Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studenci, którzy ukończyli licencjat i są zainteresowani w promowaniu nauki, mogą to zrobić rejestrując się w programie studiów mistrzem internetowego. Program ten jest oferowany całkowicie przez webowych aplikacji w klasie, a rejestrującym może wypełnić wszystkie wymagane zajęć w celu zarobienia stopnia.

Co to jest Mistrz online w lotnictwie? Mistrzem online w lotnictwie to program absolwent poziom, który ma na celu doskonalić wiedzę uczniów na temat zasad i praktyk związanych z lataniem. Niektóre z kursów, które prawdopodobnie zawarte w programie są Aviation prawem i przepisami, zaawansowanych teorii lotu, Podstaw napędowym, Mechanika zaawansowane Lotniczego oraz przeglądy Aerospace silnika. Zajęcia te mogą być również połączone z symulowanych laboratoriach studenci kompletne.

Ten program może korzystać studentów rozwijając swoją wiedzę o lotnictwie i umiejętności w tej dziedzinie.Dla studentów, którzy nie zamierzają na tym polu, jednak wciąż jest korzystne pod względem zdolności do nauczania podstawowych umiejętności mechaniczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, ile mistrzem online w lotnictwie będzie koszt, przyjęć biurowych, gdzie masz nadzieję uczestniczyć będą mieć najbardziej aktualne informacje na powoływanie się.

Zarabianie magistra online w lotnictwie to świetny sposób, aby rozpocząć karierę w sektorze kosmicznym i lotniczym. W przypadku uzyskania swoją uzyskaniu pozwolenia, można celować zostać pilotem i pracować dla dużych linii lotniczych lub dla mniejszych klientów. Alternatywnie, można rozważyć zadania, takie jak menedżer lotniska, lotniczym naprawy technika, dyspozytora lotu, kontroler ruchu lotniczego i kierownika technicznego samolotu. Możliwości te są świetne sposoby na zastosowanie umiejętności lotnictwa opracowane w programie.

Możesz dowiedzieć się więcej o Mistrza internetowego w lotnictwie i zobaczyć, czy jest ona oferowana w szkole.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Lotnictwo

Singapore Aviation Academy

Master of Aviation (MAV) to zaawansowany program, który oferuje możliwość zdobycia umiejętności i kwalifikacje potrzebne do znacząco poprawić swoje perspektywy kariery w ... [+]

Master of Aviation kształcenie na odległość (zorganizowany wspólnie z Massey University, Nowa Zelandia)

PROGRAM PRZEGLĄD

Test Master of Aviation (MAV) Jest to zaawansowany program, który oferuje możliwość zdobycia umiejętności i kwalifikacje potrzebne do znacząco poprawić swoje perspektywy kariery w międzynarodowej konkurencyjności sektora lotniczego ci.

STRUKTURA PROGRAMU

MAV jest tok studiów, który składa się papiery o łącznej wartości co najmniej 180 punktów obejmujących część 1 i część 2, jak określono w Załączniku do tego stopnia, a w tym co najmniej 60 punktów na 800 poziomie, zgodnie z albo badać części oparte Ścieżka lub Professional Practice Ścieżka.... [-]

Singapur Singapore Singapore Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Delta State University, College of Business

Mistrz Commercial Aviation programu koncentrującego się rozumienia pojęć i operacji lotniczych. Program jest zorientowany w kierunku zarządzania i lotnictwa lotnictwa edu ... [+]

Master of Commercial Aviation

&nbsp

Mistrz Commercial Aviation programu jest 30-godzinny kredyt godzin studiów akredytowane przez Southern Association of Colleges and Schools (SOO) i oferowana wyłącznie online, niektórzy uczniowie nie mogą przebywać na terenie kampusu, aż do ceremonii ukończenia szkoły. Program ten jest szczególnie popularny wśród profesjonalistów już w karierze lotniczej, ponieważ mogą one wypełnić wymagania stopnia na własny harmonogram. Celem programu jest zapewnienie studentom koncentruje się rozumienia pojęć i operacji lotniczych. Program jest zorientowany w kierunku zarządzania i lotnictwa lotnictwa edukacji.

&nbsp... [-]

Stany Zjednoczone Cleveland
Wrzesień 2019
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku