ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Program Master mogą być oferowane w różnych dziedzinach, dzięki czemu studenci niemal każdego tematu w celu zwiększenia ich wiedzy i poprawy ich mandatów. Stopień ten trwa zazwyczaj od jednego do trzech lat, aby uzyskać, chociaż wymagania mogą się różnić.

Studenci tłumaczenia nauczyć proces przekształcania liter lub kopii, które są napisane w jednym języku, w jednym lub kilku innych językach. Różni się to od interpretacji, która zajmuje się słowa mówionego, że jest to specyficzne dla słowa pisanego.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

1 Wyniki z Translatoryka, Francja Filter

Magister komunikacji technicznej i lokalizacji (TCLoc)

University of Strasbourg
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Online

Master's in Technical Communication and Localization (TCLoc) to elastyczny, zorientowany na karierę i akredytowany program studiów magisterskich online prowadzony w całości w ...

Czytaj więcej