Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Z tytułem magistra, student jest w stanie skoncentrować swoje badania na danym obszarze tematycznym. Aby zapisać się studenci zazwyczaj musi mieć już tytuł licencjata. Programy magisterskie zazwyczaj trwa od jednego do dwóch lat.

Co to jest Mistrz online w Fashion Design? Tytuł magistra w zakresie projektowania mody otwiera drzwi dla studentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i wiedzę na temat mody. Większość programów koncentrują się na pomocy uczniom do tworzenia własnych kolekcji i rozwoju portfeli jednocześnie zapewniając im z pogłębionej analizy ważnych tematów związanych z modą, aby pomóc im rozpocząć własną działalność gospodarczą. Kursy w programie mogą obejmować promowanie mody, szkicowania i ilustracji, teorii mody, komputer wspomagane projektowanie mody, mody i materiałów i struktur.

Studia A Fashion Design magisterska umożliwia osobom wziąć ich mody karierę na wyższy poziom poprzez zapewnienie im umiejętności biznesowych i dogłębnej znajomości konstrukcji. Studenci również uzyskać szansę na rozwój portfela, które mogą być wykorzystane w celu zapewnienia klientom.

Koszt programu jest trudna do oszacowania w ogóle, ponieważ różnią się od szkoły do ​​szkoły. Studenci, którzy chcą dokładny kosztorys powinien zapytać w wybranej szkole.

Większość absolwentów studiów magisterskich w zakresie projektowania mody pragnienie, aby stać się projektant mody. Studenci mogą być przygotowane do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej lub pracy w istniejącym domu mody. Programy często studenci mogli nawiązywać połączenia w tej dziedzinie, które następnie mogą prowadzić do potencjalnych miejsc pracy jako projektant, konsultant lub sprzedażą profesjonalnych. Absolwenci mogą pracować w różnych dziedzinach, takich jak moda nosić męskie, suknie wieczorowe, suknie ślubne, akcesoria i odzież dla dzieci.

Osoby, które pragną karierę jako projektant mody, ale którzy potrzebują więcej doświadczenia i wiedzy biznesowej mogą znaleźć Master w programie Fashion Design jest właśnie dla nich. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

3 Results in Projektowanie mody

ESNECA

Kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców, menedżerów, przedsiębiorców, pracowników, studentów i każdego, kto zamierza zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie wzornictwa i pr ... [+]

odbiorcami

Kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców, menedżerów, przedsiębiorców, pracowników, studentów i każdego, kto zamierza zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie wzornictwa i projektowania.

modalność

Tryb Master jest on-line i Tutorizada

Po zarejestrowaniu, student otrzyma kody dostępu w ciągu 24 godzin roboczych.Nasz zespół nauczycieli i wychowawców skontaktuje studenta do 48 godzin po rejestracji kierować student towarzyszyć mu na starcie i po kursie, i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.czas trwania

Oczywiście długość wynosi 600 godzin.

ilośćPierwotnej kwoty $ 2976Rzeczywista kwota: $ 744

* Wyrażonej w USD

Uzyskane certyfikaty... [-]
Hiszpania Spain Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
600 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
FDModa - LCI Barcelona

Master in Fashion Design jest skierowany do absolwentów i / lub absolwentów w dziedzinach związanych projektowania, architektury, inżynierii, ... wraz z odsetkami w rozwo ... [+]

Język wykładowy: hiszpański

Master in Fashion Design jest skierowany do absolwentów i / lub absolwentów w dziedzinach związanych projektowania, architektury, inżynierii, ... wraz z odsetkami w rozwoju kariery w branży mody.

Program ten zapewni studentom wiedzy niezbędnej do zrozumienia i opanowania różnych etapów modny, począwszy od kreatywnego pomysłu sprzedać kolekcję. Będzie pracować na projektowaniu kolekcji dla mężczyzn, kobiet, dzieci i akcesoria (torby i buty).

W 20-tej edycji są częścią kadry nauczycieli prestiżu Belen Larruy (Guillermina Baeza), Josep Abril, Seila bez H, ... i innych, nie będąc tak znanych i odpowiedzialnych stanowisk w spółkach medialnych: Carmen Santamaria ładne rzeczy projektant; Francesca Tur, dyrektor kreatywny Trends TV; Antonio Morales, projektant firmy TOUS, itp.. ... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Dowiedz się, jak prowadzić projekt moda i odkryć strony biznesowej branży. ... [+]

Co się dzieje, kiedy mam markę projektu, bardzo jasne wszechświat i dominacji nad światem biznesu, ale nie mają wystarczających informacji na temat sektora mody i wszystko wokół ciebie? lub, co się dzieje, gdy uczyłem się modą, wiem, procesów produkcyjnych, ale jestem przestarzałe w nowych procesach przemysłowych zarówno w zakresie projektowania i mody stylizacji? Jak należy postępować w przypadku można reaktywować istniejącą markę lub otworzyć nową linię biznesową w obrębie marki, która już działa, ale trzeba dotrzeć do szerszej publiczności?

Stopień tego pana ma połączyć współczesny sposób teoretyczny i praktyczny ręcznie profesjonalistów pracujących w odpowiedzi tym, którzy, z jedną nogą w branży mody czy trzeba wypełnić lub aktualizować swój trening. Tych specjalistów będą dzielić się z naszymi studentami wszystkie swoje know-how w zakresie wszystkiego wokół mody z pryzmatem 360 (Fashion Kultury, Komunikacji Moda, Design Management, etc.) zorientowanej w celu optymalizacji działania i osiągnąć korzyści w rozpoczynaniu projektów ( ) lub projekty, które wymagają renowacji Moda-upy start, Mistrz Zarządzania i Projektowania Ubioru zmierza od kreatywności jako punkt wyjścia każdego projektu mody, z wyszczególnieniem w tym samym czasie każda z ról poszczególnych osób zaangażowanych w łańcuchu, zrozumienie multidyscyplinarność w branży mody i można tworzyć i zarządzać odpowiedniego sprzętu do naszego projektu.... [-]

Hiszpania Barcelona
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku