Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Stopień magistra jest stopniem podyplomowym. Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich studenci i specjaliści mogą uzyskać tytuł magistra, na przykład magistra, aby wykazać się wiedzą i doświadczeniem.

Osoby zainteresowane sportem, które ukończyły studia licencjackie w zakresie medycyny sportowej lub innego rodzaju sportu, mogą zainteresować się programem studiów podyplomowych poświęconym badaniom sportowym. Co to jest Master w badaniach sportowych? Ten program zazwyczaj koncentruje się na ćwiczeniach i sporcie; jednakże głównym celem jest zapewnienie podstawowych umiejętności w zarządzaniu sportem, finansowaniu i administracji. Wielu naukowców realizujących ten kierunek jest zainteresowanych coachingiem na poziomie uniwersyteckim.

Podczas gdy dyplom ukończenia studiów sportowych może zapewniać pewne korzyści zawodowe, może również oferować korzyści w życiu osobistym jednostki. Na przykład mistrz w badaniach sportowych, podczas gdy koncentruje się na rozwoju i zarządzaniu sportowców, uczy skutecznych schematów ćwiczeń, umiejętności zarządzania czasem i umiejętności finansowych.

Typowy dyplom absolwenta trwa od jednego do dwóch lat; jednak zależy to od lokalizacji i instytucji, podobnie jak koszt związany ze stopniem. Aby zrozumieć pełne zaangażowanie i koszty związane z dyplomem, ważne jest dotarcie do konkretnej instytucji.

Z Master in Sports Studies, istnieje wiele możliwości kariery. Absolwenci tej wiedzy i doświadczenia mogą rozwijać karierę jako trenerzy, trenerzy, a nawet fizjoterapeuci - z odpowiednim doświadczeniem medycznym. Stopień koncentracji na zarządzaniu zespołem i sportowcem może sprawić, że posiadacze stopnie będą niezwykle przydatni dla zespołów uczelnianych. Ponadto koncentracja na administracji może prowadzić do kariery za kulisami jako właściciele zespołów, a nawet partnerzy zarządzający.

Aby znaleźć odpowiedni program Master in Sports Studies dla Ciebie, ważne jest, aby badać uniwersytety i instytucje, które zapewniają taki stopień. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

3 Results in Sports Studies

VIU - Universidad Internacional de Valencia

Branża gier wideo umiejscowiona jest rok po roku, jako jedna z głównych i najbardziej płodnych, dzięki dochodom, wzrostowi i możliwościom. W ramach tego ekosystemu powsta ... [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Branża gier wideo umiejscowiona jest rok po roku, jako jedna z głównych i najbardziej płodnych, dzięki dochodom, wzrostowi i możliwościom. W ramach tego ekosystemu powstała równoległa branża, eSport. Dostosowują gry wideo do profesjonalnej konkurencji.

Definicja programu

Stopień magistra jest innowacyjnym programem, którego głównym celem jest poprawa przygotowania i wiedzy studentów, którzy stoją przed jedną z branż o większej liczbie projekcji. Program chce: szkolić profesjonalistów i firmy w sektorze oraz studentów i specjalistów z innych dziedzin.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Pionierska treść z tematów takich jak modele biznesowe lub zarządzanie klubem.Docenciaonline: zajęcia na żywo i dostępne na platformie dla ucznia.Egzaminy i obrona TFM przez Internet.Sprawa wielodyscyplinarna: marketing, wydarzenia, biznes lub legalny.Klasztor utworzony przez specjalistów branży eSports, pracujących w firmach takich jak Razer, 3D czy Blinkfire.Temario wyjaśnił prawdziwe sprawy klasztoru.Profesjonalne wyjazdy... [-]
Hiszpania Valencia
October 2019
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Wyposażenie ich w niezbędne strategie, UNIBA prezentuje Master w wykonaniu Sports: Modernizacja i wysokim poziomie (Retan). Jej program ma na celu dostarczenie uczestniko ... [+]

WPROWADZENIE I CELE

Szkolenie instruktorów i trenerów jest kluczem do optymalizacji procesów czynnik modernizacji i sportowych osiągów, na początkowych etapach i do sportowców osiągnąć najwyższy poziom.

Tak więc, innowacje w fitness i dowiedzieć się o nowych technologii i trendów w zakresie szkolenia sportowego stały się dwa zasadnicze aspekty tych wszystkich profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje kariery jako trenerzy w sporcie.

Wyposażenie ich w niezbędne strategie, przedstawia UNIBA Master w wykonaniu Sports: Modernizacja i wysokiego szczebla (Retan). Jej program ma na celu dostarczenie uczestnikom dwóch kluczowych aspektach. Z jednej strony, specjalizacja w sportach grupowych lub indywidualnych. A po drugie, to pozwala im wybierać między dwoma tras szkolnych: Professional lub badacza.... [-]

Hiszpania Barcelona
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
10 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
ESNECA

Kurs skierowany jest do przedsiębiorców, menedżerów, przedsiębiorców, pracowników i każdego, kto zamierza zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu Trenera Personalnego i Trenera ... [+]

odbiorcami

Kurs skierowany jest do przedsiębiorców, menedżerów, przedsiębiorców, pracowników i każdego, kto zamierza zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu Trenera Personalnego i Trenera Sportowego.

modalność

Tryb Master jest on-line i Tutorizada

Po zarejestrowaniu, student otrzyma kody dostępu w ciągu 24 godzin roboczych.Nasz zespół nauczycieli i wychowawców skontaktuje studenta do 48 godzin po rejestracji kierować student towarzyszyć mu na starcie i po kursie, i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.czas trwania

Oczywiście długość wynosi 600 godzin.

ilośćPierwotnej kwoty $ 1.900Rzeczywista kwota: $ 475

* Wyrażonej w USD

Uzyskane certyfikaty... [-]
Hiszpania Spain Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
600 godziny
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku