Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zwykle przyznawane tylko po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich, stopień magistra świadczy o ekspertyzie akademickiej w danej dziedzinie. Właśnie dzięki tej zdobytej wiedzy zawodowej coraz więcej profesjonalistów niż kiedykolwiek wcześniej zdobywa tytuły podyplomowe.

Dla osób posiadających wiedzę techniczną lub zainteresowanych nauką lub inżynierią komputerową może zainteresować się stopniem zaawansowania technologicznego. Czym jest Master in Technology? Ten program studiów ma kilka specjalizacji, ale zazwyczaj koncentruje się na nauce, rozwoju i zarządzaniu technologią; w związku z tym może być idealny dla osób zainteresowanych inżynierią komputerową, technologią informatyczną, a nawet startupami technologicznymi.

Podobnie jak w przypadku każdego programu studiów, nacisk kładziony jest na rozwój zawodowy; jednak każda dziedzina nauki może oferować korzyści zarówno osobiste, jak i zawodowe. Na przykład stopień Master in Technology, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania i rozwoju, może również uczyć zaawansowane umiejętności komputerowe, komunikacyjne i rozwiązywania problemów.

Chociaż zaangażowanie kosztowe i czasowe może być ważne dla każdego zajęcia akademickiego, trudno je określić, ponieważ różni się w zależności od lokalizacji i uczelni. Zazwyczaj program magisterski może zająć od jednego do dwóch lat studiów w pełnym wymiarze godzin.

Ponieważ w ciągu ostatnich lat pole technologiczne osiągnęło znaczny wzrost, ci, którzy zdobyli jakiekolwiek wykształcenie w dziedzinie technologii, mają wiele możliwości kariery. Dla tych, którzy osiągną tytuł Master in Technology, mogą znaleźć pracę jako analitycy komputerowi, programiści komputerowi i analitycy systemów. Mogą również prowadzić własne przedsięwzięcia związane z rozpoczęciem działalności; jednak przy wysokim popycie na osoby z doświadczeniem technicznym, szczególnie te z wyższymi stopniami, może nie być konieczne wykonywanie własnych przedsięwzięć.

Podobnie jak w przypadku każdego programu studiów ważne jest wyszukiwanie dokładnych informacji; w związku z tym osoby ubiegające się o tytuł Master in Technology mogą chcieć zbadać wszystkie istotne informacje z wybranych przez siebie uniwersytetów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Magister w zarządzaniu łańcuchem dostaw i technologii on-line

laSalle Barcelona Postgraduate
Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Hiszpania Barcelona

Master in Supply Chain Management and Technology dostarcza odpowiedzi na te i wiele innych potrzeb bieżących, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do tworzenia profesjonalnych menedżerów, którzy są w stanie zarządzać łańcuchem dostaw zapewniający przewagę konkurencyjną jasne dla swoich firm. [+]

globalizacja gospodarcza i międzynarodowa otwartość, ciągły rozwój technologiczny, wykładniczy rozwój e-commerce, zmienność popytu, etc. Jest to środowisko, w którym działają przedsiębiorstwa dzisiaj i to jest wyzwanie napotykają codziennie łańcuchów dostaw coraz bardziej złożone i trudne do opanowania.

Elastyczność i zdolność adaptacji, opanowanie nowych technologii, cross-biznesowej wizji, podejścia międzynarodowego, opanowanie e-Logistics, wrażliwości, uproszczenie pojemnościach itp Wszystko to i więcej jest czego oczekuje się od specjalistów, którzy zarządzają łańcucha dostaw w powyższym środowisku.

A Master in Supply Chain Management and Technology Odpowiedzi na te i wiele innych potrzeb bieżących, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do tworzenia profesjonalnych menedżerów, którzy są w stanie zarządzać łańcuchem dostaw zapewniający przewagę konkurencyjną jasne dla swoich firm.... [-]


Absolwent Zarządzania, Technologii i Jakości

Open University Of Cyprus
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Cypr Cyprus Online + 1 więcej

Głównym zadaniem zarządzania, technologii i jakości jest zapewnienie specjalistycznej wiedzy i praktyk w zakresie zarządzania, technologii i jakości oraz przygotowanie kadry kierowniczej wysokiego szczebla do twórczego i produktywnego działania. Dodatkowo umożliwia absolwentom zastosowanie tej wiedzy i umiejętności do ich środowiska pracy. [+]

Podstawową misją jest podyplomowy program zarządzania, technologii i jakości :

zapewnienie specjalistycznej wiedzy i praktyk w zakresie zarządzania, technologii i jakości. Dodatkowo umożliwia absolwentom zastosowanie tej wiedzy i umiejętności do ich środowiska pracy.przygotowanie kadry kierowniczej wysokiego szczebla do twórczego i produktywnego działania.

W szczególności program ma następujące cele:

Aby przyczynić się do ukończenia kadry kierowniczej, którzy będą mieli nowoczesną i wszechstronną wiedzę na temat procesów księgowych.Student rozumie teoretyczne i stosowane zagadnienia rachunkowości. Analiza sprawozdań finansowych za pomocą specjalnych narzędzi naukowych, które mają na celu wyciągnięcie wniosków na temat przebiegu gospodarczego i przyszłości organizacji gospodarczej, a ostatecznym celem jest podejmowanie najbardziej efektywnych decyzji przez jej kierownictwo (lub zewnętrznych użytkowników informacji takich jak te; potencjalni inwestorzy). Dostarczenie wiedzy i odpowiednich narzędzi do kształcenia studentów w zakresie myślenia ekonomicznego i zastosowania teorii ekonomii w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych. Dogłębne badania, takie jak śledzenie potrzeb finansowych firmy, zarządzanie kapitałem obrotowym, zarządzanie zapasami, zarządzanie należnościami i zarządzanie gotówką. Rozważ alternatywne formy finansowania działalności. Rozpoznaj prawne i moralne obowiązki studentów jako profesjonalistów i członków społeczeństwa. Rozwijaj uczniów ze swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi za pomocą różnych narzędzi. Rozwiń krytyczne myślenie ucznia na temat tego, w jaki sposób nowe technologie można lepiej wykorzystać w biznesie, badając wzrost danych technicznych, informacji i wiedzy organizacji. Zapewnij dobrą podstawę dla systemów informatycznych i technologicznych, które są potrzebne w nowoczesnym biznesie. Korzystanie z innowacyjnych technik marketingowych i strategicznych, które organizacje muszą konkurować w niepewnym środowisku. Aby przyczynić się do ukończenia kadry kierowniczej, którzy będą mieli nowoczesną i kompleksową wiedzę na temat modeli Total Quality Management i... [-]

Tytuł magistra w zakresie projektowania i zarządzania projektami technologicznymi

UNIR
Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok October 2019 Hiszpania Logroño

Internetowy Master w zarządzaniu projektami technologicznymi UNIR Cię w 100% orientacji zawodowej jako menedżer pierwszego stopnia w zarządzaniu projektami opartymi na technologii. [+]

Weź swój internetowy tytuł magistra zarządzania projektami technologicznymi na UNIR

Internetowy Master w zarządzaniu projektami technologicznymi UNIR Cię w 100% orientacji zawodowej jako menedżer pierwszego stopnia w zarządzaniu projektami opartymi na technologii.

Postępuj w swojej karierze zawodowej i zostań Dyrektorem ds. Projektów technologicznych. Dzięki temu oficjalnemu tytułowi magistra w zakresie projektowania i zarządzania projektami technologicznymi, będziesz rozwijać niezbędne umiejętności w zakresie projektowania, kierowania i wdrażania programów IDI (badania, rozwój i innowacje), zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, oraz projektów opartych na technologiach, finansowanych ze środków publicznych lub prywatnych.... [-]


tytuł magistra w dziedzinie inżynierii i technologii ochrony środowiska

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Online W niepełnym wymiarze czasu 6 - 24 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Master in Environmental Engineering and Technology przeprowadziła przegląd z technicznego punktu widzenia na różne problemy ekologiczne wynikające z działalności przemysłowej ... [+]

Master in Environmental Engineering and Technology

&nbsp

Problemy środowiskowe zostały postępuje zgodnie z rozwojem przemysłu, tak, że społeczeństwo musi sobie z tym poradzić przed osiągnięciem niestabilną sytuacją.

W tym kontekście, Inżynierii Środowiska, jako narzędzie zapobiegania w dążeniu do zrównoważonego rozwoju jest dziedziną inżynierii za ochronę środowiska przed potencjalnie szkodliwymi działaniami człowieka, populacji niekorzystnych czynników środowiskowych, Wreszcie, do poprawy jakości środowiska naturalnego dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Master in Environmental Engineering and Technology przeprowadziła przegląd z technicznego punktu widzenia na różne problemy ekologiczne wynikające z działalności przemysłowej i proponuje przyjęcie najlepszych praktyk i rozwiązań, zawsze biorąc pod uwagę czynniki ekonomiczne i społeczne.... [-]