Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dla studentów, którzy chcą zdobyć wiedzę fachową w wybranym obszarze tematycznym, magistra może zaoferować potrzebnych jednego do dwóch lat studiów dogłębne. Większość programów wymaga studentów mieć licencjat przed zapisaniem.

Co to jest Mistrz online w modę? Studia moda magisterska może pomóc studentom rozwijać swoje umiejętności twórczych, a jednocześnie umożliwić im zdobycie umiejętności w zakresie współpracy, zarządzania projektami, komunikacji i organizacji. Większość programów umożliwić studentom poznanie branży, w tym jego aspektów etycznych, ekonomicznych, kulturowych i społecznych. Programy także zazwyczaj pokrycie sieci i sposób zależny od umiejętności, takich jak projektowanie lub fotografii. To jest wspólne dla program obejmuje praktyczne elementy, jak tworzenie portfela lub projekt dogłębnych badań na określony temat mody.

Studenci, którzy biorą program w modzie są w stanie zdobyć wiedzę na temat branży, która pozwala im na przygotowanie się do różnych kariery w dziedzinie. Uczeń może również nawiązać kontakty, które pozwalają mu na znalezienie pracy po ukończeniu studiów.

Dokładne koszty mogą się znacznie różnić. Programy różnią się dla każdej szkoły, przez co trudno jest podać dokładną prognozę finansową. Szkoła studenta z wyboru jest najlepszym miejscem, aby uzyskać dokładne oszacowanie kosztów.

Po ukończeniu studiów magistra w modzie, absolwenci mogą być przygotowany do pracy w wielu różnych dziedzinach mody, łącznie z projektowaniem i zarządzaniem. Jednostki mogą być przygotowany do pracy w modzie odbiorców, stylistów i fotografów. Mogą również wybrać do pracy w public relations lub rozpocząć własną działalność związana z modą. Inne możliwości kariery obejmują merchandiser moda, moda dziennikarka i kierownik produkcji.

Jeśli chcesz pracować w branży mody w szybkim tempie, głośnych, to może warto rozważyć zdobywając tytuł magistra w dziedzinie mody. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

4 Wyniki z Moda

ESNECA

Kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców, menedżerów, przedsiębiorców, pracowników, studentów i każdego, kto zamierza zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie wzornictwa i pr ... [+]

odbiorcami

Kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców, menedżerów, przedsiębiorców, pracowników, studentów i każdego, kto zamierza zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie wzornictwa i projektowania.

modalność

Tryb Master jest on-line i Tutorizada

Po zarejestrowaniu, student otrzyma kody dostępu w ciągu 24 godzin roboczych.Nasz zespół nauczycieli i wychowawców skontaktuje studenta do 48 godzin po rejestracji kierować student towarzyszyć mu na starcie i po kursie, i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.czas trwania

Oczywiście długość wynosi 600 godzin.

ilośćPierwotnej kwoty $ 2976Rzeczywista kwota: $ 744

* Wyrażonej w USD

Uzyskane certyfikaty... [-]
Hiszpania Spain Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
600 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
FDModa - LCI Barcelona

Master in Fashion Design jest skierowany do absolwentów i / lub absolwentów dyscyplin związanych z projektowaniem, sztukami pięknymi, architekturą, inżynierią, ... z zain ... [+]

MASTER IN FASHION DESIGN

Profil projektanta mody odpowiada profilowi kreatywnego profesjonalisty z szeroką integralną edukacją, która obejmuje aspekty ekonomiczne, socjologiczne, historyczne, artystyczne i techniczne. Profesjonalista zdolny do generowania nowych pomysłów, które zaspokajają lub generują potrzeby konsumenta.

CELE

Głównym celem programu jest dostarczenie studentowi całej wiedzy i doświadczeń, które pozwalają na szybkie i skuteczne włączenie do świata pracy.

Wszystko to przez:

• Badanie i rozwój różnych kolekcji mody: kobiet, dzieci, mężczyzn, obuwia i toreb.

• Uczenie się i wprowadzanie w życie narzędzi, które umożliwiają przeprowadzanie kolekcji modowych (początkowy pomysł produktu, projekt, produkcja i sprzedaż).... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
FDModa - LCI Barcelona

Głównym celem Master in Marketing, Communication and Fashion Events Organization jest szkolenie przyszłych specjalistów, którzy potrafią zidentyfikować, ocenić i wybrać m ... [+]

Język wykładowy: hiszpański

Głównym celem Master in Marketing, Communication and Fashion Events Organization jest szkolenie przyszłych specjalistów, którzy potrafią zidentyfikować, ocenić i wybrać możliwości rynkowe, ustalić optymalne strategie w dziedzinie komunikacji i wizerunku marki w sektorze w których innowacje są ciągłe i bardzo konkurencyjne. Specjaliści potrafiący pozycjonować produkt na rynku i informować o tym, zarówno poprzez kampanie reklamowe, prasę, jak i organizację wydarzenia.

CELE

• Szkolenie specjalistów zdolnych do opracowywania i wdrażania strategii handlowych w markach i produktach modowych.

• Zapewnienie niezbędnych narzędzi do opracowania i realizacji konkretnych planów marketingowych w firmach w sektorze.... [-]

Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Dowiedz się, jak prowadzić projekt moda i odkryć strony biznesowej branży. ... [+]

Co się dzieje, kiedy mam markę projektu, bardzo jasne wszechświat i dominacji nad światem biznesu, ale nie mają wystarczających informacji na temat sektora mody i wszystko wokół ciebie? lub, co się dzieje, gdy uczyłem się modą, wiem, procesów produkcyjnych, ale jestem przestarzałe w nowych procesach przemysłowych zarówno w zakresie projektowania i mody stylizacji? Jak należy postępować w przypadku można reaktywować istniejącą markę lub otworzyć nową linię biznesową w obrębie marki, która już działa, ale trzeba dotrzeć do szerszej publiczności?

Stopień tego pana ma połączyć współczesny sposób teoretyczny i praktyczny ręcznie profesjonalistów pracujących w odpowiedzi tym, którzy, z jedną nogą w branży mody czy trzeba wypełnić lub aktualizować swój trening. Tych specjalistów będą dzielić się z naszymi studentami wszystkie swoje know-how w zakresie wszystkiego wokół mody z pryzmatem 360 (Fashion Kultury, Komunikacji Moda, Design Management, etc.) zorientowanej w celu optymalizacji działania i osiągnąć korzyści w rozpoczynaniu projektów ( ) lub projekty, które wymagają renowacji Moda-upy start, Mistrz Zarządzania i Projektowania Ubioru zmierza od kreatywności jako punkt wyjścia każdego projektu mody, z wyszczególnieniem w tym samym czasie każda z ról poszczególnych osób zaangażowanych w łańcuchu, zrozumienie multidyscyplinarność w branży mody i można tworzyć i zarządzać odpowiedniego sprzętu do naszego projektu.... [-]

Hiszpania Barcelona
Maj 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku