długości.

Opcjonalnie Residency

Podczas pobytu nie jest wymagane dla programu MOL, program oferuje studentom możliwość uczestniczenia w opcjonalnej dwudniowego pobytu.

Opcjonalny przypadku pobytu stanowi doskonałą okazję do sieci z innymi uczniami, dowiedzieć się więcej o Regent University i oczywiście spotkać się osobiście z wydziałów i pracowników Szkoły Global Leadership i przedsiębiorczość.

Rezydencja jest prowadzone w Założyciele Inn & Spa jest dogodnie usytuowany w sąsiedztwie Uniwersytetu i oferuje wyjątkowe zakwaterowanie, w tym zakwaterowania, sale konferencyjne oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku.

studentów MOL mogą uczestniczyć w opcjonalny pobyt maja jeden raz bez kosztów innych niż transportu osobowego. GLE obejmie pokój za noc czwartek i piątek i posiłki z zeszłym tygodniu w czasie lunchu w sobotę. Studenci i absolwenci, którzy chcą uczęszczać na dodatkowe rezydentury będą opłaty w wysokości 600 dolarów na pokrycie pokoje, wyżywienie, opłaty głośnika.

Zobacz 2 więcej kursów w Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
12 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019