Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Gdzie bylibyśmy w tym świecie bez historii? Lekcje, że historycy pozwalają nam dowiedzieć się, są nieocenionym elementem w rozwoju naszej kultury. Poprzez zrozumienie różnych regionach, wydarzeń i epok z tego świata, historyków zapewniają wszyscy odniesienia do budowania na dotychczasowych sukcesach i uczenia się na błędach, aby ostatecznie lepiej istnienia społeczeństwa. Jeśli jesteś ambitny o byciu znacznym stopniu przyczynia się do przyszłych lekcji historii i wiedzy, niż mistrzów line historii stopień może być odpowiedź dla Ciebie.

Studenci prowadzą mistrzowie line historii stopniu mogą oddziaływać z innymi studentami z całego świata w programie, który przylega do indywidualnych ograniczeń czasowych i tempie, które działa najlepiej dla studenta.Dzięki współpracy grupy, online wykłady, rozmowy, trudne programy nauczania, i wiele specjalizacji, kandydata na mistrzów line historii stopnia otrzymuje niezbędne środki na rozwój w żądaną ścieżkę kariery naukowej, pisanie, nauka, dziennikarstwo lub archiwizacji.

Aby znaleźć opcje dla mistrzów line historii poziom, przejdź poniżej!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Historia

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Master of Military History to oficjalny stopień II stopnia (drugi poziom) Uniwersytetu Pegaz we Włoszech, który daje dostęp do doktoratu z powodu jego adaptacji i przyjęc ... [+]

prezentacja

Master of Military History to oficjalny stopień II stopnia (drugi poziom) Uniwersytetu Pegaz we Włoszech, który daje dostęp do doktoratu z powodu jego adaptacji i przyjęcia do planu bolońskiego i Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA). Ten tytuł magistra koncentruje się na zapisach konfliktów zbrojnych w historii ludzkości, w tym ewolucji materiałów, broni, taktyk i strategii stosowanych w historii.

Jakie treści ma ten internetowy master?

W modułach tego oficjalnego magistra historii wojskowej zobaczysz wszystkie te wydarzenia, które miały miejsce przez lata, które można rozpatrywać w kategorii konfliktów społecznych, przechodząc przez walki między plemionami do wielkich wojen Ludzkości.... [-]

Hiszpania Madrid Zamora
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku