Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kapitan jest wszechstronny stopni co daje naukowcom zaawansowanej wiedzy w swojej dziedzinie. Studenci mogą studiować przez rok lub dwa lata, a często mają możliwości dla bardziej prestiżowych stanowisk po zakończeniu programu.

Co to jest Mistrz online w Arts? Ten stopień obejmuje różne obszary, takie jak reklamy i fotografii. Studenci uczą się twórczego myślenia i uczynić ich pomysły stały się rzeczywistością. Kładzie się również nacisk na umiejętności techniczne, takie jak oprogramowanie graficzne manipulacyjne i social media. Programy nastawiona na edukację nauczać o różnych metod nauczania, a programy do projektowania może skupić się na takich dziedzinach jak sztuka, mody i architektury. Studenci często uczyć się od specjalistów w wybranych dziedzinach. Niektóre programy obejmują wyjazdy na targi i wykłady wybitnych specjalistów sztuki. Po zakończeniu programu, uczniowie mogą mieć profesjonalnego portfolio.

Uczniowie powinni nauczyć się myśleć twórczo i krytycznie, a także pracować samodzielnie.Holding Master 's może również otworzyć możliwości zatrudnienia w różnych branżach.

Wiele programów oferuje możliwość studiowania zarówno na kampusie uczelni i online, podczas gdy inne są całkowicie oparte na Internecie. Ceny zależą od opcji wybranych. Aby upewnić się, że program dopasowuje celów edukacyjnych ucznia, dokładne badania na uniwersytetach powinny być prowadzone.

Po ukończeniu mistrzem online w Sztuki, studenci mogą znaleźć kariery jako projektantów mody lub fotografii do studia, gazet i firm prywatnych. Niektórzy studenci mogą otworzyć własne studio graficzne lub zostać kustoszem w muzeum. Możliwości obejmują także zarządzanie projektami projektowanie, marketing i nauczania w szkołach i na uniwersytetach. Niektórzy studenci mogą zdecydować się na zastosowanie ich Master in Arts w przemyśle filmowym do bezpośredniego lub edycji filmów.

Wiele Mistrz online w programach Arts studenci mogli kontynuować pracę, jak uczyć się do ich stopnia.Możliwości istnieją również zapisać w programach międzynarodowych. Aby rozpocząć osiągnięcia swojego pana, szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

7 Wyniki z Studia artystyczne

Instituto Artes Visuales

Plan treningowy jest dedykowany do przeliczenia tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów opartych na standardach internetowych. Student zna g ... [+]

magistra w web design samego UCAM jest oddzielny tytuł Katolickiego Uniwersytetu San Antonio Murcia (UCAM) mającego na wszystkich tych, którzy chcą zdobyć wykształcenie w dziedzinie komunikacji cyfrowej.

Plan treningowy jest dedykowany do przeliczenia tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów opartych na standardach internetowych. Student zna główne języki projektowanie stron internetowych, takich jak HTML i CSS, UI-UX, Responsive podstaw projektowania lub WordPress.

Student ma dostęp do hostingowych dla swoich badaniach z dostępem do ftp, bazy danych MySQL, WordPress i wsparcia technicznego.

Ewentualnie student może otrzymać jako materiał akademickiego i na czas jego licencji szkoleniowej kreatywny chmurze.... [-]

Hiszpania Spain Online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Artes Visuales

stopniu UCAM magistra sztuki i komunikacji jest własny tytuł Katolickiego Uniwersytetu San Antonio Murcia (UCAM) w internetowe i grafika zorientowane na wszystkich tych, ... [+]

stopniu UCAM własnym mistrzem w sztuce i Komunikacji jest oddzielny tytuł Katolickiego Uniwersytetu San Antonio Murcia (UCAM) w Graphic Design i Web zorientowanych każdego, kto chce zdobyć wykształcenie w dziedzinie komunikacji cyfrowej.

Podzielony na dwie odrębne tym pierwszym obszarze jest całkowicie oddany do poznania koncepcyjnych i praktycznych dziedzinach, które każdy projektant powinien wiedzieć, jak udało się zintegrować studio lub projektowania Agencja: reklamy, plakaty, katalogi, ulotki, billboardy, cyfrowy retusz, rozwój logomarca i tożsamości korporacyjnej.

Drugi obszar jest poświęcony tłumaczeniu tej wiedzy do Internetu. Opierając się prace nad realizacją projektów internetowych opartych na standardach student zna główne języki projektowanie stron internetowych, takich jak HTML i CSS, UI-UX, Responsive podstaw projektowania lub WordPress.... [-]

Hiszpania Spain Online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
LaBasad - Barcelona School of Arts & Design

Stopień magistra Online Communication Arts Management jest przeznaczony na realizację projektu perspektywy, gdzie trzeba zrozumieć, konceptualizacji i projektowanie orygi ... [+]

Mistrz Online nauczane w języku hiszpańskimCele Master

Stopień w Art Direction Online magisterska Comuniciación jest przeznaczony na realizację projektu perspektywy, gdzie trzeba zrozumieć, konceptualizacji i projektowanie oryginalnych i atrakcyjnych rozwiązań wizualnych, które zwiększają wiadomość do komunikowania się. Od najbardziej spektakularny nawet najprostsze wkład dyrektor strona produkcja audiowizualna, sztuka jest fundamentalna. Ostatecznym celem kursu jest to, że uczniowie, którzy są w stanie generować cursen odpowiednich Ideias marki, które łączą się z ludźmi i kształtować je w dowolnym kanale komunikacyjnym.

Podkreślenie roli komunikacji strategicznej, jak analiza czynnikowa, różnicowania i pozycjonowania.Nauczyć się umiejętności i funkcje dyrektora artystycznego i twórczego realción z innymi profilami.Konceptualizacji i realizacji działań wielokanałowej komunikacji z refleksji i analizy wiadomości mają zostać przesłane oraz jej odbiorców.Zwiększenia efektywności wizualnie przekonujący wiadomości.Nadzorowania i kieruje fazy produkcji.Zwiększenie zdolności twórcze i wykonawczą poprzez rozwój praktycznych projektów.Warunki przyjęcia... [-]
Hiszpania Barcelona Spain Online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Campus Universitario Europeo

CUE Profesjonalne Master Graphic Design dadzą studentom wszystkich narzędzi nec-esarias projektów graficznych takich jak plakaty, podmiotów korporacyjnych, reklam, ... [+]

Profesjonalny Mistrz CUE - Graphic Design CUE Profesjonalne Master Graphic Design dadzą studentom wszystkich narzędzi niezbęd- esarias projektów graficznych takich jak plakaty, podmiotów korporacyjnych, reklam, magazyny. Wszystko to, w ramach badania i zastosowania teorii projektowania graficznego i korzystać narzędzia do ilustracji, rozplanowania i przetwarzania obrazu. Również zagłębić się w świecie projektowania stron internetowych i narzędzi tworzenia na stronach: internet.

&nbsp

Kto to jest?

- Wyższe technicy poziom. - Absolwenci Komunikacji i Sztuk Pięknych. - Profesjonalny świat reklamy. - Odpowiedzialny za marketing. - Dziennikarzy. - Odpowiedzialny za komunikację. ... [-]

Hiszpania Marbella A Coruña Madrid
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Domina wszelkie środki, aby komunikat ten osiąga użytkownik optymalnie dopasować do każdego z urządzeń. ... [+]

Czy myślałeś o ilości oddziaływań wizualnych, które otrzymują codziennie od środowiska internetowej poprzez ich wielu urządzeń?

Nieustannie informuje, poszukiwania, akcji, odnoszą się, rozmawiać, analizować, odrzucić ... informacje przewidziane w Internecie. Tak więc ważne jest wiarygodności informacji, na przykład, jak to przedstawiono i dostosowuje się do każdego z tych urządzeń.

Na rynku jest posiadanie specjalistów zdolnych do zrozumienia ciągłej transformacji środowiska, zrozumieć użytkownikowi wysyłać informacje i wiadomości.

Mistrz w projektowanie stron internetowych i programowania Multidevice obejmuje wszystkie aspekty niezbędne do studentów, aby nabyć umiejętności i wiedzę, aby umożliwić jej podjęcie, zarządzania, projektowania i realizacji projektów, usług i aplikacji internetowych.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Program dostarcza wiedzy, aby zrozumieć i zaspokojenia potrzeb, technologii i możliwości każdego projektu. ... [+]

Czy myślałeś o ilości oddziaływań wizualnych, które otrzymują codziennie od środowiska internetowej poprzez ich wielu urządzeń?

Nieustannie informuje, poszukiwania, akcji, odnoszą się, rozmawiać, analizować, odrzucić ... informacje przewidziane w Internecie. Tak ważna jest wiarygodność informacji, takich jak jak to jest przedstawione i dostosowuje się do każdego z urządzeń.

Na rynku jest posiadanie specjalistów zdolnych do zrozumienia ciągłej transformacji środowiska, zrozumieć użytkownikowi wysyłać informacje i wiadomości.

W trakcie kursu studenci będą mogli lepiej zrozumieć i zaspokojenia potrzeb, technologii i realne możliwości każdego klienta lub projektu dać skuteczną reakcję na jego celów, jak również jest w stanie zaoferować graficzne wykonane wkłady twórcze jest to unikalne i innowacyjne kawałek.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Flexible Learning with Falmouth University

MA w fotografii jest tak skonstruowany, aby zapewnić ci wiedzę, zrozumienie i umiejętności, aby w pełni zaangażować się w technologiczną i społeczną ewolucję medium oraz ... [+]

Kurs online z opcjonalnymi warsztatami face-to-face.

Rabat za wcześniejszą ptaka do 1000 £.

Przegląd

MA w fotografii jest tak skonstruowany, aby zapewnić ci wiedzę, zrozumienie i umiejętności, aby w pełni zaangażować się w technologiczną i społeczną ewolucję medium oraz odnieść sukces w konkurencyjnych i złożonych branżach kreatywnych.

W trakcie kursu będziesz zachęcany do odkrywania swojej indywidualnej specjalizacji i realizacji potencjału własnych pomysłów i praktyk. Umożliwi to wniesienie znaczącego wkładu w ramach różnych kontekstów zawodowych.

Łącząc utalentowanych międzynarodowych praktyków z dążeniem do sukcesu, wprowadzaniem innowacji i prowadzeniem, kurs pozwala na dynamiczne krzyżowe zapylenie podejść w terenie i eksplorację krytycznych perspektyw.... [-]

Wielka Brytania Saint Ives
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku