Dlaczego?

Kurs Online Fashion Management ma na celu umożliwienie studentowi spojrzenia na najważniejsze obszary związane z prowadzeniem firmy modowej, ze specjalnymi wskazówkami na temat kreatywnej ekonomii i małych modeli biznesowych.

Dla kogo?

Specjaliści ukończyli modę, projektowanie lub marketing, mieszkańcy miasta Rio de Janeiro, którzy nie szukają specjalizacji lub zarządzania aktualizacjami w dziedzinie mody.

Jak to jest?

Kurs jest podzielony na 03 modułów. Moduł 01 jest wykonywany zdalnie, z treścią teoretyczną. Moduł 02 jest prezentacyjny i intensywny z 96 godzinami zajęć w siedzibie IED Rio, moduł 03 jest znowu online, z uzupełniającą treścią i opracowaniem końcowego projektu.

Moda we współczesnym świecie

W ostatnich latach zjawisko Fast Fashion wywołało silne zmiany w procesach produkcyjnych światowego przemysłu mody. Jednocześnie Slow Fashion zyskał na sile, szukając bardziej świadomej i ekskluzywnej konsumpcji. Ponadto rosnąca liczba autorytatywnych i niezależnych stylistów, nowe formy komunikacji z klientami, nowe technologie produkcyjne i nowe, obecnie cyfrowe kanały sprzedaży wyznaczają nowe wzorce dla dzisiejszej mody. W ten sposób pojawiają się innowacyjne możliwości biznesowe. Możliwość obserwowania i rozumienia tego środowiska wraz z wyglądem zarządzania otwiera okna dla przedsiębiorczości.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie mody internetowej IED Rio?

Po pierwsze, kurs ma na celu rozwijanie opanowania umiejętności zarządzania przez uczniów. Zarówno w organizacji modelu biznesowego, jak iw zrozumieniu różnych obszarów firmy. Ponadto, umożliwiając innowacje i komunikację z rynkiem oraz zarządzanie ludźmi lub zespołami. Wreszcie, celem kursu jest poszerzenie wiedzy, która określa warunki tego profesjonalisty, menedżera, w zrozumieniu i pracy w dynamicznym i zmieniającym się kontekście firm modowych i gospodarki kreatywnej w obecnych czasach.

Idealny dla każdego, kto szuka specjalizacji w modzie, ale nie zapewnia czasu na sezon poza domem. Niezależnie od tego, czy jest to niezgodność z codzienną pracą, czy wysokie koszty utrzymania, uczestnictwo w programie Professional Master osobiście w innym mieście.

Nauka w praktyce

Master of Fashion Management Online jest podzielony na trzy moduły, z których drugi odbywa się osobiście w siedzibie IED Rio, w tym okresie projekt będzie realizowany we współpracy z FYI: marką modową, która przechodzi restrukturyzację na rynku. Ta restrukturyzacja zostanie przeniesiona do klasy poprzez odprawę, która stanie się projektem modułu do pracy. Wyniki zostaną dostarczone do marki, która może wybrać najlepszy projekt, który będzie częścią jego restrukturyzacji. Ten projekt zapewni uczniom podstawę do przygotowania ostatecznych projektów, które będą polegać na opracowaniu biznesplanu.

Aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele zawodowe, student nadal prowadzi zajęcia mentorskie i ma możliwość spotkania się z rynkiem poza Brazylią, przez 40 godzin modułu międzynarodowego w obiektach IED Italy lub IED Spain.

O nas

Moduł 01 | Podstawy i aktualizacja

  • podejście historyczne, społeczno-środowiskowe, antropologiczne i ekonomiczne.

Moduł 02 | Przedsiębiorczość i zarządzanie

  • nowe modele biznesowe i zarządzanie w ekonomii kreatywnej.

Moduł 03 | Projekt końcowy

  • propozycja innowacji w modelu biznesowym na rynku mody.

Rejestracja i rejestracja

Aby rozpocząć proces składania wniosku, wypełnij ten formularz ze wszystkimi żądanymi informacjami i prześlij swoje CV. Program nauczania zostanie sprawdzony przez naszych pracowników, a następnie skontaktujemy się z instrukcjami, aby zaznaczyć rozmowę (w razie potrzeby) i dokonać rejestracji.

Warunki płatności

  • Rata do 24x za pośrednictwem Intersektora
  • Rabat gotówkowy
  • ** Specjalne warunki dla absolwentów i partnerów biznesowych

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą.

* Kurs może zostać przełożony lub odwołany, jeśli nie osiągnie minimalnej liczby studentów.

Program prowadzony przez:
Portugalski
Portuguese (Brazil)
Ostatnia aktualizacja June 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 19, 2019
Duration
8 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 BRL
Inwestycja 8 x R $ 2 000,00
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 19, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 19, 2019